Futbol »Arjantin » Torneo Federal A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬~AA÷tM41LkEK¬AD÷1482019200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Belgrano¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KznhB5jD¬AD÷1482012000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formosa¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xhjXFTyr¬AD÷1482008400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0Am4MVbE¬AD÷1482006600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KC35K9TQ¬AD÷1482006600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷MJl0NBq8¬AD÷1482006600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Rivadavia¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jefyFmil¬AD÷1482004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CArpDRL0¬AD÷1482004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YJqtE76f¬AD÷1482004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷tpmlCoy7¬AD÷1481936400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KQrvZ8rK¬AD÷1481934600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8G0IbS67¬AD÷1481932800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MuQzzkTD¬AD÷1481932800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fDdEa8i1¬AD÷1481932800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EmrrYScQ¬AD÷1481918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KjSU7WqL¬AD÷1481590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dIfx2td2¬AD÷1481589000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4O312A7r¬AD÷1481587200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1484822749
300
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A - Kazananlar etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷MmK1j3gc¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000167000Torneo Feder035 etabı000¬ZCC÷0¬~AA÷thwXQrfH¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agropecuario¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷G6eV0kyl¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷dMEb6BDQ¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷vTI7KtXp¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷xKWuPMOT¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷Ys6Q1VLs¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AN÷n¬~AA÷fesyQ29N¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷fcfZa9jf¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷0Y32tOg4¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷2NcsbmL6¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷rX5kdRkJ¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷lb0bs4vb¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷OWbwaT50¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷6ZAgrpPi¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷pnmnc7zD¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷SrCkqQ9o¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A - Kaybedenler etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷GAJ5kN83¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000170000Torneo Feder036 etabı000¬ZCC÷0¬~AA÷Gr1IwydD¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concepcion¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷lUtPNR0i¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷Gt8DHYHd¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷zkax0O8p¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formosa¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷2w49IE2j¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷General Belgrano¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷KEYgQQLd¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷Uok02KYD¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷2ucEvHt7¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷nP2tarOj¬AD÷1485723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷SKuTMoGc¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AN÷n¬~AA÷Svx2O4j9¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷ll510b3Q¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AN÷n¬~AA÷zoqyLPpA¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷b5XcPpy3¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷8xl41vlK¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷dfpXL5V3¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷6Vz6NO5F¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷jciTeIBs¬AD÷1486328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~
1
1484822749
162
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Torneo Federal A 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneo Federal A 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.