Amerikan Futbolu »Almanya » GFL » 2017

results
5
1485293046
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000153000GFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷KjIkLAlh¬AD÷1492869600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AN÷n¬~AA÷YgMgKU3b¬AD÷1492869600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷SGLcJlJ4¬AD÷1492869600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷67K1I8YA¬AD÷1493474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AN÷n¬~AA÷OrF6HSmH¬AD÷1493474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷2ZDAGn3N¬AD÷1493474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷ddDEF6IT¬AD÷1493474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷Wl4tBQQp¬AD÷1493474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷YgrPZ93o¬AD÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷CpsTYTIi¬AD÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷tKoXXmYc¬AD÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷KApyX7m4¬AD÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷2ZZuWR2A¬AD÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷GxvpVoIG¬AD÷1494684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AN÷n¬~AA÷ljxhTPnT¬AD÷1494684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷hKtDOqep¬AD÷1494684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷AawlU5XM¬AD÷1494684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷WAuHN3Aj¬AD÷1494684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~
5
1485293046
112
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com GFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.