Futbol »Arjantin » Copa Argentina » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷n7VZYX7R¬ZD÷p¬ZE÷ldmWTv5S¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000153000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬~AA÷ChLClAnP¬AD÷1480637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷E17vpUft¬AD÷1480551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷SpNsAmEf¬AD÷1479427800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷QLCzpsZD¬AD÷1478131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬AV÷1478140446|¬BX÷-1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ltawlYea¬AD÷1477613400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬AV÷1477629850|AR:d¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2czF3PDC¬AD÷1476922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷G0vJ2qTI¬AD÷1476317400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1476333746|¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SWcsmhB5¬AD÷1475712600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8fR4QnLP¬AD÷1475107800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lanus¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1475132877|¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷trn65oq0¬AD÷1474587000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ziAmcJyC¬AD÷1474416600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Moron¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Moron¬WU÷deportivo-moron¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CGL7ufA9¬AD÷1473898200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷U3S0RS5J¬AD÷1472944200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1481134780
84
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷n7VZYX7R¬ZD÷p¬ZE÷ldmWTv5S¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000153000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬~AA÷KM6mwoJ2¬AD÷1481847000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1481134780
1
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Arjantin kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Arjantin kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Arjantin kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Arjantin kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Arjantin kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.