Amerikan Futbolu »ABD » NCAA » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NCAA - Bowl¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷bZjMqnBU¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷148¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬ZX÷07ABD 003......0030000000115000NCAA - Bowl 011- Bowl000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷2B32sCkU¬AD÷1483407000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬WU÷oklahoma¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬WV÷auburn¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷ULBkpE5B¬AD÷1483394400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penn State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬WU÷penn-state¬AG÷49¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷0¬WN÷USC¬AF÷USC¬WV÷usc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷8¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷jy0brhzO¬AD÷1483380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬WU÷iowa¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬WV÷florida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷8CAgqYKH¬AD÷1483380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬WU÷wisconsin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷WES¬AF÷Western Michigan¬WV÷western-michigan¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷0n7oofj5¬AD÷1483200000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kentucky¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬WU÷kentucky¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷15¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬WV÷georgia-tech¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷Me8snzya¬AD÷1483200000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬WU÷louisville¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷LSU¬AF÷LSU¬WV÷lsu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷0¬BD÷16¬BF÷10¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷fPxMnnAC¬AD÷1483146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬WV÷michigan¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷9¬BH÷17¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬WU÷florida-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷17¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷13¬AN÷n¬~AA÷W6FUlxit¬AD÷1483137000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Air Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷3¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷7¬WN÷SOU¬AF÷South Alabama¬WV÷south-alabama¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷SxyUpQvP¬AD÷1483129800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee¬AX÷0¬AV÷1483152409|¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬WU÷tennessee¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬WV÷nebraska¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷lnxQo6PI¬AD÷1483124400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬AX÷0¬AV÷1483142418|¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬WU÷north-carolina¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷6¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬WV÷stanford¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷UcT2gIrP¬AD÷1483117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TCU¬AX÷0¬AV÷1483132479|¬BX÷-1¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬WU÷tcu¬AG÷23¬BA÷9¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷GEO¬AF÷Georgia¬WV÷georgia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷K6p9klQg¬AD÷1483063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬WU÷colorado¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma State¬WV÷oklahoma-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷bcqDl8u0¬AD÷1483050600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬WU÷virginia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷21¬BG÷14¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas¬WV÷arkansas¬AH÷24¬BB÷17¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NCAA - Playofflar¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vDjz5Vtt¬ZD÷p¬ZE÷OOES7n7g¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬ZX÷07ABD 003......0030000000208000NCAA - Playo017offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷hY7Pqza1¬AD÷1484010000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CLE¬AF÷Clemson¬WV÷clemson¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷35¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷21¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬WU÷alabama¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷vXIxmGLh¬AD÷1483228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬WU÷clemson¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬WV÷ohio-state¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷QTEYmd6n¬AD÷1483214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~
5
1487629752
876
fixtures
5
1487629752
0
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NCAA 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NCAA 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NCAA 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.