Amerikan Futbolu »Almanya » GFL » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000169000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷00rSh4SD¬AD÷1505048400¬ADE÷1505048400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷8¬BC÷16¬BE÷8¬BG÷0¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷txmKP5bR¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷zwHfVlDh¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬WU÷hildesheim-invaders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷11¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷8¬AN÷n¬~AA÷nwhYWM5f¬AD÷1504443600¬ADE÷1504443600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷E3nWiOsK¬AD÷1504443600¬ADE÷1504443600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷AZX1n25s¬AD÷1504443600¬ADE÷1504443600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷15¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷9¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷be4qUKkD¬AD÷1504368000¬ADE÷1504368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬BA÷21¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷10¬AN÷n¬~AA÷K45uV0z7¬AD÷1504364400¬ADE÷1504364400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷7¬BC÷19¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷29¬BB÷6¬BD÷13¬BF÷3¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷8QozircQ¬AD÷1504364400¬ADE÷1504364400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷QTjxWtL0¬AD÷1504357200¬ADE÷1504357200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷21¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷6¬AN÷n¬~ZA÷ALMANYA: GFL - Playofflar¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷WOdjCQNB¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000225000GFL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷2uimB2pT¬AD÷1505653200¬ADE÷1505653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷lxmqCrVM¬AD÷1505577600¬ADE÷1505577600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷47¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷7¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷6DcvDOFG¬AD÷1505574000¬ADE÷1505574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷SMbzE40A¬AD÷1505570400¬ADE÷1505570400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷ALMANYA: GFL - Düşme Grubu¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷AFefBpwI¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000301000GFL - Düşme 017 Grubu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷KKwF6Mhp¬AD÷1505566800¬ADE÷1505566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Adler¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬WU÷berlin-adler¬AG÷12¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬WV÷potsdam-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷bBxJ5t8j¬AD÷1505566800¬ADE÷1505566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saarland Hurricanes¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷21¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~
5
1505821164
118
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL - Playofflar¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷WOdjCQNB¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000225000GFL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷GWEJVDx3¬AD÷1506178800¬ADE÷1506178800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷be4OUXi9¬AD÷1506182400¬ADE÷1506182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~ZA÷ALMANYA: GFL - Düşme Grubu¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷AFefBpwI¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000301000GFL - Düşme 017 Grubu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷EJK5Tq0c¬AD÷1506776400¬ADE÷1506776400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬WU÷kirchdorf-wildcats¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 21-28.¬AN÷n¬~AA÷zTL1UPpi¬AD÷1506776400¬ADE÷1506776400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬WU÷potsdam-royals¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 55-12.¬AN÷n¬~
5
1505821164
4
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com GFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.