Futbol »Güney Afrika » Kupası » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY AFRİKA: Kupası¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Güney Afrika¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-afrika/kupas/¬ZX÷00Güney Afrika012Afrika0020000000157000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Afrika¬~AA÷Ot82fHt6¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷2X66gydC¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷f9rIFRCE¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EBzPBIBt¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷riOy9Gea¬AD÷1489323600¬ADE÷1489323600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acornbush¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACO¬AE÷Acornbush¬WU÷acornbush¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jHRq7fQB¬AD÷1489323600¬ADE÷1489323600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Days¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAY¬AE÷Days¬WU÷days¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬WV÷mbombela¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷z7dnbass¬AD÷1489323600¬ADE÷1489323600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EC Bees¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECB¬AE÷EC Bees¬WU÷ec-bees¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AcAEiFQO¬AD÷1489323600¬ADE÷1489323600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷65DcecRa¬AD÷1489256100¬ADE÷1489256100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0SYW9dtg¬AD÷1489256100¬ADE÷1489256100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬WU÷stellenbosch-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷df6AheBI¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buya Msuthu¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUY¬AE÷Buya Msuthu¬WU÷buya-msuthu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SEEgdwCg¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Cape Town¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷FC Cape Town¬WU÷fc-cape-town¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷MyzTAxRn¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷UNI¬AF÷United Rovers FC¬WV÷united-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dfSu8zB5¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷KwaDukuza United¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KWA¬AE÷KwaDukuza United¬WU÷kwadukuza-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷C2lcGb3P¬AD÷1488994200¬ADE÷1488994200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AFR¬AF÷African All Stars¬WV÷african-all-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷YiFkcJdm¬AD÷1488821400¬ADE÷1488821400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Mariveni United¬WV÷mariveni-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1490603335
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY AFRİKA: Kupası¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Güney Afrika¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-afrika/kupas/¬ZX÷00Güney Afrika012Afrika0020000000157000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Afrika¬~AA÷jXwzcx9E¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acornbush¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACO¬AE÷Acornbush¬WU÷acornbush¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AN÷n¬~AA÷jsslZYG7¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baroka¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AN÷n¬~AA÷4QvxxyXl¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬WV÷mbombela¬AN÷n¬~AA÷ptb5sc9R¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa United¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AN÷n¬~AA÷rHwtyene¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AN÷n¬~AA÷CjrpzF11¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AN÷n¬~AA÷M1kXxHHr¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KwaDukuza United¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KWA¬AE÷KwaDukuza United¬WU÷kwadukuza-united¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AN÷n¬~AA÷hnLWcIg8¬AD÷1491397200¬ADE÷1491397200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AN÷n¬~
1
1490603335
8
YARDIM: Şu anda Futbol/Güney Afrika bölümünde yer alan Kupası 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kupası 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupası 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupası 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupası 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.