Futbol »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷lQM04pUd¬AD÷1485094500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AG÷0¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷dWZEtsxj¬AD÷1485007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷zNYIu1id¬AD÷1485007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xngrn3ES¬AD÷1485007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷veuAsNMq¬AD÷1485007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rPgvmqaM¬AD÷1485007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷nc0Vl5U9¬AD÷1484935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ULkzlPqG¬AD÷1484931600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6ws2IzHg¬AD÷1484489700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷pUu6HfWa¬AD÷1484488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷Eu2NPIOJ¬AD÷1484403300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷Emdn1ZoJ¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AG÷1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷ABmgKdns¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬AG÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷hW0ROxvQ¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AG÷1¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷OEicJG1m¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷zccr2FWC¬AD÷1484326800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tIzK5l4I¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷neyG6UlC¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SfU39W4g¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lAIC7AZ5¬AD÷1482328800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AH÷0¬AN÷n¬~
1
1485167784
110
fixtures
1
1485167784
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Botswana bölümünde yer alan Premier League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Premier League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Premier League 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Premier League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Premier League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.