Futbol »Çin » Yi Ligi » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000169000Yi Ligi 007i Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷WKxFtNbD¬AD÷1500809400¬ADE÷1500809400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhenjiang Huasa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬WU÷zhenjiang-huasa¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷6oHdVJyf¬AD÷1500795000¬ADE÷1500795000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬WV÷jilin-baijia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Is46p5al¬AD÷1500723000¬ADE÷1500723000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OfZ6rqU0¬AD÷1500723000¬ADE÷1500723000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬WU÷sichuan-longfor¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0pYDwrUD¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyang¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷vyXHx2qK¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬WU÷hebei-elite¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬WV÷shaanxi-changan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8AyMyMbQ¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬WV÷beijing-technology¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AJNmXu7s¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vi52oopr¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷p4z3qPEf¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai JuJu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬WV÷shanghai-sunfun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hrDhWaMm¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬WU÷shenyang-urban-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IHYAs3q7¬AD÷1500710400¬ADE÷1500710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QqPRim7E¬AD÷1500192000¬ADE÷1500192000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷88EWj7MK¬AD÷1500192000¬ADE÷1500192000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ledman¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬WU÷shenzhen-ledman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1501072205
178
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000169000Yi Ligi 007i Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷llHuGSEh¬AD÷1501054200¬ADE÷1501054200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyan Dongjin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬WV÷beijing-technology¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬WU÷shenyan-dongjin¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷08G0Uwi0¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baotou Nanjiao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baotou Nanjiao¬WU÷baotou-nanjiao¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬WV÷shenyang-urban-fc¬AN÷n¬~AA÷YPGc56yE¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Qianbao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AN÷n¬~AA÷CGF14QjK¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hainan Seamen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬WU÷hainan-seamen¬AN÷n¬~AA÷tjK53p6Q¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunan Billows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬WU÷hunan-billows¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬AN÷n¬~AA÷vaF4Tc66¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬WV÷hebei-elite¬AN÷n¬~AA÷6Lo1SHLC¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jilin Baijia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬AN÷n¬~AA÷ra6Xb4Es¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nantong Zhiyun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬WV÷sichuan-longfor¬AN÷n¬~AA÷pCp5RyyJ¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaanxi Changan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬WU÷shaanxi-changan¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬WV÷dalian-boyang¬AN÷n¬~AA÷QNexbOTm¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Sunfun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬WV÷zhenjiang-huasa¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AN÷n¬~AA÷dlcCZYSu¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyan Dongjin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬WU÷shenyan-dongjin¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AN÷n¬~AA÷xbatcrqf¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Ledman¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬WU÷shenzhen-ledman¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai JuJu¬WV÷shanghai-juju¬AN÷n¬~AA÷Ai1GYhrn¬AD÷1501401600¬ADE÷1501401600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Technology¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬WU÷beijing-technology¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AN÷n¬~AA÷hGjLXCch¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Technology¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬WU÷beijing-technology¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬WV÷jiangsu-yancheng¬AN÷n¬~AA÷W6kPWWCb¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Boyang¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬WV÷hebei-elite¬AN÷n¬~AA÷0tfTVjS4¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Lava¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AN÷n¬~AA÷WKbpd2b0¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunan Billows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬WU÷hunan-billows¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AN÷n¬~AA÷ABcleMD6¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangxi Liansheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬WV÷sichuan-longfor¬AN÷n¬~AA÷SnhgftTC¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬WV÷shanghai-sunfun¬AN÷n¬~AA÷6wicg0rJ¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai JuJu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬AN÷n¬~AA÷vXhXUAsB¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyang Urban FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬WU÷shenyang-urban-fc¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬WV÷shaanxi-changan¬AN÷n¬~AA÷KtuuIqLJ¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AN÷n¬~AA÷MerxUUdH¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yinchuan Helanshan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬WV÷jilin-baijia¬AN÷n¬~AA÷YqqqH3zQ¬AD÷1501920000¬ADE÷1501920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhenjiang Huasa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬WU÷zhenjiang-huasa¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬AN÷n¬~~
1
1501072205
85
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Yi Ligi 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Yi Ligi 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Yi Ligi 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Yi Ligi 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Yi Ligi 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.