Futbol »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷tOuhZIjp¬AD÷1495731600¬ADE÷1495731600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8UXwcMri¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YT6NyCCr¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRqdYx6j¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷dj4LvuTM¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AG÷0¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷AZ5Dt1bA¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷zs3PwarT¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷E7C4rNTc¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AG÷1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷lQ4HuLDG¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AG÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SAG8ssq4¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KpD0q3Ei¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AG÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QN1PoyJh¬AD÷1495027800¬ADE÷1495027800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WQoCLv5m¬AD÷1494954000¬ADE÷1494954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷4E0TpeYb¬AD÷1494954000¬ADE÷1494954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ym5XqFm5¬AD÷1494941400¬ADE÷1494941400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷0¬AN÷n¬~~
1
1495742858
236
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷xAPfgvrG¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Lovers¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AN÷n¬~AA÷nLWsdtbc¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nico United¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷4dRne0D3¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷rmQjfKS9¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AN÷n¬~
1
1495742858
4
YARDIM: Şu anda Futbol/Botswana bölümünde yer alan Premier League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Premier League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Premier League 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Premier League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Premier League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.