Futbol »Çin » Super Ligi » 2017

Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Super Ligi¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷KGPdczkE¬ZD÷p¬ZE÷YwxOI8wf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/super-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0000000000157000Super Ligi 010r Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷WnXx4E66¬AD÷1489318500¬ADE÷1489318500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Jianye¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬WV÷liaoning¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬WU÷henan-jianye¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IqTY4fi0¬AD÷1489303800¬ADE÷1489303800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬WV÷changchun-yatai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pWUQ6GMm¬AD÷1489232100¬ADE÷1489232100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I9bU7d7s¬AD÷1489217400¬ADE÷1489217400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1489235399|¬BX÷-1¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬WV÷hebei-china-fortune¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G0C2CxaQ¬AD÷1489217400¬ADE÷1489217400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1489235374|¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8z9fEbUD¬AD÷1489145700¬ADE÷1489145700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬WV÷tianjin-teda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OMTU5zxf¬AD÷1489145700¬ADE÷1489145700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1489201793|¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou¬WV÷guangzhou¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MwDbDIqK¬AD÷1489145700¬ADE÷1489145700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1489201944|¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian¬WV÷yanbian¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b5R3iyN0¬AD÷1488713700¬ADE÷1488713700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SvW7jex7¬AD÷1488713700¬ADE÷1488713700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Jianye¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬WU÷henan-jianye¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬WV÷hebei-china-fortune¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6VUBkFiD¬AD÷1488713700¬ADE÷1488713700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1488732984|¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬WV÷jiangsu-suning¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KESahH7f¬AD÷1488699000¬ADE÷1488699000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian¬WV÷yanbian¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8zmPbJUQ¬AD÷1488627300¬ADE÷1488627300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬WV÷tianjin-teda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xjwegchl¬AD÷1488627300¬ADE÷1488627300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1488703660|¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬WV÷changchun-yatai¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QFZjfwwr¬AD÷1488612600¬ADE÷1488612600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UqlLaaFK¬AD÷1488540900¬ADE÷1488540900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬WV÷liaoning¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490715869
112
16
Yardım:Super Ligi 2017 maç sonuçlarına, bugün oynanan karşılaşmaların skorlarına ve bu sezonki tüm Super Ligi 2017 maçlarının sonuçlarına göz atın. CanliSkor.com Super Ligi 2017 fikstür, canlı skorlar ve maç sonuçları ile birlikte puan durumu, takım karşılaştırması ve oran karşılaştırması gibi hizmetler sunar. Super Ligi 2017 yanında CanliSkor.com üzerinde ayrıca 30'dan fazla spor dalından 5000'den fazla turnuvayı takip edebilirsiniz.