Futbol »Çin » Jia Ligi » 2017

results
1
1487679244
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Jia Ligi¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷YyiR3jVk¬ZD÷p¬ZE÷YoSYeIeN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/jia-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0010000000153000Jia Ligi 008a Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷fXK1cQ0R¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AN÷n¬~AA÷dt7Thp9r¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬WV÷nei-mongol¬AN÷n¬~AA÷tAEo1812¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬WU÷meizhou-hakka¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬WV÷dalian-yifang¬AN÷n¬~AA÷2Pr5hGc2¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬WV÷beijing¬AN÷n¬~AA÷C8Vdb6oL¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Ruby¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ruby¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬WV÷dalian-transcend¬AN÷n¬~AA÷ENCganWE¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷LIJ¬AF÷Lijiang Jiayunhao¬WV÷lijiang-jiayunhao¬AN÷n¬~AA÷K0Dk0SG8¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬WU÷wuhan-zall¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AN÷n¬~AA÷OYq1gdrd¬AD÷1489208400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬WU÷zhejiang-yiteng¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬WV÷xinjiang-tianshan¬AN÷n¬~AA÷EyhSDoo8¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬WU÷baoding-yingli-yitong¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AN÷n¬~AA÷WCWhewVt¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Baxy¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬WV÷dalian-yifang¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Baxy¬WU÷beijing¬AN÷n¬~AA÷nVatjrg1¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Transcend¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Transcend¬WU÷dalian-transcend¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬WV÷beijing-renhe¬AN÷n¬~AA÷QFBXi4Ol¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬WV÷xinjiang-tianshan¬AN÷n¬~AA÷0Y3pk287¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lijiang Jiayunhao¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ruby¬WV÷shenzhen-fc¬WM÷LIJ¬AE÷Lijiang Jiayunhao¬WU÷lijiang-jiayunhao¬AN÷n¬~AA÷hSjWC50E¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬WU÷meizhou-hakka¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬WV÷wuhan-zall¬AN÷n¬~AA÷46AyiOwe¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬WU÷shanghai-shenxin¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬WV÷nei-mongol¬AN÷n¬~AA÷A3Vdfcpm¬AD÷1490072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬WU÷zhejiang-yiteng¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬WV÷qingdao-huanghai¬AN÷n¬~AA÷n9QLlgEO¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬WN÷LIJ¬AF÷Lijiang Jiayunhao¬WV÷lijiang-jiayunhao¬AN÷n¬~AA÷ITY4hyFa¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬WU÷dalian-yifang¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬WV÷zhejiang-yiteng¬AN÷n¬~AA÷O6eW8dat¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AN÷n¬~AA÷lE44DxiP¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nei Mongol¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬WU÷nei-mongol¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬WV÷dalian-transcend¬AN÷n¬~AA÷4QU0gHag¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬WV÷xinjiang-tianshan¬AN÷n¬~AA÷8IRHkZbI¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Ruby¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ruby¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AN÷n¬~AA÷vqNDjFqC¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬WV÷meizhou-hakka¬AN÷n¬~AA÷0hO9ieU5¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬WU÷wuhan-zall¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬WV÷beijing¬AN÷n¬~
1
1487679244
240
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Jia Ligi 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Jia Ligi 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Jia Ligi 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Jia Ligi 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Jia Ligi 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.