Avustralya Futbolu »Avustralya » VFL » 2017

results
18
1490406909
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: VFL¬ZEE÷lnHbQKrJ¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷f5tGLltb¬ZD÷p¬ZE÷n7XVO9Hi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lnHbQKrJ¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/vfl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0020000000157000VFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷2BmbB0BE¬AD÷1492135200¬ADE÷1492135200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Footscray¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOO¬AE÷Footscray¬WU÷footscray¬WN÷BOX¬AF÷Box Hill¬WV÷box-hill¬AN÷n¬~AA÷Ayi69vtR¬AD÷1492228800¬ADE÷1492228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne¬WU÷port-melbourne¬WN÷NOR¬AF÷Northern Blues¬WV÷northern-blues¬AN÷n¬~AA÷dYn2AKQK¬AD÷1492228800¬ADE÷1492228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandringham¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sandringham¬WU÷sandringham¬WN÷ESS¬AF÷Essendon 2¬WV÷essendon¬AN÷n¬~AA÷GITY4blr¬AD÷1492231200¬ADE÷1492231200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coburg¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COB¬AE÷Coburg¬WU÷coburg¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies 2¬WV÷collingwood-magpies¬AN÷n¬~AA÷f9Sx4I3l¬AD÷1492308000¬ADE÷1492308000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers 2¬WU÷richmond-tigers¬WN÷NOR¬AF÷North Ballarat¬WV÷north-ballarat-roosters¬AN÷n¬~AA÷2ZRt3xJf¬AD÷1492315200¬ADE÷1492315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Werribee¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRE¬AE÷Werribee¬WU÷werribee¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats 2¬WV÷geelong-cats¬AN÷n¬~AA÷tQQp2dY0¬AD÷1492401600¬ADE÷1492401600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Williamstown¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Williamstown¬WU÷williamstown¬WN÷CAS¬AF÷Casey¬WV÷casey¬AN÷n¬~AA÷OlGk1Gm7¬AD÷1492830000¬ADE÷1492830000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats 2¬WU÷geelong-cats¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne¬WV÷port-melbourne¬AN÷n¬~AA÷xhKg0z3D¬AD÷1492833600¬ADE÷1492833600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Box Hill¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COB¬AF÷Coburg¬WV÷coburg¬WM÷BOX¬AE÷Box Hill¬WU÷box-hill¬AN÷n¬~AA÷je8yPJuE¬AD÷1492833600¬ADE÷1492833600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandringham¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sandringham¬WU÷sandringham¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers 2¬WV÷richmond-tigers¬AN÷n¬~AA÷Uo7uOweK¬AD÷1492836000¬ADE÷1492836000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Blues¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Blues¬WU÷northern-blues¬WN÷WIL¬AF÷Williamstown¬WV÷williamstown¬AN÷n¬~AA÷nN1pNcAQ¬AD÷1492844400¬ADE÷1492844400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Footscray¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRE¬AF÷Werribee¬WV÷werribee¬WM÷FOO¬AE÷Footscray¬WU÷footscray¬AN÷n¬~AA÷lWmCIHIs¬AD÷1492851600¬ADE÷1492851600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Casey¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Casey¬WU÷casey¬WN÷NOR¬AF÷North Ballarat¬WV÷north-ballarat-roosters¬AN÷n¬~AA÷rgmGHyYm¬AD÷1492916400¬ADE÷1492916400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon 2¬WU÷essendon¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies 2¬WV÷collingwood-magpies¬AN÷n¬~AA÷tv6JGemf¬AD÷1493370000¬ADE÷1493370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Footscray¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOO¬AE÷Footscray¬WU÷footscray¬WN÷NOR¬AF÷North Ballarat¬WV÷north-ballarat-roosters¬AN÷n¬~
18
1490406909
126
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan VFL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com VFL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, VFL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. VFL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. VFL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.