Avustralya Futbolu »Avustralya » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000157000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷pMkhWoR1¬AD÷1490517600¬ADE÷1490517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.10.13.73¬BA÷.2.2.14¬BC÷.2.4.16¬BE÷.2.3.15¬BG÷.4.4.28¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.7.115¬BB÷.5.1.31¬BD÷.6.2.38¬BF÷.3.2.20¬BH÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O61qY7dk¬AD÷1490502000¬ADE÷1490502000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.22.15.147¬BA÷.2.3.15¬BC÷.5.6.36¬BE÷.8.5.53¬BG÷.7.1.43¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.14.7.91¬BB÷.4.5.29¬BD÷.2.2.14¬BF÷.5.0.30¬BH÷.3.0.18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G0C9vAJL¬AD÷1490494200¬ADE÷1490494200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.13.15.93¬BA÷.4.6.30¬BC÷.4.2.26¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.5.17¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.21.10.136¬BB÷.3.3.21¬BD÷.6.5.41¬BF÷.7.0.42¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiBDwUYR¬AD÷1490432700¬ADE÷1490432700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.14.12.96¬BA÷.2.2.14¬BC÷.1.3.9¬BE÷.8.1.49¬BG÷.3.6.24¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.8.98¬BB÷.7.3.45¬BD÷.4.0.24¬BF÷.3.2.20¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CWcuZmsq¬AD÷1490430300¬ADE÷1490430300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.14.116¬BA÷.4.4.28¬BC÷.1.4.10¬BE÷.7.4.46¬BG÷.5.2.32¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.12.19.91¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.7.31¬BF÷.4.4.28¬BH÷.2.5.17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6VjlXRBe¬AD÷1490420100¬ADE÷1490420100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.12.120¬BB÷.2.3.15¬BD÷.7.1.43¬BF÷.6.3.39¬BH÷.3.5.23¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.13.12.90¬BA÷.6.2.38¬BC÷.1.6.12¬BE÷.2.1.13¬BG÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bPH4uj4F¬AD÷1490420100¬ADE÷1490420100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AG÷.12.10.82¬BA÷.4.3.27¬BC÷.4.2.26¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.4.16¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.8.110¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.1.31¬BF÷.5.1.31¬BH÷.3.4.22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KYI0tWl9¬AD÷1490345400¬ADE÷1490345400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1490365410|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.12.14.86¬BA÷.1.5.11¬BC÷.6.4.40¬BE÷.2.2.14¬BG÷.3.3.21¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.10.100¬BB÷.5.1.31¬BD÷.4.0.24¬BF÷.5.5.35¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QBJdsCZ2¬AD÷1490257200¬ADE÷1490257200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬AG÷.14.5.89¬BA÷.4.3.27¬BC÷.3.1.19¬BE÷.5.0.30¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.20.12.132¬BB÷.7.3.45¬BD÷.6.2.38¬BF÷.2.6.18¬BH÷.5.1.31¬AW÷1¬AN÷n¬~~
18
1490540193
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000157000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷0nepcJun¬AD÷1490862000¬ADE÷1490862000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9fldweh¬AD÷1490950200¬ADE÷1490950200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YaghecAb¬AD÷1491014700¬ADE÷1491014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jylcfHP4¬AD÷1491024900¬ADE÷1491024900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷URn1gyuB¬AD÷1491035100¬ADE÷1491035100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Oln5hefH¬AD÷1491036000¬ADE÷1491036000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zREYzTOq¬AD÷1491102600¬ADE÷1491102600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ik4wzmvj¬AD÷1491110400¬ADE÷1491110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dt3sZ6gd¬AD÷1491113400¬ADE÷1491113400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ac6OcjWd¬AD÷1491558600¬ADE÷1491558600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ll5SdAo3¬AD÷1491623100¬ADE÷1491623100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WCfXeU09¬AD÷1491624600¬ADE÷1491624600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pGbyelGF¬AD÷1491633300¬ADE÷1491633300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ITdqgSpS¬AD÷1491637200¬ADE÷1491637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwbuf8VL¬AD÷1491642600¬ADE÷1491642600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bNvClngq¬AD÷1491707400¬ADE÷1491707400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xEwGm68k¬AD÷1491715200¬ADE÷1491715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WzwKnQNe¬AD÷1491720000¬ADE÷1491720000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1490540193
189
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com AFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.