Amerikan Futbolu »Brezilya » BFA » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷BREZİLYA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brezilya¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/brezilya/bfa/¬ZX÷07Brezilya 008ezilya0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brezilya¬~AA÷Q7otI7Bf¬AD÷1506877200¬ADE÷1506877200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tsunami¬WV÷santos-tsunami¬AH÷0¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬AN÷n¬~AA÷x4GGeEaG¬AD÷1506877200¬ADE÷1506877200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬AG÷12¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷GfFKfYEM¬AD÷1506792600¬ADE÷1506792600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬WV÷santa-maria-soldiers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷8jP1r4Pa¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬WU÷botafogo-reptiles¬AG÷7¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬WV÷tritoes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷COVhpQfm¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬AG÷6¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬WV÷sao-paulo-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷OKEOghUS¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventude¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventude¬WU÷juventude¬AG÷12¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬WV÷parana-hp¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬AN÷n¬~AA÷fmLcqpAg¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Santos Tsunami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santos Tsunami¬WU÷santos-tsunami¬AG÷0¬WN÷LUS¬AF÷Lusa Lions¬WV÷lusa-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬AN÷n¬~AA÷Yy738crT¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬WN÷REC¬AF÷Recife Pirates¬WV÷recife-pirates¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷YXWlo6us¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sada Cruzeiro¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬WN÷PAT¬AF÷Patriotas FA¬WV÷patriotas-fa¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6PyIRKri¬AD÷1506189600¬ADE÷1506189600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬WU÷ufersa-petroleiros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷61¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬WV÷tropa-campina¬AH÷0¬AN÷n¬~ZA÷BREZİLYA: BFA - Playofflar¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brezilya¬ZC÷4tNzJ5M1¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/brezilya/bfa/¬ZX÷07Brezilya 008ezilya0270000000225000BFA - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brezilya¬~AA÷pxp3ixYs¬AD÷1508092200¬ADE÷1508092200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AG÷7¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷xp2AkG2f¬AD÷1508013000¬ADE÷1508013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sada Cruzeiro¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷rN26jdml¬AD÷1508000400¬ADE÷1508000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬WV÷parana-hp¬AH÷0¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬AN÷n¬~AA÷Gz1ElzI0¬AD÷1508000400¬ADE÷1508000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷PAT¬AF÷Patriotas FA¬WV÷patriotas-fa¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷YiL0FhhM¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷13¬AT÷7¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷7¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷SEK4EC7S¬AD÷1507482000¬ADE÷1507482000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷UN6W9WFq¬AD÷1507402800¬ADE÷1507402800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬WN÷WTA¬AF÷Sinop Coyotes¬WV÷sinop-coyotes¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷AZNT8jVk¬AD÷1507395600¬ADE÷1507395600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷13¬AN÷n¬~
5
1508548931
88
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BREZİLYA: BFA - Playofflar¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brezilya¬ZC÷4tNzJ5M1¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/brezilya/bfa/¬ZX÷07Brezilya 008ezilya0270000000225000BFA - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brezilya¬~AA÷zwi8mng2¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷MZn4lSwd¬AD÷1509210000¬ADE÷1509210000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sada Cruzeiro¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬WU÷sada-cruzeiro¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬WV÷tritoes¬AN÷n¬~AA÷ltujCVV2¬AD÷1509210000¬ADE÷1509210000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷vBcak8Ok¬AD÷1509300000¬ADE÷1509300000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~~
5
1508548931
4
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Brezilya bölümünde yer alan BFA 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com BFA 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, BFA 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. BFA 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. BFA 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.