Futbol »Botswana » Premier League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷z3l3E1q3¬ZD÷s¬ZE÷nodAQjo4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷KdcGznvT¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷FLA¬AF÷Uniao Flamengo¬WV÷uniao-flamengo¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷I1fOxxLd¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷UVnjUqHd¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷1¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷julnVP1j¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷dhgSydz3¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sharps Shooting Stars¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬WU÷sharps-shooting-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dIlrW5np¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tafic FC¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAF¬AE÷Tafic FC¬WU÷tafic-fc¬AG÷1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1506229477
6
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷z3l3E1q3¬ZD÷s¬ZE÷nodAQjo4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷jFhWzGk9¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AN÷n¬~AA÷4Idzzz5F¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Forest¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AN÷n¬~AA÷vuRJRBCe¬AD÷1506445200¬ADE÷1506445200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Extension Gunners¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬WN÷FLA¬AF÷Uniao Flamengo¬WV÷uniao-flamengo¬AN÷n¬~AA÷jFUNQVR1¬AD÷1506445200¬ADE÷1506445200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sharps Shooting Stars¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬WU÷sharps-shooting-stars¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AN÷n¬~AA÷dGyFSick¬AD÷1506445200¬ADE÷1506445200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tafic FC¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAF¬AE÷Tafic FC¬WU÷tafic-fc¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AN÷n¬~AA÷r9H9lZJ8¬AD÷1506531600¬ADE÷1506531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AN÷n¬~AA÷4II5kF42¬AD÷1506531600¬ADE÷1506531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilport Lions¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AN÷n¬~AA÷0pCEmgZE¬AD÷1506531600¬ADE÷1506531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AN÷n¬~AA÷YcAMoX3R¬AD÷1506531600¬ADE÷1506531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miscellaneous¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷vyBInDlL¬AD÷1506531600¬ADE÷1506531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AN÷n¬~~
1
1506229477
10
YARDIM: Şu anda Futbol/Botswana bölümünde yer alan Premier League 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Premier League 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Premier League 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Premier League 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Premier League 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.