Futbol »Çin » Yi Ligi » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000169000Yi Ligi 007i Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷rqz1goQS¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬WU÷beijing-technology¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬WV÷shaanxi-changan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tWeTQD3i¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷phMSl5Yq¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬WV÷dalian-boyang¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KMfXPXIc¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬WU÷hunan-billows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ERQWmPmj¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0YBUOiY3¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hIPzmq3d¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬WV÷shenyang-urban-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vPAYNBmA¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fN3JBSuc¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyan Dongjin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬WU÷shenyan-dongjin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬WV÷jiangsu-yancheng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YoAxNV2G¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8Q7NAne3¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬WV÷hebei-elite¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nkEtMkIM¬AD÷1505635200¬ADE÷1505635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhenjiang Huasa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai JuJu¬WV÷shanghai-juju¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬WU÷zhenjiang-huasa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷UiSA8WmN¬AD÷1505216100¬ADE÷1505216100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CpZub9Bc¬AD÷1505214000¬ADE÷1505214000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyang¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ULTpcTQ3¬AD÷1505203200¬ADE÷1505203200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬WU÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8CSldmtA¬AD÷1505203200¬ADE÷1505203200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬WV÷shenyang-urban-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2ZRhe7eG¬AD÷1505203200¬ADE÷1505203200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~
1
1505982892
253
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000169000Yi Ligi 007i Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷2m7R96A9¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baotou Nanjiao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baotou Nanjiao¬WU÷baotou-nanjiao¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AN÷n¬~AA÷tv6V8QPF¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Boyang¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AN÷n¬~AA÷UD3oL9XS¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hainan Seamen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬WU÷hainan-seamen¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬WV÷zhenjiang-huasa¬AN÷n¬~AA÷MkNS7puM¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬WU÷hebei-elite¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬WV÷beijing-technology¬AN÷n¬~AA÷0tMW64fS¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AN÷n¬~AA÷WMkDGTup¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangxi Liansheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬WU÷jiangxi-liansheng¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AN÷n¬~AA÷0dfHFmej¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nantong Zhiyun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AN÷n¬~AA÷vmgLE7Ad¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai JuJu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬WV÷meizhou-meixian-techand¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬AN÷n¬~AA÷WOC21rIk¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyang Urban FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬WU÷shenyang-urban-fc¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬AN÷n¬~AA÷thX3wimc¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Ledman¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬WU÷shenzhen-ledman¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬WV÷shanghai-sunfun¬AN÷n¬~AA÷hSz8xB23¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sichuan Annapurna¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬WU÷sichuan-longfor¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬AN÷n¬~
1
1505982892
11
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Yi Ligi 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Yi Ligi 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Yi Ligi 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Yi Ligi 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Yi Ligi 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.