Futbol »Arjantin » Torneo Federal A » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷Cn29VFy1¬AD÷1508182200¬ADE÷1508182200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬WV÷huracan-las-heras¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UyAeq1nq¬AD÷1508097600¬ADE÷1508097600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MPTJpXOE¬AD÷1508094000¬ADE÷1508094000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vJo3NX1U¬AD÷1508025600¬ADE÷1508025600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zkudsuHe¬AD÷1508025600¬ADE÷1508025600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zX9fvV1r¬AD÷1508025600¬ADE÷1508025600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷C6GHte2h¬AD÷1508023800¬ADE÷1508023800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vcAdYHir¬AD÷1508023800¬ADE÷1508023800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IqHDsymn¬AD÷1508018400¬ADE÷1508018400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Im90Xy7l¬AD÷1508010000¬ADE÷1508010000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0Cb5WeMf¬AD÷1508009400¬ADE÷1508009400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0SnaODnO¬AD÷1508009400¬ADE÷1508009400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CdNTmsvS¬AD÷1508007600¬ADE÷1508007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬WU÷deportivo-mandiyu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UkXRrBgR¬AD÷1508007600¬ADE÷1508007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8S8arL1k¬AD÷1508007600¬ADE÷1508007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jaYNqivL¬AD÷1508007600¬ADE÷1508007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬WV÷sansinena¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4tD9rHXu¬AD÷1508005800¬ADE÷1508005800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷n5IUxbqR¬AD÷1507941000¬ADE÷1507941000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bgJPlNOL¬AD÷1507854600¬ADE÷1507854600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷0jNUJIxk¬AD÷1507827600¬ADE÷1507827600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1508265082
113
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷SvS1x9Wf¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷nP8UwgnB¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷x6k1LpWq¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷YHScwkHl¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷p00HTg6D¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~AA÷6VQ5yTo1¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬WU÷sansinena¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷bs7TzBDt¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Aconquija¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷0zqKof8s¬AD÷1508443200¬ADE÷1508443200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷Euv0taW1¬AD÷1508443200¬ADE÷1508443200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷O6LAzm17¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷jcFLuFHb¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷8Y9QvZW4¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷tn8YxD1H¬AD÷1508458500¬ADE÷1508458500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORT¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷MHq0hwqE¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AN÷n¬~AA÷h46XZUSn¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷OALj3MwF¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬WV÷deportivo-mandiyu¬AN÷n¬~AA÷SrSs5r92¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷tnWo42O8¬AD÷1508461200¬ADE÷1508461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷691DUZj7¬AD÷1508545800¬ADE÷1508545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷G08dbjgE¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷dMvusWMC¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷nyXir8wc¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷80nSqYxf¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷KUv6K4oj¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷QRVesSh3¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷2cKEZ6GD¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷lWatY8ca¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷jPyXrhh0¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬WU÷deportivo-mandiyu¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷67AyZlrg¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷U9mOpENm¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AN÷n¬~AA÷0lCiV6sI¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷CS15dUNQ¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷bLwAJO0d¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷2auyrC76¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷SMbpXSC5¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷8jL0tn89¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷McDmWnSB¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷U3C0cA8K¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~
1
1508265082
229
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Torneo Federal A 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneo Federal A 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.