Basketbol »ABD » NBA D-League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-d-league/¬ZX÷01ABD 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷OMezgwWs¬AD÷1490722200¬ADE÷1490722200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬WU÷long-island-nets¬AG÷100¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷23¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷33¬BD÷32¬BF÷28¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷GKOKgGLa¬AD÷1490713200¬ADE÷1490713200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷30¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷25¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷MD98cJNQ¬AD÷1490662800¬ADE÷1490662800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷33¬BD÷35¬BF÷26¬BH÷34¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬WU÷salt-lake-city-stars¬AG÷123¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷38¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷vkK3ba8K¬AD÷1490565600¬ADE÷1490565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷29¬BC÷29¬BE÷38¬BG÷29¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AH÷109¬BB÷28¬BD÷25¬BF÷31¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷QoGaaugE¬AD÷1490565600¬ADE÷1490565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷35¬BC÷37¬BE÷32¬BG÷25¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AH÷120¬BB÷28¬BD÷32¬BF÷36¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷CrSHzdGD¬AD÷1490547600¬ADE÷1490547600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷33¬BF÷25¬BH÷36¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬WU÷maine-red-claws¬AG÷115¬BA÷22¬BC÷36¬BE÷22¬BG÷35¬AN÷n¬~AA÷YiTDyx17¬AD÷1490491800¬ADE÷1490491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AG÷124¬BA÷39¬BC÷35¬BE÷19¬BG÷31¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷134¬BB÷41¬BD÷33¬BF÷28¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷GGY8xIo1¬AD÷1490488200¬ADE÷1490488200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AG÷114¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷26¬BD÷35¬BF÷23¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷r3z1vvHl¬AD÷1490486400¬ADE÷1490486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AG÷96¬BA÷26¬BC÷31¬BE÷17¬BG÷22¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷22¬BD÷29¬BF÷36¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷xQZ4wbWf¬AD÷1490486400¬ADE÷1490486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷122¬AT÷116¬BI÷6¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷39¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AZ÷0¬AH÷120¬AU÷116¬BJ÷4¬BB÷26¬BD÷32¬BF÷31¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷ILjMoMOE¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AG÷99¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷20¬BG÷22¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷32¬BD÷33¬BF÷20¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷neeQptvL¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬AV÷1490523419|¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷69¬BA÷13¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷17¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷WSWduK1r¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷97¬BB÷28¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷QofUq0gR¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷38¬BC÷28¬BE÷32¬BG÷24¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬WV÷westchester-knicks¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷vViIn298¬AD÷1490400000¬ADE÷1490400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AG÷104¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷38¬BG÷20¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷26¬BD÷37¬BF÷25¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷UaARPv2e¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷37¬BG÷27¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AH÷113¬BB÷23¬BD÷32¬BF÷31¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷OM9VObH1¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷92¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷xQDZNIW7¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷29¬BC÷36¬BE÷28¬BG÷33¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷119¬BB÷21¬BD÷31¬BF÷29¬BH÷38¬AN÷n¬~AA÷j9BNQKnk¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷26¬BD÷34¬BF÷36¬BH÷22¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AG÷108¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷30¬AN÷n¬~
3
1490743883
525
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-d-league/¬ZX÷01ABD 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷Wnevhcol¬AD÷1490742000¬ADE÷1490742000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Westchester¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490742204¬BX÷12¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AG÷24¬BA÷24¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AH÷31¬BB÷31¬AN÷n¬~AA÷AwfriH0f¬AD÷1490743800¬ADE÷1490743800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AN÷n¬~AA÷h2qmjyG0¬AD÷1490745600¬ADE÷1490745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷65mikeV6¬AD÷1490828400¬ADE÷1490828400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷0SnelFpD¬AD÷1490837400¬ADE÷1490837400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷vJoamZaJ¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬AN÷n¬~AA÷Gxt5uuJu¬AD÷1490914800¬ADE÷1490914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷fTv9vaYo¬AD÷1490916600¬ADE÷1490916600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷ljvDwJmh¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷nycGxw3b¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷UanLycI4¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷8joPzHXA¬AD÷1491001200¬ADE÷1491001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷GGlXYf2N¬AD÷1491001200¬ADE÷1491001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷xQkTZzmH¬AD÷1491001200¬ADE÷1491001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷buvxYEHT¬AD÷1491008400¬ADE÷1491008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AN÷n¬~AA÷z1V3TYPp¬AD÷1491012000¬ADE÷1491012000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷l4JohI2o¬AD÷1491066000¬ADE÷1491066000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~~
3
1490743883
25
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA D-League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA D-League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA D-League 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA D-League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA D-League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.