Futbol »Çin » FA Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/fa-cup/¬ZX÷00Çin 003......0070000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷WpC32PnU¬AD÷1493811300¬ADE÷1493811300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬WU÷shanghai-shenxin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬WV÷guizhou-zhicheng¬AK÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷tKLS2gbA¬AD÷1493811300¬ADE÷1493811300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vVcf67m5¬AD÷1493796600¬ADE÷1493796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷YRwz1XSM¬AD÷1493796600¬ADE÷1493796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬WU÷dalian-yifang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷v5vW1DDG¬AD÷1493794800¬ADE÷1493794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ILdb5R2B¬AD÷1493794800¬ADE÷1493794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬WV÷henan-jianye¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷W4fn8TIh¬AD÷1493726400¬ADE÷1493726400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Jiading City Development¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading City Development¬WU÷shanghai-jiading-city-development¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬WV÷tianjin-teda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xOCa35XN¬AD÷1493724900¬ADE÷1493724900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬WV÷liaoning¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷bXDe4oIH¬AD÷1493724900¬ADE÷1493724900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷863Vcqeo¬AD÷1493724900¬ADE÷1493724900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬WU÷nei-mongol¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬WV÷changchun-yatai¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CvUB6yao¬AD÷1493724900¬ADE÷1493724900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬WU÷qingdao-huanghai¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷K4XJ4FTc¬AD÷1493724600¬ADE÷1493724600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬WU÷shenzhen-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬WV÷hebei-china-fortune¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷beWN3Zr4¬AD÷1493724600¬ADE÷1493724600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian¬WV÷yanbian¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jVSF5eEi¬AD÷1493722800¬ADE÷1493722800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou¬WV÷guangzhou¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lt5s993n¬AD÷1493708400¬ADE÷1493708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷p8bj7mYb¬AD÷1493708400¬ADE÷1493708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Lijiang¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Lijiang¬WU÷yunnan-lijiang-f-c¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QVgmFX38¬AD÷1492689600¬ADE÷1492689600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Jiading City Development¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading City Development¬WU÷shanghai-jiading-city-development¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬WV÷wuhan-zall¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Ammbz5lC¬AD÷1492687800¬ADE÷1492687800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬WV÷dalian-transcend¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hWGXA6xs¬AD÷1492671600¬ADE÷1492671600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬WV÷dalian-yifang¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1495960787
48
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/fa-cup/¬ZX÷00Çin 003......0070000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷nTKzMkLs¬AD÷1498021200¬ADE÷1498021200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬AN÷n¬~AA÷jLHiI7K6¬AD÷1498030200¬ADE÷1498030200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AN÷n¬~AA÷pKY8QVCQ¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬WV÷henan-jianye¬AN÷n¬~AA÷44FuL9zl¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nei Mongol¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬WU÷nei-mongol¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬WV÷guangzhou-r-f¬AN÷n¬~AA÷jcZ4RBcK¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬WU÷shanghai-shenhua¬AN÷n¬~AA÷xIDmJm50¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬WV÷shanghai-sipg¬AN÷n¬~AA÷vNV0SirE¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬WU÷tianjin-teda¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬WV÷shandong-luneng¬AN÷n¬~AA÷reEqKTkf¬AD÷1498046400¬ADE÷1498046400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou¬WU÷guangzhou¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬WV÷hebei-china-fortune¬AN÷n¬~
1
1495960787
8
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan FA Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FA Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FA Cup 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FA Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FA Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.