Futbol »Çin » Yi Ligi » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi - Klasman playoffları¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷UX5SOT45¬ZD÷s¬ZE÷KUzvcwDA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷100¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000173000Yi Ligi - Kl029ffları000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷CKBFQbdC¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hainan Seamen¬ER÷17.lik¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬WU÷hainan-seamen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬WV÷jiangsu-yancheng¬AH÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 5-3. Toplam: 8-3. ¬AN÷n¬~AA÷p8KbUtcm¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷9ncu sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-2. Toplam: 3-4. ¬AN÷n¬~AA÷YTCBRvs6¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷15nci sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬AG÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬WV÷beijing-technology¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-2. Toplam: 1-3. ¬AN÷n¬~AA÷tfGJPIBI¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyan Dongjin¬ER÷19.luk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬WU÷shenyan-dongjin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai JuJu¬WV÷shanghai-juju¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-2. Toplam: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷vVJ2T0Cg¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Renren¬ER÷11nci sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Shenzhen Renren¬WU÷shenzhen-renren¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-0. Toplam: 7-1. ¬AN÷n¬~AA÷j5N6SKRa¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷13ncü sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Locomotive¬WV÷tianjin-locomotive¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AK÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-1. Toplam: 2-6. ¬AN÷n¬~AA÷KQnxDuSC¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baotou Nanjiao¬ER÷11nci sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAO¬AE÷Baotou Nanjiao¬WU÷baotou-nanjiao¬AG÷0¬WN÷CHE¬AF÷Shenzhen Renren¬WV÷shenzhen-renren¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷nXvOzqKJ¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷15nci sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬WU÷beijing-technology¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷x2cXDLC6¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬ER÷9ncu sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷QNwSZ2ZP¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷17.lik¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AG÷3¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷6HLfVMss¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai JuJu¬ER÷19.luk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷YTjtCasJ¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Locomotive¬ER÷13ncü sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Locomotive¬WU÷tianjin-locomotive¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi - Playofflar¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷z3ENmI9q¬ZD÷s¬ZE÷KUzvcwDA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000212000Yi Ligi - Pl020offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷lbrf09hL¬AD÷1477206000¬ADE÷1477206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lijiang Jiayunhao¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIJ¬AE÷Lijiang Jiayunhao¬WU÷lijiang-jiayunhao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WMXbaT7R¬AD÷1477119600¬ADE÷1477119600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷3ncü sıra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WCpaCDwi¬AD÷1476514800¬ADE÷1476514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-3. Toplam: 3-3. ¬AN÷n¬~AA÷SvKI3LZj¬AD÷1476514800¬ADE÷1476514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sichuan Longfor¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIJ¬AF÷Lijiang Jiayunhao¬WV÷lijiang-jiayunhao¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Longfor¬WU÷sichuan-longfor¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-0. Toplam: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷G4GE41Kp¬AD÷1475926200¬ADE÷1475926200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷bPTn9sCT¬AD÷1475910000¬ADE÷1475910000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lijiang Jiayunhao¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIJ¬AE÷Lijiang Jiayunhao¬WU÷lijiang-jiayunhao¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷bBbTE1c0¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬WU÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-2. Toplam: 1-3. ¬AN÷n¬~AA÷QqoMGNSm¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lijiang Jiayunhao¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIJ¬AE÷Lijiang Jiayunhao¬WU÷lijiang-jiayunhao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang City¬WV÷shenyang-city¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-0. Toplam: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷4zpQFsrf¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-1. Toplam: 1-3. ¬AN÷n¬~AA÷rLeHH3Ds¬AD÷1474095600¬ADE÷1474095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-2. Toplam: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷Cx5oNPkK¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷6a4kMq5Q¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬WV÷hebei-elite¬AH÷0¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Yo6sO5zE¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang City¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang City¬WU÷shenyang-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIJ¬AF÷Lijiang Jiayunhao¬WV÷lijiang-jiayunhao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dUMbaMcD¬AD÷1473490800¬ADE÷1473490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Longfor¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Longfor¬WU÷sichuan-longfor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AH÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~
1
1490582927
206
fixtures
1
1490582927
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Yi Ligi 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Yi Ligi 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Yi Ligi 2016 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Yi Ligi 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Yi Ligi 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.