Futbol »Çin » Yi Ligi » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000169000Yi Ligi 007i Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷jBUyCjxP¬AD÷1495884900¬ADE÷1495884900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬WV÷zhenjiang-huasa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CKVXCWMI¬AD÷1495884600¬ADE÷1495884600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fqyTDC7C¬AD÷1495872000¬ADE÷1495872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬WU÷hunan-billows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z3ra3kVn¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baotou Nanjiao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAO¬AE÷Baotou Nanjiao¬WU÷baotou-nanjiao¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8Ue61Taa¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyang¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬WV÷jiangsu-yancheng¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nLfA0mF5¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷rmlJbRqI¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷GhxPEhh6¬AD÷1495868400¬ADE÷1495868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hainan Seamen¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬WU÷hainan-seamen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷4EIJzzFP¬AD÷1495868400¬ADE÷1495868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai JuJu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷UqpFa7UB¬AD÷1495868400¬ADE÷1495868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬WU÷shenyang-urban-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬WV÷hebei-elite¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷OOEto8FI¬AD÷1495438200¬ADE÷1495438200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fchygmfD¬AD÷1495353600¬ADE÷1495353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MVxLFYx0¬AD÷1495353600¬ADE÷1495353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Longfor¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Longfor¬WU÷sichuan-longfor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hvgf4VFt¬AD÷1495350000¬ADE÷1495350000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q3qCHf8m¬AD÷1495350000¬ADE÷1495350000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1495919876
82
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000169000Yi Ligi 007i Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷Egs329pg¬AD÷1495956600¬ADE÷1495956600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jilin Baijia¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬WV÷beijing-technology¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷v79oWgNt¬AD÷1495956600¬ADE÷1495956600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬WV÷shanghai-sunfun¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷xAmNcoaO¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Boyang¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬WV÷shenyang-urban-fc¬AN÷n¬~AA÷G0nRd5EU¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elite¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬WU÷hebei-elite¬AN÷n¬~AA÷GzJXHlpt¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬WV÷jilin-baijia¬AN÷n¬~AA÷fRHyH8an¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaanxi Changan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬WU÷shaanxi-changan¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬AN÷n¬~AA÷llHuGSEh¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyan Dongjin¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬WV÷beijing-technology¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬WU÷shenyan-dongjin¬AN÷n¬~AA÷0OKqFnUb¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yinchuan Helanshan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AN÷n¬~AA÷MVbjVDxm¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hainan Seamen¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬WU÷hainan-seamen¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AN÷n¬~AA÷0McfUXig¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangxi Liansheng¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬WV÷zhenjiang-huasa¬AN÷n¬~AA÷Ue2bTi7a¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nantong Zhiyun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AN÷n¬~AA÷8n12SBM5¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Sunfun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AN÷n¬~AA÷jBj7RVyC¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Ledman¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬WU÷shenzhen-ledman¬AN÷n¬~AA÷4EfBQkiI¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sichuan Longfor¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Longfor¬WU÷sichuan-longfor¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai JuJu¬WV÷shanghai-juju¬AN÷n¬~AA÷rmAlE6q5¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Technology¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬WU÷beijing-technology¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AN÷n¬~AA÷byfFP96O¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Qianbao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬WV÷shanghai-sunfun¬AN÷n¬~AA÷Mw9hDQbB¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Lava¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬WV÷hebei-elite¬AN÷n¬~AA÷xShJOTLU¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunan Billows¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬WU÷hunan-billows¬AN÷n¬~AA÷jDDdCpEH¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jilin Baijia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AN÷n¬~AA÷25YFTLIu¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AN÷n¬~AA÷SxyQfIrp¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Jonoon¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬WV÷dalian-boyang¬AN÷n¬~AA÷tdXJSuYo¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai JuJu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AN÷n¬~AA÷A1QUgxbj¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyang Urban FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬WU÷shenyang-urban-fc¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬WV÷jiangsu-yancheng¬AN÷n¬~AA÷zJWNRamh¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬AN÷n¬~AA÷O4UYhdDd¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yinchuan Helanshan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬WV÷shaanxi-changan¬AN÷n¬~AA÷lMzSQJ2b¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhenjiang Huasa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬WU÷zhenjiang-huasa¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AN÷n¬~~
1
1495919876
182
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Yi Ligi 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Yi Ligi 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Yi Ligi 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Yi Ligi 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Yi Ligi 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.