Futbol »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000157000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷GhdSzWRl¬AD÷1487782800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fqeWZkse¬AD÷1487782800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z5weZ3Yg¬AD÷1487512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷f7gdXs36¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷dEvizpJm¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷2iumyQ3s¬AD÷1487350800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QVmLu6eQ¬AD÷1487350800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lUh0W1IC¬AD÷1487340000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷G06UIrlD¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4GaCsSQD¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷r7bGtntK¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷xA7QJOY6¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷foILK4J0¬AD÷1486746000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷d0aILp4f¬AD÷1486659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷16. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1488202777
132
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000157000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷OIazZ9d1¬AD÷1488290400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Security Systems¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AN÷n¬~AA÷4xymf5AJ¬AD÷1488301200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Forest¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AN÷n¬~AA÷rTZjgPPP¬AD÷1488376800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Police XI¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷zLRIlqYt¬AD÷1488380400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AN÷n¬~AA÷EBQMm3mm¬AD÷1488387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AN÷n¬~AA÷8AJVosIa¬AD÷1488387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Extension Gunners¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AN÷n¬~AA÷dzGRnN2g¬AD÷1488387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miscellaneous¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AN÷n¬~AA÷2XIZp1X5¬AD÷1488391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AN÷n¬~AA÷4ExNdDl8¬AD÷1488560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷29bvYTB7¬AD÷1488560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Lovers¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AN÷n¬~AA÷tOHwpLnC¬AD÷1488635100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilport Lions¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AN÷n¬~AA÷zPZBRCWp¬AD÷1488636000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AN÷n¬~AA÷lSNgjd9o¬AD÷1488636000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miscellaneous¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AN÷n¬~AA÷baCrqu2I¬AD÷1488636000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Security Systems¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AN÷n¬~AA÷2VRckGOi¬AD÷1488646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AN÷n¬~AA÷pfH2lzvb¬AD÷1488721500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷ILU9nE8A¬AD÷1488906000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷OpG6mfg4¬AD÷1488906000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orapa United¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AN÷n¬~
1
1488202777
105
YARDIM: Şu anda Futbol/Botswana bölümünde yer alan Premier League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Premier League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Premier League 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Premier League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Premier League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.