Futbol »Burundi » Ligue A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BURUNDİ: Ligue A¬ZEE÷I3Qi07iq¬ZB÷44¬ZY÷Burundi¬ZC÷IHbOEhHR¬ZD÷s¬ZE÷zDoN255T¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷44_I3Qi07iq¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/burundi/ligue-a/¬ZX÷00Burundi 007urundi0000000000157000Ligue A 007igue A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Burundi¬~AA÷b9qk1Jwc¬AD÷1492347600¬ADE÷1492347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ngozi City¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGO¬AE÷Ngozi City¬WU÷ngozi-city¬AG÷0¬WN÷LES¬AF÷Les Lierres¬WV÷les-lierres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷r112wGoj¬AD÷1492261200¬ADE÷1492261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aigle Noir FC¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AIG¬AE÷Aigle Noir FC¬WU÷aigle-noir¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MUS¬AF÷Musongati¬WV÷musongati¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lv2bvdWq¬AD÷1492261200¬ADE÷1492261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Olympic¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Olympic¬WU÷atletico-olympic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷VIT¬AF÷Vital O¬WV÷vital-o¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷d456xz1d¬AD÷1492261200¬ADE÷1492261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flambeau de l'Est¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flambeau de l'Est¬WU÷flambeau-de-l-est¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷OLI¬AF÷Olympic S.¬WV÷olympic-star¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷nVFWrxOS¬AD÷1492261200¬ADE÷1492261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LLB Academic¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LYD¬AE÷LLB Academic¬WU÷llb-academic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷LE¬AF÷Le Messager¬WV÷le-messager-de-bujumbura¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷UgLRqI8M¬AD÷1492174800¬ADE÷1492174800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Star¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAG¬AF÷Magara Star FC¬WV÷magara-star-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷INT¬AE÷Inter Star¬WU÷inter-star¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷r324SiIn¬AD÷1491915600¬ADE÷1491915600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bujumbura C.¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUJ¬AE÷Bujumbura C.¬WU÷bujumbura-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷LES¬AF÷Les Lierres¬WV÷les-lierres¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷xjiXL71U¬AD÷1491829200¬ADE÷1491829200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Le Messager¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LE¬AE÷Le Messager¬WU÷le-messager-de-bujumbura¬AG÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olympic S.¬WV÷olympic-star¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4xgPNTWH¬AD÷1491829200¬ADE÷1491829200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muzinga¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUS¬AF÷Musongati¬WV÷musongati¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷MUZ¬AE÷Muzinga¬WU÷muzinga¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷UJ0CQVna¬AD÷1491742800¬ADE÷1491742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Star¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Star¬WU÷inter-star¬AG÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Olympic¬WV÷atletico-olympic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷jZlLO9HB¬AD÷1491742800¬ADE÷1491742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LLB Academic¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LYD¬AE÷LLB Academic¬WU÷llb-academic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷VIT¬AF÷Vital O¬WV÷vital-o¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8AaGPk25¬AD÷1491656400¬ADE÷1491656400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aigle Noir FC¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AIG¬AE÷Aigle Noir FC¬WU÷aigle-noir¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷LEM¬AF÷Le Messager Ngozi¬WV÷le-messager-ngozi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷bahTMmnO¬AD÷1491656400¬ADE÷1491656400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flambeau de l'Est¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flambeau de l'Est¬WU÷flambeau-de-l-est¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷RUS¬AF÷Rusizi¬WV÷rusizi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Mg18RBXh¬AD÷1491656400¬ADE÷1491656400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ngozi City¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGO¬AE÷Ngozi City¬WU÷ngozi-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MAG¬AF÷Magara Star FC¬WV÷magara-star-fc¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1492934421
206
fixtures
1
1492934421
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Burundi bölümünde yer alan Ligue A 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Ligue A 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Ligue A 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Ligue A 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Ligue A 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.