Futbol »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷b3QwSbWp¬AD÷1481392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dfvCWvOT¬AD÷1481379300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8YoaZtvB¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷EVl7XK8N¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2eo3Y0gH¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷QshrSKA1¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷vodnRvQ7¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tjzVkO28¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷KtZYlrIE¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hUgzUttk¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WKhvT0ee¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zgaVUMQr¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YqD3Z2IR¬AD÷1481043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4It0p4cs¬AD÷1480860900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AH÷1¬AN÷n¬~~
1
1481401282
80
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷UsmezNO4¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gilport Lions¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AN÷n¬~AA÷nJJLjr9o¬AD÷1481465700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷Q9IPk2Oi¬AD÷1481562000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AN÷n¬~~
1
1481401282
3
YARDIM: Şu anda Futbol/Botswana bölümünde yer alan Premier League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Premier League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Premier League 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Premier League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Premier League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.