Futbol »Arjantin » Primera División » 2016/2017

Primera División
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Primera División¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷xKb6ydSi¬ZD÷p¬ZE÷hzPBPy31¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/primera-division/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0000000000169000Primera Divi016visión000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷nw02tJE1¬AD÷1498605300¬ADE÷1498605300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zuAptAKI¬AD÷1498605300¬ADE÷1498605300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iy1i3tME¬AD÷1498597200¬ADE÷1498597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vo2m4M68¬AD÷1498597200¬ADE÷1498597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jB6grupk¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QTb6uwU7¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjHXrCz0¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZELoEjs¬AD÷1498510800¬ADE÷1498510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6aITqhLg¬AD÷1498510800¬ADE÷1498510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKiX3DCP¬AD÷1498431600¬ADE÷1498431600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nFDluUZO¬AD÷1498428600¬ADE÷1498428600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxJPpY5m¬AD÷1498420800¬ADE÷1498420800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4EAcsaae¬AD÷1498418100¬ADE÷1498418100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tIAtsj5C¬AD÷1498341600¬ADE÷1498341600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1500935730
450
fixtures
1
1500935730
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Primera División 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Primera División 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Primera División 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Primera División 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Primera División 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.