Avustralya Futbolu »Avustralya » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷rocXCMy1¬AD÷1493373000¬ADE÷1493373000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.9.75¬BA÷.3.3.21¬BC÷.3.0.18¬BE÷.2.3.15¬BG÷.3.3.21¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.9.19.73¬BB÷.2.4.16¬BD÷.4.8.32¬BF÷.1.5.11¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0vUD2Mf¬AD÷1493097600¬ADE÷1493097600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.10.100¬BA÷.4.3.27¬BC÷.2.3.15¬BE÷.5.3.33¬BG÷.4.1.25¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.11.16.82¬BB÷.1.2.8¬BD÷.4.7.31¬BF÷.4.3.27¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2ykPEr7l¬AD÷1493025900¬ADE÷1493025900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.11.9.75¬BB÷.3.4.22¬BD÷.4.2.26¬BF÷.4.1.25¬BH÷.0.2.2¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.16.88¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.5.23¬BE÷.1.5.11¬BG÷.5.5.35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OpjLFOir¬AD÷1492929600¬ADE÷1492929600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.11.125¬BA÷.3.4.22¬BC÷.6.4.40¬BE÷.3.1.19¬BG÷.7.2.44¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.11.8.74¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.3.21¬BF÷.2.3.15¬BH÷.4.0.24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WhbgK4qR¬AD÷1492924800¬ADE÷1492924800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.13.10.88¬BA÷.4.1.25¬BC÷.4.4.28¬BE÷.4.2.26¬BG÷.1.3.9¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.19.12.126¬BB÷.6.1.37¬BD÷.2.2.14¬BF÷.3.5.23¬BH÷.8.4.52¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h2akLpUK¬AD÷1492854000¬ADE÷1492854000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.9.8.62¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.2.26¬BF÷.1.2.8¬BH÷.2.1.13¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.13.67¬BA÷.2.3.15¬BC÷.0.3.3¬BE÷.2.4.16¬BG÷.5.3.33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AwApMQEE¬AD÷1492853100¬ADE÷1492853100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AG÷.9.9.63¬BA÷.4.1.25¬BC÷.0.3.3¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.2.8¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.15.105¬BB÷.5.5.35¬BD÷.4.1.25¬BF÷.2.5.17¬BH÷.4.4.28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dz6tN6a8¬AD÷1492842900¬ADE÷1492842900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.13.8.86¬BA÷.2.2.14¬BC÷.2.1.13¬BE÷.4.2.26¬BG÷.5.3.33¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.23.15.153¬BB÷.7.6.48¬BD÷.4.3.27¬BF÷.6.3.39¬BH÷.6.3.39¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rXHbbNM7¬AD÷1492832700¬ADE÷1492832700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.20.122¬BA÷.3.7.25¬BC÷.2.6.18¬BE÷.4.5.29¬BG÷.8.2.50¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.14.6.90¬BB÷.5.0.30¬BD÷.7.3.45¬BF÷.0.2.2¬BH÷.2.1.13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4tJfa371¬AD÷1492768200¬ADE÷1492768200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.17.137¬BA÷.5.3.33¬BC÷.3.3.21¬BE÷.6.10.46¬BG÷.6.1.37¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.6.11.47¬BB÷.1.4.10¬BD÷.1.5.11¬BF÷.0.0.0¬BH÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OU1c0qhe¬AD÷1492406400¬ADE÷1492406400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AG÷.6.12.48¬BA÷.2.0.12¬BC÷.0.6.6¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.2.14¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.20.14.134¬BB÷.2.7.19¬BD÷.3.5.23¬BF÷.4.2.26¬BH÷.11.0.66¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pv3g1Pxk¬AD÷1492324800¬ADE÷1492324800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.10.7.67¬BA÷.3.2.20¬BC÷.1.1.7¬BE÷.4.3.27¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.17.119¬BB÷.5.6.36¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.5.23¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jH3k25Nr¬AD÷1492320000¬ADE÷1492320000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.7.13.55¬BA÷.2.6.18¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.5.17¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.15.69¬BB÷.1.3.9¬BD÷.3.4.22¬BF÷.4.5.29¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1493422764
46
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷x8dyCti7¬AD÷1493437500¬ADE÷1493437500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GbeuB06D¬AD÷1493439000¬ADE÷1493439000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hGvOZqqE¬AD÷1493447700¬ADE÷1493447700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W6wSY3bK¬AD÷1493457900¬ADE÷1493457900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QTxWXNDQ¬AD÷1493460600¬ADE÷1493460600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2kUcTsMs¬AD÷1493521800¬ADE÷1493521800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pEJ2S1yl¬AD÷1493529600¬ADE÷1493529600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O4I6RLjf¬AD÷1493534400¬ADE÷1493534400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷6. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WUHAQu60¬AD÷1493977800¬ADE÷1493977800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ALGEPaL6¬AD÷1494042300¬ADE÷1494042300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hp6JOJzD¬AD÷1494043800¬ADE÷1494043800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6mANNwjJ¬AD÷1494050700¬ADE÷1494050700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IPMUVzrt¬AD÷1494062700¬ADE÷1494062700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dGLYUfcn¬AD÷1494062700¬ADE÷1494062700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EiGwUECh¬AD÷1494126600¬ADE÷1494126600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n5EoShs5¬AD÷1494132000¬ADE÷1494132000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hrFsTYRb¬AD÷1494134400¬ADE÷1494134400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~~
18
1493422764
152
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com AFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.