Futbol »Çin » FA Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/fa-cup/¬ZX÷00Çin 003......0070000000157000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷M38F2CqA¬AD÷1490511600¬ADE÷1490511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dalian Tongshun¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Tongshun¬WU÷dalian-tongshun¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬WV÷jilin-baijia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ChNcFkTF¬AD÷1490441400¬ADE÷1490441400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ATt3g86d¬AD÷1490432400¬ADE÷1490432400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬WU÷shenzhen-ledman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Ch1SaATS¬AD÷1490428800¬ADE÷1490428800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷p6L5DTcS¬AD÷1490427000¬ADE÷1490427000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IV1O0jEM¬AD÷1490427000¬ADE÷1490427000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Chufeng Heli¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Chufeng Heli¬WU÷wuhan-chufeng-heli¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬WV÷dalian-boyang¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷6FM1E9rM¬AD÷1490425200¬ADE÷1490425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬WU÷beijing-technology¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lEhfeUyp¬AD÷1490425200¬ADE÷1490425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GQTlHBb3¬AD÷1490425200¬ADE÷1490425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhenjiang Huasa¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬WV÷hebei-elite¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬WU÷zhenjiang-huasa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷Qa3Y8m6q¬AD÷1490423400¬ADE÷1490423400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang City¬WV÷shenyang-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bkJgGVD9¬AD÷1490421600¬ADE÷1490421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Tianfeng¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Tianfeng¬WU÷heilongjiang-tianfeng¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬WV÷shaanxi-changan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4j2x87Lk¬AD÷1489908600¬ADE÷1489908600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Kunpeng¬WV÷qingdao-kunpeng¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷vu3K1WbG¬AD÷1489822200¬ADE÷1489822200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Liuzhou Ranko¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷LIU¬AE÷Liuzhou Ranko¬WU÷liuzhou-ranko¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Jiading City Development¬WV÷shanghai-jiading-city-development¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bD1t7Rzd¬AD÷1489820400¬ADE÷1489820400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Ange¬WV÷hangzhou-ange¬AK÷3¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Wxraflij¬AD÷1489820400¬ADE÷1489820400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shanghai JuJu¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xzVpIiqc¬AD÷1489820400¬ADE÷1489820400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhaoqing Hengtai¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHA¬AE÷Zhaoqing Hengtai¬WU÷zhaoqing-hengtai¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1490716361
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/fa-cup/¬ZX÷00Çin 003......0070000000157000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷x4naGUvj¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Qianbao¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬WV÷beijing-renhe¬AN÷n¬~AA÷QP6OMW1M¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Boyang¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬WN÷LIJ¬AF÷Lijiang Jiayunhao¬WV÷lijiang-jiayunhao¬AN÷n¬~AA÷nZ7KNCnG¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elite¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬WU÷hebei-elite¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬WV÷nei-mongol¬AN÷n¬~AA÷AZwUtNjD¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬WV÷baoding-yingli-yitong¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AN÷n¬~AA÷hWGXA6xs¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬WV÷dalian-yifang¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AN÷n¬~AA÷82N5Wv5H¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬WV÷beijing¬AN÷n¬~AA÷O0b17eC3¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jilin Baijia¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬WV÷zhejiang-yiteng¬AN÷n¬~AA÷Ammbz5lC¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬WV÷dalian-transcend¬AN÷n¬~AA÷CvK8kaA3¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AN÷n¬~AA÷Ia3GOhX9¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬WV÷shenzhen-fc¬AN÷n¬~AA÷dpF7QE2c¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬WU÷shaanxi-changan¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬WV÷qingdao-huanghai¬AN÷n¬~AA÷QVgmFX38¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Jiading City Development¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading City Development¬WU÷shanghai-jiading-city-development¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬WV÷wuhan-zall¬AN÷n¬~AA÷bwmXkVV8¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬WV÷xinjiang-tianshan¬AN÷n¬~AA÷f5ttl90L¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬WU÷shenzhen-ledman¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Greentown¬WV÷hangzhou-greentown¬AN÷n¬~AA÷8ldTLjHS¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬WV÷meizhou-hakka¬AN÷n¬~AA÷v94CPYH3¬AD÷1491973200¬ADE÷1491973200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AN÷n¬~
1
1490716361
16
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan FA Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FA Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FA Cup 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FA Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FA Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.