Futbol »Çek Cumhuriyeti » MOL Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇEK CUMHURİYETİ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Çek Cumhuriyeti¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cek-cumhuriyeti/mol-cup/¬ZX÷00Çek Cumhuriy015riyeti0090000000153000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷z30NJpds¬AD÷1480518000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Karvina¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karvina¬WU÷karvina¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Prag¬WV÷dukla-prag¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EgaRI4Bm¬AD÷1477499400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Prag¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Prag¬WU÷slavia-prag¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷LIT¬AF÷Litomericko¬WV÷litomericko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FV80NeJ¬AD÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohemians 1905¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians 1905¬WU÷bohemians-1905¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KRA¬AF÷Kraluv Dvur¬WV÷kraluv-dvur¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GIJjP6YJ¬AD÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brno¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷JIH¬AF÷Jihlava¬WV÷jihlava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BRN¬AE÷Brno¬WU÷brno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Kj2ZGrt0¬AD÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬WV÷plzen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9IfOQmQ¬AD÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Zlin¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZLI¬AE÷Zlin¬WU÷zlin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Prag¬WV÷sparta-prag¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8GbVHOQg¬AD÷1477488600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬WU÷mlada-boleslav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove¬WV÷hradec-kralove¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rFEPV3Jf¬AD÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceske Budejovice¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CES¬AE÷Ceske Budejovice¬WU÷ceske-budejovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Prag¬WV÷sparta-prag¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fktxu8d8¬AD÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pisek¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PIS¬AE÷Pisek¬WU÷pisek¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ARkKiotE¬AD÷1476201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Slovacko¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slovacko¬WU÷slovacko¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷OPA¬AF÷Opava¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tnhfGOJ7¬AD÷1476194400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kraluv Dvur¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KRA¬AE÷Kraluv Dvur¬WU÷kraluv-dvur¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JAB¬AF÷Jablonec¬WV÷jablonec¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jHZpwnRK¬AD÷1475676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tachov¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TAC¬AE÷Tachov¬WU÷fk-tachov¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷YuutvSBE¬AD÷1475071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chrudim¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷1¬AV÷1475145989|¬BX÷-1¬WM÷CHR¬AE÷Chrudim¬WU÷chrudim¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Prag¬WV÷slavia-prag¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1481436150
129
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇEK CUMHURİYETİ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Çek Cumhuriyeti¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cek-cumhuriyeti/mol-cup/¬ZX÷00Çek Cumhuriy015riyeti0090000000153000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷2FivG2e6¬AD÷1488369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mas Taborsko¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Mas Taborsko¬WU÷mas-taborsko¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AN÷n¬~
1
1481436150
1
YARDIM: Şu anda Futbol/Çek Cumhuriyeti bölümünde yer alan Çek kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Çek kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Çek kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Çek kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Çek kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.