Amerikan Futbolu »Almanya » GFL » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000169000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷Kp1pbpn3¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷14¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷4xJczsfd¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AG÷41¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷65¬AN÷n¬~AA÷SA4hdOGF¬AD÷1495900800¬ADE÷1495900800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷E70lc419¬AD÷1495897200¬ADE÷1495897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷WOKkx3Pq¬AD÷1495893600¬ADE÷1495893600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬WU÷hildesheim-invaders¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷10¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷QoKgyNvj¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷tf2taQWd¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷14¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷17¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷ttN7pRH3¬AD÷1495375200¬ADE÷1495375200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷SdPJsP1M¬AD÷1495375200¬ADE÷1495375200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷10¬AN÷n¬~AA÷KWLBqoX9¬AD÷1495371600¬ADE÷1495371600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬BA÷7¬BC÷16¬BE÷21¬BG÷21¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷l6QFr5nG¬AD÷1495297800¬ADE÷1495297800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷15¬BG÷7¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷8¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷ALEOtqHS¬AD÷1495292400¬ADE÷1495292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷pETbnmmi¬AD÷1495288800¬ADE÷1495288800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬WU÷hildesheim-invaders¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷7¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷bHX2o72c¬AD÷1495285200¬ADE÷1495285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷GxvpVoIG¬AD÷1494766800¬ADE÷1494766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷28¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷ljxhTPnT¬AD÷1494693000¬ADE÷1494693000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷AawlU5XM¬AD÷1494691200¬ADE÷1494691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷3¬BC÷21¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷WAuHN3Aj¬AD÷1494687600¬ADE÷1494687600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷9¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷hKtDOqep¬AD÷1494684000¬ADE÷1494684000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷20¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷47¬BB÷21¬BD÷0¬BF÷19¬BH÷7¬AN÷n¬~
5
1496043757
32
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000169000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷lQh1f2oS¬AD÷1496498400¬ADE÷1496498400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷fRXumKw2¬AD÷1496498400¬ADE÷1496498400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷8ULNB3G2¬AD÷1496498400¬ADE÷1496498400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷AZgcerWL¬AD÷1496502000¬ADE÷1496502000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷K8uTkMgq¬AD÷1496505600¬ADE÷1496505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷tOTyl0Oe¬AD÷1496507400¬ADE÷1496507400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷bavXlt9k¬AD÷1496509200¬ADE÷1496509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷zqx4iZUm¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~AA÷nJu8jgpf¬AD÷1497106800¬ADE÷1497106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷4dFW9soF¬AD÷1497110400¬ADE÷1497110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷tMx0hFFs¬AD÷1497186000¬ADE÷1497186000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allgau Comets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷nLKRANV8¬AD÷1497186000¬ADE÷1497186000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷8YTGlXE6¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AN÷n¬~AA÷GbXOnBqJ¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷I3B7BfMJ¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷W6FBAEyQ¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~AA÷UsVCkDa0¬AD÷1497711600¬ADE÷1497711600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷ln2w6Yqs¬AD÷1497715200¬ADE÷1497715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~
5
1496043757
80
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com GFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.