Basketbol »ABD » NBA » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Playofflar¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷ERGWSbWG¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000212000NBA - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷v1respU7¬AD÷1493334000¬ADE÷1493334000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6ncı ayak. Toronto Raptors 3-2 ileride.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷prXf5H4M¬AD÷1493343000¬ADE÷1493343000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6ncı ayak. San Antonio Spurs 3-2 ileride. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4Yf0ROma¬AD÷1493422200¬ADE÷1493422200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6ncı ayak. Washington Wizards 3-2 ileride. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷pnuDRpSF¬AD÷1493424000¬ADE÷1493424000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6ncı ayak. Boston Celtics 3-2 ileride.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷v9vHQ4sM¬AD÷1493433000¬ADE÷1493433000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6ncı ayak. Utah Jazz 3-2 ileride.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~
3
1493304577
167
5
NBA fikstürüne, yarınki karşılaşmalara ve mevcut sezonun NBA maç fikstürüne göz atın. CanliSkor.com NBA fikstür, canlı skorlar ve maç sonuçları ile birlikte puan durumu, takım karşılaştırması ve oran karşılaştırması gibi hizmetler sunar. NBA yanında CanliSkor.com üzerinde ayrıca 30'dan fazla spor dalından 5000'den fazla turnuvayı takip edebilirsiniz.