Amerikan Futbolu »ABD » NCAA » 2017/2018

results
5
1496091915
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷xh6I9nD4¬ZD÷p¬ZE÷jg3HTYgt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬ZX÷07ABD 003......0030000000169000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷CGJ2qa3N¬AD÷1503774000¬ADE÷1503774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬WU÷colorado-state¬WN÷ORE¬AF÷Oregon State¬WV÷oregon-state¬AN÷n¬~AA÷YPKbpulH¬AD÷1503777600¬ADE÷1503777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brigham Young¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brigham Young¬WU÷brigham-young¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬WV÷portland-state¬AN÷n¬~AA÷j1VgoLYA¬AD÷1503777600¬ADE÷1503777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Massachusetts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬WU÷massachusetts¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬WV÷hawaii¬AN÷n¬~AA÷tjO6rJIT¬AD÷1503790200¬ADE÷1503790200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬WU÷san-jose-state¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬WV÷south-florida¬AN÷n¬~AA÷raAYwwRp¬AD÷1503799200¬ADE÷1503799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rice¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬WU÷rice¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬WV÷stanford¬AN÷n¬~AA÷WKjTaKm4¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico State¬WV÷new-mexico-state¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬WU÷arizona-state¬AN÷n¬~AA÷p4lH2M3o¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬WN÷RHI¬AF÷Rhode Island¬WV÷rhode-island¬AN÷n¬~AA÷4Un5idep¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬WU÷cincinnati¬WN÷AUS¬AF÷Austin Peay Governors¬WV÷austin-peay-governors¬AN÷n¬~AA÷rLo9jGAj¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia State Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬WU÷georgia-state-panthers¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee State¬WV÷tennessee-state¬AN÷n¬~AA÷jN6UcbIG¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬WU÷indiana¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬WV÷ohio-state¬AN÷n¬~AA÷bmAxdxmT¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬WU÷memphis¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬WV÷louisiana-monroe¬AN÷n¬~AA÷CW7Qbv3A¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬WV÷buffalo¬AN÷n¬~AA÷b7hL1tJi¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬WU÷toledo¬WN÷ELO¬AF÷Elon Phoenix¬WV÷elon-phoenix¬AN÷n¬~AA÷hUiP00Yc¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬WU÷utah¬WN÷NOR¬AF÷North Dakota¬WV÷north-dakota-fighting-sioux¬AN÷n¬~AA÷pp6YdIXM¬AD÷1504209600¬ADE÷1504209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬WV÷presbyterian¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬WU÷wake-forest¬AN÷n¬~AA÷rZQs5FPq¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arkansas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬WU÷arkansas¬WN÷FLO¬AF÷Florida A&M¬WV÷florida-a-m¬AN÷n¬~AA÷tQvG9eHS¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho¬WN÷CSS¬AF÷CS Sacramento¬WV÷cs-sacramento¬AN÷n¬~AA÷pbo7BHnG¬AD÷1504296000¬ADE÷1504296000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬WU÷colorado¬WN÷COL¬AF÷Colorado State¬WV÷colorado-state¬AN÷n¬~AA÷ARweEJ2c¬AD÷1504296000¬ADE÷1504296000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬WU÷eastern-michigan¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte¬WV÷charlotte¬AN÷n¬~AA÷OlpBAy2M¬AD÷1504296000¬ADE÷1504296000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Illinois¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Illinois¬WU÷northern-illinois¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬WV÷boston-college¬AN÷n¬~AA÷jyn3CcX9¬AD÷1504296000¬ADE÷1504296000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rutgers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUT¬AE÷Rutgers¬WU÷rutgers¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷WzuiFami¬AD÷1504296000¬ADE÷1504296000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬WU÷syracuse¬WN÷CEN¬AF÷Central Conn. St.¬WV÷central-conn-st¬AN÷n¬~AA÷hjTaDwI3¬AD÷1504296000¬ADE÷1504296000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬WU÷wisconsin¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬WV÷utah-state¬AN÷n¬~
5
1496091915
828
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NCAA 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NCAA 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NCAA 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.