Amerikan Futbolu »ABD » NCAA » 2017/2018

results
5
1500935652
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷xh6I9nD4¬ZD÷p¬ZE÷jg3HTYgt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬ZX÷07ABD 003......0030000000169000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷CGJ2qa3N¬AD÷1503772200¬ADE÷1503772200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬WU÷colorado-state¬WN÷ORE¬AF÷Oregon State¬WV÷oregon-state¬AN÷n¬~AA÷YPKbpulH¬AD÷1503774000¬ADE÷1503774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brigham Young¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brigham Young¬WU÷brigham-young¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬WV÷portland-state¬AN÷n¬~AA÷j1VgoLYA¬AD÷1503777600¬ADE÷1503777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Massachusetts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬WV÷hawaii¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬WU÷massachusetts¬AN÷n¬~AA÷tjO6rJIT¬AD÷1503790200¬ADE÷1503790200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬WV÷south-florida¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬WU÷san-jose-state¬AN÷n¬~AA÷raAYwwRp¬AD÷1503799200¬ADE÷1503799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬WU÷rice¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬WV÷stanford¬AN÷n¬~AA÷pp6YdIXM¬AD÷1504218600¬ADE÷1504218600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬WU÷wake-forest¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬WV÷presbyterian¬AN÷n¬~AA÷p4lH2M3o¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬WN÷RHI¬AF÷Rhode Island¬WV÷rhode-island¬AN÷n¬~AA÷4Un5idep¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬WU÷cincinnati¬WN÷AUS¬AF÷Austin Peay Governors¬WV÷austin-peay-governors¬AN÷n¬~AA÷rLo9jGAj¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia State Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬WU÷georgia-state-panthers¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee State¬WV÷tennessee-state¬AN÷n¬~AA÷CW7Qbv3A¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬WV÷buffalo¬AN÷n¬~AA÷b7hL1tJi¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬WU÷toledo¬WN÷ELO¬AF÷Elon Phoenix¬WV÷elon-phoenix¬AN÷n¬~AA÷QygDsT2g¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut¬WU÷connecticut¬WN÷HOL¬AF÷Holy Cross¬WV÷holy-cross¬AN÷n¬~AA÷fe3HRTxE¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬WU÷oklahoma-state¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬WV÷tulsa¬AN÷n¬~AA÷hUiP00Yc¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬WU÷utah¬WN÷NOR¬AF÷North Dakota¬WV÷north-dakota-fighting-sioux¬AN÷n¬~AA÷rZQs5FPq¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arkansas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬WU÷arkansas¬WN÷FLO¬AF÷Florida A&M¬WV÷florida-a-m¬AN÷n¬~AA÷jN6UcbIG¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬WU÷indiana¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬WV÷ohio-state¬AN÷n¬~AA÷tQvG9eHS¬AD÷1504227600¬ADE÷1504227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho¬WN÷CSS¬AF÷CS Sacramento¬WV÷cs-sacramento¬AN÷n¬~AA÷bmAxdxmT¬AD÷1504227600¬ADE÷1504227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬WU÷memphis¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬WV÷louisiana-monroe¬AN÷n¬~AA÷WKjTaKm4¬AD÷1504233000¬ADE÷1504233000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬WU÷arizona-state¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico State¬WV÷new-mexico-state¬AN÷n¬~AA÷6VWAlltd¬AD÷1504303200¬ADE÷1504303200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Army¬WU÷army¬WN÷FOR¬AF÷Fordham¬WV÷fordham¬AN÷n¬~AA÷ARweEJ2c¬AD÷1504305000¬ADE÷1504305000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte¬WV÷charlotte¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬WU÷eastern-michigan¬AN÷n¬~AA÷WzuiFami¬AD÷1504306800¬ADE÷1504306800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬WU÷syracuse¬WN÷CEN¬AF÷Central Conn. St.¬WV÷central-conn-st¬AN÷n¬~AA÷pbo7BHnG¬AD÷1504310400¬ADE÷1504310400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado State¬WV÷colorado-state¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬WU÷colorado¬AN÷n¬~AA÷KYzFm8e2¬AD÷1504310400¬ADE÷1504310400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Atlantic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Atlantic¬WU÷florida-atlantic¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬WV÷navy¬AN÷n¬~AA÷jyn3CcX9¬AD÷1504310400¬ADE÷1504310400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rutgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUT¬AE÷Rutgers¬WU÷rutgers¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷hjTaDwI3¬AD÷1504314000¬ADE÷1504314000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬WU÷wisconsin¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬WV÷utah-state¬AN÷n¬~AA÷OlpBAy2M¬AD÷1504315800¬ADE÷1504315800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Illinois¬WU÷northern-illinois¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬WV÷boston-college¬AN÷n¬~AA÷b9JE78or¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Air Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬WN÷VMI¬AF÷VMI¬WV÷vmi¬AN÷n¬~AA÷MHwNaElc¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬WV÷kent-state¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬WU÷clemson¬AN÷n¬~AA÷lheMstTB¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬WU÷illinois¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AN÷n¬~AA÷6T5HrMD5¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬WU÷iowa¬WN÷WYO¬AF÷Wyoming¬WV÷wyoming¬AN÷n¬~AA÷hQ1Dq2ba¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬WU÷michigan-state¬WN÷BOW¬AF÷Bowling Green¬WV÷bowling-green¬AN÷n¬~AA÷2y90n4Et¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬WU÷penn-state¬WN÷AKR¬AF÷Akron¬WV÷akron¬AN÷n¬~AA÷21GV3Qp7¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas¬WU÷texas¬WN÷MAR¬AF÷Maryland¬WV÷maryland¬AN÷n¬~AA÷69wWWOEg¬AD÷1504369200¬ADE÷1504369200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬WU÷north-carolina¬WN÷CAL¬AF÷California¬WV÷california¬AN÷n¬~AA÷fBoyxBdj¬AD÷1504369800¬ADE÷1504369800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami (Fl)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Fl)¬WU÷miami-fl¬WN÷BET¬AF÷Bethune Cookman¬WV÷bethune-cookman¬AN÷n¬~AA÷CndWxisp¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬WU÷pittsburgh¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown State¬WV÷youngstown-state¬AN÷n¬~AA÷EZtvV2q6¬AD÷1504375200¬ADE÷1504375200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oregon State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORE¬AE÷Oregon State¬WU÷oregon-state¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬WV÷portland-state¬AN÷n¬~AA÷thy5IPa0¬AD÷1504378800¬ADE÷1504378800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina State¬WV÷north-carolina-state¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬WU÷south-carolina¬AN÷n¬~AA÷AspNYpps¬AD÷1504380600¬ADE÷1504380600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬WV÷michigan¬WM÷FLO¬AE÷Florida¬WU÷florida¬AN÷n¬~AA÷KC35oOTn¬AD÷1504380600¬ADE÷1504380600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwestern¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwestern¬WU÷northwestern¬WN÷NEV¬AF÷Nevada¬WV÷nevada¬AN÷n¬~AA÷O61ed0a2¬AD÷1504380600¬ADE÷1504380600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notre Dame¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬WU÷notre-dame¬WN÷TEM¬AF÷Temple¬WV÷temple¬AN÷n¬~AA÷6V6LQmhK¬AD÷1504380600¬ADE÷1504380600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬WU÷oklahoma¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬WV÷utep¬AN÷n¬~AA÷dzWZdCYF¬AD÷1504380600¬ADE÷1504380600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UAB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬WU÷uab¬WN÷ALA¬AF÷Alabama A&M¬WV÷alabama-a-m-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷GSE3fJCH¬AD÷1504380600¬ADE÷1504380600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷William & Mary Tribe¬WV÷william-mary-tribe¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬WU÷virginia¬AN÷n¬~AA÷hQNrasbn¬AD÷1504381500¬ADE÷1504381500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boise State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬WU÷boise-state¬WN÷TRO¬AF÷Troy¬WV÷troy¬AN÷n¬~AA÷OplRX4am¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Auburn¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUB¬AE÷Auburn¬WU÷auburn¬WN÷GES¬AF÷Georgia Southern¬WV÷georgia-southern¬AN÷n¬~AA÷KxmdKoVm¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baylor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIB¬AF÷Liberty Flames¬WV÷liberty-flames¬WM÷BAY¬AE÷Baylor¬WU÷baylor¬AN÷n¬~AA÷M5FaeacB¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Florida¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Florida¬WU÷central-florida¬WN÷FLO¬AF÷Florida Internation.¬WV÷florida-internation¬AN÷n¬~AA÷vL6tQG19¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬WU÷fresno-state¬WN÷CAR¬AF÷Incarnate Word¬WV÷incarnate-word-cardinals¬AN÷n¬~AA÷Wf7xRdn3¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawaii¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawaii¬WU÷hawaii¬WN÷WES¬AF÷Western Carolina Catamounts¬WV÷western-carolina-catamounts¬AN÷n¬~AA÷lIvDG3UC¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi St.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬WV÷charleston¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi St.¬WU÷mississippi-st¬AN÷n¬~AA÷feu9HqF6¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬WU÷missouri¬WN÷MIS¬AF÷Missouri State¬WV÷missouri-state¬AN÷n¬~AA÷IB5pPzHF¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬WU÷new-mexico¬WN÷ABI¬AF÷Abilene¬WV÷abilene¬AN÷n¬~AA÷UmUsej3S¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Texas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Texas¬WU÷north-texas¬WN÷LAM¬AF÷Lamar¬WV÷lamar¬AN÷n¬~AA÷jcVwdWmM¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Old Dominion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Old Dominion¬WU÷old-dominion-monarchs¬WN÷ALB¬AF÷Albany¬WV÷albany¬AN÷n¬~AA÷jaUk3gfd¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬WU÷san-jose-state¬WN÷CAL¬AF÷Cal Poly Mustangs¬WV÷cal-poly-mustangs¬AN÷n¬~AA÷2c0aeKE8¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Miss¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Miss¬WU÷southern-miss¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬WV÷kentucky¬AN÷n¬~AA÷EahYvvDU¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Florida¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬WU÷south-florida¬WN÷STO¬AF÷Stony Brook¬WV÷stony-brook¬AN÷n¬~AA÷pQLQ46V0¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬WU÷texas-tech¬WN÷WAS¬AF÷Washington Eagles¬WV÷washington-eagles¬AN÷n¬~
5
1500935652
829
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NCAA 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NCAA 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NCAA 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.