Futbol »Çin » FA Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/fa-cup/¬ZX÷00Çin 003......0070000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷C89Q1myh¬AD÷1500465600¬ADE÷1500465600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬WV÷guangzhou¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷p2Hvvpqo¬AD÷1500465600¬ADE÷1500465600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬WU÷shandong-luneng¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷fXbV07jb¬AD÷1500458400¬ADE÷1500458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬WV÷shanghai-sipg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷b55M2TLo¬AD÷1500377700¬ADE÷1500377700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷reEqKTkf¬AD÷1498046400¬ADE÷1498046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬WV÷hebei-china-fortune¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jcZ4RBcK¬AD÷1498046400¬ADE÷1498046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷pKY8QVCQ¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬WV÷henan-jianye¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vNV0SirE¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬WU÷tianjin-teda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷44FuL9zl¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nei Mongol¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬WU÷nei-mongol¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xIDmJm50¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nTKzMkLs¬AD÷1498032000¬ADE÷1498032000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷jLHiI7K6¬AD÷1498030200¬ADE÷1498030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WpC32PnU¬AD÷1493811300¬ADE÷1493811300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬WU÷shanghai-shenxin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬WV÷guizhou-zhicheng¬AK÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷tKLS2gbA¬AD÷1493811300¬ADE÷1493811300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vVcf67m5¬AD÷1493796600¬ADE÷1493796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷YRwz1XSM¬AD÷1493796600¬ADE÷1493796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬WU÷dalian-yifang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷v5vW1DDG¬AD÷1493794800¬ADE÷1493794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ILdb5R2B¬AD÷1493794800¬ADE÷1493794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬WV÷henan-jianye¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1500878050
60
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/fa-cup/¬ZX÷00Çin 003......0070000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷tl1sb5zH¬AD÷1501587300¬ADE÷1501587300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬WU÷shanghai-shenxin¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-2.¬AN÷n¬~AA÷OCjncPkN¬AD÷1501588800¬ADE÷1501588800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬WU÷guangzhou¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬WV÷guangzhou-r-f¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-4.¬AN÷n¬~AA÷2c2waoLA¬AD÷1501673700¬ADE÷1501673700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬WV÷shandong-luneng¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 3-1.¬AN÷n¬~AA÷Mc9kdq5T¬AD÷1501760100¬ADE÷1501760100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-3.¬AN÷n¬~
1
1500878050
4
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan FA Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FA Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FA Cup 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FA Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FA Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.