Futbol »Arjantin » Torneo Federal A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬~AA÷4MQzbzaa¬AD÷1480798800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AaRWbGqg¬AD÷1480726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concepcion¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ddNSadUn¬AD÷1480726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷pIgAsFEI¬AD÷1480726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EJhknw0m¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷2FuteYrI¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷O8hEtZTO¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EXXN0xFt¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷48o2qyp6¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Belgrano¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AonbpHUa¬AD÷1480721400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2g45reaC¬AD÷1480719600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WfmfocFg¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OOtxdETB¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷rDPvcfE5¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷COod5I6P¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1481039758
255
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬~AA÷dxupfhbO¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷4r2BADr5¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AN÷n¬~AA÷Eg9bDFbn¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷67bS6VsU¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷MJYyRYSo¬AD÷1481065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formosa¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬AN÷n¬~AA÷zNxtQhrh¬AD÷1481065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷y¬MW÷98¬~AA÷rTD2CZDh¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷z3AfEeqt¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AN÷n¬~AA÷8Gpf2kjo¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AN÷y¬MW÷98¬~AA÷GI5F9XcB¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷AuqlgCDU¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷MJC6BgTb¬AD÷1481070600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷IoSpPCcb¬AD÷1481070600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷lW3N7BSN¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AN÷y¬MW÷98¬~AA÷Au5J8iDH¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷U3vdMAsH¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agropecuario¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷A1hQ4rCq¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷KjSU7WqL¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷4O312A7r¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷8GOQ8CUE¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concepcion¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷Yc851UMl¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷jDuhNjSA¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷dIfx2td2¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷O4dU32Rk¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷IReY2Mtd¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~AA÷dxRlOWC4¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷z3QIAYa2¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷EgPM9hF8¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷2FHZ6jaR¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AN÷n¬~AA÷Cl790lxe¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~~
1
1481039758
45
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Torneo Federal A 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneo Federal A 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.