Avustralya Futbolu »Avustralya » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷CMOhdX8C¬AD÷1503134700¬ADE÷1503134700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.5.77¬BA÷.4.4.28¬BC÷.2.0.12¬BE÷.4.0.24¬BG÷.2.1.13¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.10.10.70¬BB÷.1.1.7¬BD÷.4.6.30¬BF÷.3.1.19¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YVPlcDg6¬AD÷1503134700¬ADE÷1503134700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.9.3.57¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.0.18¬BE÷.2.0.12¬BG÷.1.2.8¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.18.90¬BB÷.4.2.26¬BD÷.2.6.18¬BF÷.2.3.15¬BH÷.4.7.31¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j7zpbgv0¬AD÷1503124500¬ADE÷1503124500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.9.81¬BA÷.2.1.13¬BC÷.5.3.33¬BE÷.1.2.8¬BG÷.4.3.27¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.9.6.60¬BB÷.3.1.19¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.2.14¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x4WuaZOg¬AD÷1503115800¬ADE÷1503115800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.9.5.59¬BA÷.6.1.37¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.2.14¬BG÷.0.1.1¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.10.70¬BB÷.2.2.14¬BD÷.4.3.27¬BF÷.2.1.13¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rsXy0F9m¬AD÷1503114300¬ADE÷1503114300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.11.13.79¬BA÷.3.3.21¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.6.24¬BG÷.2.2.14¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.12.96¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.3.21¬BF÷.3.5.23¬BH÷.6.2.38¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4jYX0efs¬AD÷1503049800¬ADE÷1503049800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.11.14.80¬BA÷.2.2.14¬BC÷.3.3.21¬BE÷.3.5.23¬BG÷.3.4.22¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.5.83¬BB÷.5.1.31¬BD÷.2.0.12¬BF÷.4.2.26¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EBED5ynQ¬AD÷1502606400¬ADE÷1502606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.14.98¬BA÷.2.4.16¬BC÷.5.4.34¬BE÷.3.3.21¬BG÷.4.3.27¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.10.11.71¬BB÷.1.3.9¬BD÷.3.1.19¬BF÷.4.4.28¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLF96HWJ¬AD÷1502601600¬ADE÷1502601600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.8.116¬BA÷.5.3.33¬BC÷.5.2.32¬BE÷.5.0.30¬BG÷.3.3.21¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.14.5.89¬BB÷.3.1.19¬BD÷.2.1.13¬BF÷.7.2.44¬BH÷.2.1.13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MHRRsYgJ¬AD÷1502593800¬ADE÷1502593800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.10.12.72¬BB÷.1.1.7¬BD÷.3.3.21¬BF÷.4.7.31¬BH÷.2.1.13¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.12.96¬BA÷.6.3.39¬BC÷.3.3.21¬BE÷.1.3.9¬BG÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8ENNrEvD¬AD÷1502530800¬ADE÷1502530800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.10.100¬BA÷.4.0.24¬BC÷.5.2.32¬BE÷.1.2.8¬BG÷.5.6.36¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.12.11.83¬BB÷.3.3.21¬BD÷.0.4.4¬BF÷.6.3.39¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QkYIqfP6¬AD÷1502529900¬ADE÷1502529900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AG÷.12.8.80¬BA÷.2.2.14¬BC÷.3.2.20¬BE÷.4.3.27¬BG÷.3.1.19¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.15.123¬BB÷.5.3.33¬BD÷.5.3.33¬BF÷.4.3.27¬BH÷.4.6.30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷naZEpzA0¬AD÷1502519700¬ADE÷1502519700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.12.12.84¬BB÷.6.5.41¬BD÷.2.4.16¬BF÷.1.0.6¬BH÷.3.3.21¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.22.10.142¬BA÷.3.2.20¬BC÷.6.2.38¬BE÷.6.2.38¬BG÷.7.4.46¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IPUAoGff¬AD÷1502511000¬ADE÷1502511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.14.80¬BA÷.3.2.20¬BC÷.5.3.33¬BE÷.0.4.4¬BG÷.3.5.23¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.9.12.66¬BB÷.3.4.22¬BD÷.1.1.7¬BF÷.3.4.22¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZV6ndul¬AD÷1502509500¬ADE÷1502509500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.22.11.143¬BA÷.8.2.50¬BC÷.5.4.34¬BE÷.4.1.25¬BG÷.5.4.34¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.5.9.39¬BB÷.1.1.7¬BD÷.0.2.2¬BF÷.3.2.20¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dAt2mxQs¬AD÷1502445000¬ADE÷1502445000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.7.15.57¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.6.24¬BE÷.0.5.5¬BG÷.1.3.9¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.16.9.105¬BB÷.4.5.29¬BD÷.3.0.18¬BF÷.6.3.39¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MHkzhIHQ¬AD÷1502001600¬ADE÷1502001600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.22.130¬BA÷.1.9.15¬BC÷.4.6.30¬BE÷.7.3.45¬BG÷.6.4.40¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AH÷.7.4.46¬BB÷.1.1.7¬BD÷.0.2.2¬BF÷.3.1.19¬BH÷.3.0.18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SfjWhb2K¬AD÷1501996800¬ADE÷1501996800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.15.93¬BA÷.5.4.34¬BC÷.1.4.10¬BE÷.3.2.20¬BG÷.4.5.29¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.9.10.64¬BB÷.1.3.9¬BD÷.1.2.8¬BF÷.2.3.15¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4iSgvmE¬AD÷1501989000¬ADE÷1501989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.13.103¬BA÷.3.2.20¬BC÷.4.3.27¬BE÷.3.2.20¬BG÷.5.6.36¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.14.11.95¬BB÷.3.5.23¬BD÷.4.3.27¬BF÷.3.2.20¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬AN÷n¬~~
18
1503147241
186
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷tdTdeiOI¬AD÷1503198600¬ADE÷1503198600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷ILjQwPho¬AD÷1503206400¬ADE÷1503206400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷MgH6nHdo¬AD÷1503211200¬ADE÷1503211200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷dWBVtDQM¬AD÷1503654600¬ADE÷1503654600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29CRsgBG¬AD÷1503719100¬ADE÷1503719100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6sJIqFt4¬AD÷1503720600¬ADE÷1503720600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SjKEpeRc¬AD÷1503729300¬ADE÷1503729300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AZFZuXuT¬AD÷1503739500¬ADE÷1503739500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OIDNrZeA¬AD÷1503740400¬ADE÷1503740400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f7i6zB3j¬AD÷1503803400¬ADE÷1503803400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGh2yilp¬AD÷1503811200¬ADE÷1503811200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YTKAoyCi¬AD÷1503816000¬ADE÷1503816000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1503147241
12
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com AFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.