Avustralya Futbolu »Avustralya » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷vaFhoDaI¬AD÷1498372800¬ADE÷1498372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.10.12.72¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.3.21¬BF÷.1.4.10¬BH÷.2.3.15¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.20.104¬BA÷.3.6.24¬BC÷.5.5.35¬BE÷.2.3.15¬BG÷.4.6.30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dzQmngpC¬AD÷1498368000¬ADE÷1498368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.18.84¬BA÷.3.3.21¬BC÷.2.7.19¬BE÷.2.3.15¬BG÷.4.5.29¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.8.10.58¬BB÷.4.1.25¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.4.16¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IqRqmZU5¬AD÷1498360200¬ADE÷1498360200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.14.74¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.5.17¬BE÷.3.4.22¬BG÷.3.5.23¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.11.6.72¬BB÷.1.1.7¬BD÷.7.2.44¬BF÷.3.1.19¬BH÷.0.2.2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lAMulFFa¬AD÷1498297200¬ADE÷1498297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.14.12.96¬BA÷.2.5.17¬BC÷.3.2.20¬BE÷.6.3.39¬BG÷.3.2.20¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.9.99¬BB÷.3.1.19¬BD÷.3.5.23¬BF÷.4.2.26¬BH÷.5.1.31¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AJNyke0g¬AD÷1498296300¬ADE÷1498296300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.17.107¬BA÷.6.4.40¬BC÷.4.4.28¬BE÷.3.6.24¬BG÷.2.3.15¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.16.10.106¬BB÷.3.4.22¬BD÷.4.1.25¬BF÷.5.2.32¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SfYWkyom¬AD÷1498286100¬ADE÷1498286100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.12.14.86¬BA÷.2.4.16¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.5.23¬BG÷.5.4.34¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.22.14.146¬BB÷.3.3.21¬BD÷.6.5.41¬BF÷.9.3.57¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EiUSjHVt¬AD÷1498275900¬ADE÷1498275900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.9.8.62¬BA÷.1.0.6¬BC÷.3.3.21¬BE÷.2.4.16¬BG÷.3.1.19¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.15.93¬BB÷.4.3.27¬BD÷.2.5.17¬BF÷.5.3.33¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dCs1ecNP¬AD÷1498211400¬ADE÷1498211400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.20.86¬BA÷.2.5.17¬BC÷.3.6.24¬BE÷.3.6.24¬BG÷.3.3.21¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.12.13.85¬BB÷.2.4.16¬BD÷.2.5.17¬BF÷.3.2.20¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILrcdw8J¬AD÷1498125000¬ADE÷1498125000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.12.10.82¬BA÷.4.2.26¬BC÷.5.2.32¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.4.16¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.12.96¬BB÷.4.2.26¬BD÷.2.2.14¬BF÷.3.3.21¬BH÷.5.5.35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ITxMXgVI¬AD÷1497763200¬ADE÷1497763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.8.8.56¬BA÷.0.1.1¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.3.15¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.11.113¬BB÷.4.2.26¬BD÷.4.4.28¬BF÷.6.1.37¬BH÷.3.4.22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwvIYZFC¬AD÷1497691500¬ADE÷1497691500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.11.7.73¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.1.13¬BE÷.4.4.28¬BG÷.4.1.25¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.11.83¬BB÷.4.4.28¬BD÷.2.4.16¬BF÷.1.1.7¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pGvEZF06¬AD÷1497681300¬ADE÷1497681300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.13.121¬BA÷.5.6.36¬BC÷.3.3.21¬BE÷.6.1.37¬BG÷.4.3.27¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.12.9.81¬BB÷.3.3.21¬BD÷.3.3.21¬BF÷.4.0.24¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WCzAzdo0¬AD÷1497671100¬ADE÷1497671100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AG÷.10.11.71¬BA÷.5.3.33¬BC÷.2.3.15¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.4.10¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.8.80¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.1.19¬BF÷.4.1.25¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷llo5yxWg¬AD÷1497606600¬ADE÷1497606600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.17.89¬BB÷.5.3.33¬BD÷.3.5.23¬BF÷.1.7.13¬BH÷.3.2.20¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.10.12.72¬BA÷.2.5.17¬BC÷.0.1.1¬BE÷.2.3.15¬BG÷.6.3.39¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Acn1xIGm¬AD÷1497521400¬ADE÷1497521400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.17.83¬BA÷.4.3.27¬BC÷.3.6.24¬BE÷.1.5.11¬BG÷.3.3.21¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AH÷.10.10.70¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.1.7¬BF÷.3.3.21¬BH÷.5.4.34¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1498626800
117
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷jZIdpXEO¬AD÷1498816200¬ADE÷1498816200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4x7v9GiP¬AD÷1498880700¬ADE÷1498880700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷6og64z0t¬AD÷1498882200¬ADE÷1498882200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷OMmB3fFn¬AD÷1498890900¬ADE÷1498890900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2DnF2EUh¬AD÷1498901100¬ADE÷1498901100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷dznJ1Yqa¬AD÷1498902000¬ADE÷1498902000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷AwjN0ha5¬AD÷1498965000¬ADE÷1498965000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷h2uSaCEB¬AD÷1498972800¬ADE÷1498972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷WhvWbWTH¬AD÷1498977600¬ADE÷1498977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷QThZcjqO¬AD÷1499419200¬ADE÷1499419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4KiwcAbU¬AD÷1499485500¬ADE÷1499485500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UsJqIgUu¬AD÷1499487000¬ADE÷1499487000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷roNmHDqn¬AD÷1499495700¬ADE÷1499495700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x8MiGXbh¬AD÷1499505900¬ADE÷1499505900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GbLeFiEb¬AD÷1499505900¬ADE÷1499505900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YZF0EBT4¬AD÷1499569800¬ADE÷1499569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6mE8CkbH¬AD÷1499575200¬ADE÷1499575200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CQE4DVrB¬AD÷1499577600¬ADE÷1499577600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1498626800
81
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com AFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.