Futbol »Arjantin » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷UFzx6rno¬AD÷1495757400¬ADE÷1495757400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LEA¬AF÷Leandro N. Alem¬WV÷leandro-n-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pr3WLctE¬AD÷1495659600¬ADE÷1495659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬WV÷sol-de-mayo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wb1vKyBQ¬AD÷1495651200¬ADE÷1495651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬WV÷ca-estudiantes¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OdtJCg30¬AD÷1495573200¬ADE÷1495573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores de Belgrano¬WV÷defensores-de-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷21KeQCXa¬AD÷1495564800¬ADE÷1495564800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GpIqTEms¬AD÷1495066200¬ADE÷1495066200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2muNBDI6¬AD÷1494450000¬ADE÷1494450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Quilmes¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xvXXP3wH¬AD÷1494363600¬ADE÷1494363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tigre¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pQ90PWn6¬AD÷1493856600¬ADE÷1493856600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huracan¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬WV÷defensores-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GOrPRP84¬AD÷1493845200¬ADE÷1493845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bmYTQqOA¬AD÷1493157600¬ADE÷1493157600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬WV÷canuelas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1495851396
11
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷CIMDYzQJ¬AD÷1496342400¬ADE÷1496342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷ORT¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷2LvLS5gb¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AN÷n¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~
1
1495851396
21
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Arjantin kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Arjantin kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Arjantin kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Arjantin kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Arjantin kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.