Futbol »Arjantin » Primer B Nacional » 2016/2017

Primer B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Primer B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/primer-b-nacional/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0010000000169000Primer B Nac017cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷4WVBmmxG¬AD÷1496001600¬ADE÷1496001600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷M7t7lTM9¬AD÷1495998000¬ADE÷1495998000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷fDCrVvMl¬AD÷1495996200¬ADE÷1495996200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷rHs3k973¬AD÷1495994400¬ADE÷1495994400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AJ÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IF9AqJJp¬AD÷1495994400¬ADE÷1495994400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0jDvWK6r¬AD÷1495980000¬ADE÷1495980000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MqOvkudN¬AD÷1495915200¬ADE÷1495915200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WIDErwZj¬AD÷1495909800¬ADE÷1495909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0zNrlaBT¬AD÷1495909800¬ADE÷1495909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Eswajkhc¬AD÷1495901100¬ADE÷1495901100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ziveiVxi¬AD÷1495843500¬ADE÷1495843500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷35. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wx6TyyLD¬AD÷1495564200¬ADE÷1495564200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pnNvWako¬AD÷1495494300¬ADE÷1495494300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷34. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1496114939
385
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Primer B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/primer-b-nacional/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0010000000169000Primer B Nac017cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷rZhwiMr8¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷v1nnk0DK¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷lzYHqvyr¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷AkMQsI5f¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷ju6iTIj1¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷dxcsjtbE¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷ORT¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷Y3BnUbye¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷UV4eSx67¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷IiojlKSQ¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷SQWLrbjl¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷OhQUtxL0¬AD÷1496520000¬ADE÷1496520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷36. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷YN7L3aSD¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷6y6T1wcQ¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷Ohn0dHKm¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷IFPYudz7¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷hYwHhZJC¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷tUdecc5s¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷CE6P2JsK¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷A9lCgF46¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷d6OxuGkD¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷2qo4eyzf¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷WIk8fek0¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷37. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~
1
1496114939
121
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Primer B Nacional 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Primer B Nacional 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Primer B Nacional 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Primer B Nacional 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Primer B Nacional 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.