Futbol »Çin » Super Ligi » 2017

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Super Ligi¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷KGPdczkE¬ZD÷p¬ZE÷YwxOI8wf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/super-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0000000000169000Super Ligi 010r Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷4lTeUveh¬AD÷1508931300¬ADE÷1508931300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬WU÷beijing-guoan¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬WV÷chongqing-lifan¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4Oq5eHgi¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬WU÷changchun-yatai¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬WV÷chongqing-lifan¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vVPQXD1p¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬WV÷tianjin-teda¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬WU÷guangzhou-r-f¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8nZfwzvN¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬WU÷guizhou-zhicheng¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬WV÷shandong-luneng¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rFr9fy9c¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬WV÷guangzhou¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬WU÷hebei-china-fortune¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MkwaxfgT¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henan Jianye¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬WU÷henan-jianye¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬WV÷shanghai-sipg¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nXpnud9A¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILOUWXGj¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian¬WV÷yanbian¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QNqjvGOG¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬WU÷tianjin-quanjian¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬WV÷liaoning¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1G0pioj¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬WU÷beijing-guoan¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬WV÷changchun-yatai¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xxrDgeO3¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwReoXVq¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬WU÷guangzhou¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tUvUkDNS¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liaoning¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning¬WU÷liaoning¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬WV÷shanghai-shenhua¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y3yMiZhG¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬WU÷shandong-luneng¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xxK4qB0d¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CfzQjg8M¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬WU÷tianjin-teda¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷junHhFwA¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yanbian¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian¬WU÷yanbian¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬WV÷guizhou-zhicheng¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1508830569
112
17
Super Ligi 2017 fikstürüne, yarınki karşılaşmalara ve mevcut sezonun Super Ligi 2017 maç fikstürüne göz atın. CanliSkor.com Super Ligi 2017 fikstür, canlı skorlar ve maç sonuçları ile birlikte puan durumu, takım karşılaştırması ve oran karşılaştırması gibi hizmetler sunar. Super Ligi 2017 yanında CanliSkor.com üzerinde ayrıca 30'dan fazla spor dalından 5000'den fazla turnuvayı takip edebilirsiniz.