Amerikan Futbolu »Kanada » CFL » 2017

results
5
1495522487
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL - Sezon Öncesi¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷2cjjONmI¬ZD÷t¬ZE÷AXCgUAT3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikan-futbolu/kanada/cfl/¬ZX÷07Kanada 006Kanada0010000000137000CFL - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷4AtD4Mpc¬AD÷1496797200¬ADE÷1496797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬WU÷calgary-stampeders¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬WV÷bc-lions¬AN÷n¬~AA÷CzpL20F9¬AD÷1496964600¬ADE÷1496964600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬WU÷ottawa-redblacks¬AN÷n¬~AA÷IDpH3t03¬AD÷1496964600¬ADE÷1496964600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬WU÷toronto-argonauts¬WN÷MON¬AF÷Montréal Alouettes¬WV÷montreal-alouettes¬AN÷n¬~AA÷jRrP1KUF¬AD÷1497142800¬ADE÷1497142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬WU÷saskatchewan-roughriders¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬AN÷n¬~AA÷82wU0vpM¬AD÷1497222000¬ADE÷1497222000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬WU÷edmonton-eskimos¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬WV÷calgary-stampeders¬AN÷n¬~AA÷ngxYabaS¬AD÷1497569400¬ADE÷1497569400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montréal Alouettes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montréal Alouettes¬WU÷montreal-alouettes¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬WV÷ottawa-redblacks¬AN÷n¬~AA÷4YOaeI7q¬AD÷1497573000¬ADE÷1497573000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬WV÷edmonton-eskimos¬AN÷n¬~AA÷G8S3fxNk¬AD÷1497655800¬ADE÷1497655800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬WV÷toronto-argonauts¬AN÷n¬~AA÷bXH8gdxd¬AD÷1497664800¬ADE÷1497664800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬WU÷bc-lions¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬WV÷saskatchewan-roughriders¬AN÷n¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷fXnrQqJ5¬ZD÷t¬ZE÷AXCgUAT3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/kanada/cfl/¬ZX÷07Kanada 006Kanada0010000000169000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷xOGChGi2¬AD÷1498174200¬ADE÷1498174200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montréal Alouettes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montréal Alouettes¬WU÷montreal-alouettes¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬WV÷saskatchewan-roughriders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QwAfHaU2¬AD÷1498260600¬ADE÷1498260600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬WU÷ottawa-redblacks¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬WV÷calgary-stampeders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4U8bGJq9¬AD÷1498356000¬ADE÷1498356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬WU÷bc-lions¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬WV÷edmonton-eskimos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ngb3FwaF¬AD÷1498420800¬ADE÷1498420800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬WU÷toronto-argonauts¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬WV÷hamilton-tiger-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1495522487
90
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Kanada bölümünde yer alan CFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com CFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. CFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. CFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.