Futbol »Çin » Jia Ligi » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Jia Ligi¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷A1tn9jAD¬ZD÷p¬ZE÷tvnbppac¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/jia-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0010000000153000Jia Ligi 008a Ligi000¬ZCC÷0¬~AA÷tbvAR55L¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬WV÷zhejiang-yiteng¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷27u6SojF¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬WU÷dalian-yifang¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬WV÷qingdao-huanghai¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷f5KpL3rk¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬WV÷dalian-transcend¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0rLtMqTr¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬WU÷shanghai-shenxin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬WV÷beijing¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YeJlKNce¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ruby¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ruby¬WU÷shenzhen-fc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬WV÷nei-mongol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷YXz2TRz9¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬WV÷meizhou-hakka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OMTEQPKR¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fsxbU7L2¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang Tianshan¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang Tianshan¬WU÷xinjiang-tianshan¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬WV÷guizhou-zhicheng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2g0XDnyM¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Baxy¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Baxy¬WU÷beijing¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷8W0TESLF¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Transcend¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Transcend¬WU÷dalian-transcend¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ruby¬WV÷shenzhen-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hxbF5Or2¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tpayD6jS¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬WU÷hunan-billows¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fiuC64Te¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬WU÷meizhou-hakka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬WV÷dalian-yifang¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fTdPF869¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬WU÷nei-mongol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬WV÷xinjiang-tianshan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0Uu87pEk¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬WV÷beijing-renhe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬WU÷qingdao-huanghai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Mws48Qbq¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬WU÷zhejiang-yiteng¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬WV÷wuhan-zall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YD8GHUyc¬AD÷1474803900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ruby¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ruby¬WU÷shenzhen-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬WV÷beijing¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zJtj19iG¬AD÷1474790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang Tianshan¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang Tianshan¬WU÷xinjiang-tianshan¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷8WvbamMS¬AD÷1474788600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬WV÷meizhou-hakka¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷67KYhoad¬AD÷1474788600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1485226671
240
fixtures
1
1485226671
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Jia Ligi 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Jia Ligi 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Jia Ligi 2016 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Jia Ligi 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Jia Ligi 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.