Futbol »Arjantin » Torneo Federal A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A - Kazananlar etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷MmK1j3gc¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000184000Torneo Feder035 etabı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷O8Gj8XrE¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QwCywql5¬AD÷1493492400¬ADE÷1493492400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2aFf7ibK¬AD÷1493492400¬ADE÷1493492400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OGAFql6D¬AD÷1493492400¬ADE÷1493492400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷8G45Jfmp¬AD÷1493492400¬ADE÷1493492400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pQBBpUj7¬AD÷1493492400¬ADE÷1493492400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4UAux33B¬AD÷1493492400¬ADE÷1493492400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WjsxyNIH¬AD÷1493425800¬ADE÷1493425800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷EJxqg1wA¬AD÷1493233200¬ADE÷1493233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷5. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WGCXwPYb¬AD÷1492988400¬ADE÷1492988400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A - Kaybedenler etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷GAJ5kN83¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000187000Torneo Feder036 etabı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷ljEYPBS6¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷I9CA440T¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concepcion¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷AaFUQiD0¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷Cj41sJdl¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KG79ucR0¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MsJ16QVG¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tQ85twCf¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vJD65poN¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷2ZFQRXcf¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OrHMSDrl¬AD÷1492985400¬ADE÷1492985400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1493591993
462
fixtures
1
1493591993
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Torneo Federal A 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneo Federal A 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneo Federal A 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.