Futbol »Güney Kore » Kupası » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY KORE: Kupası¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Güney Kore¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-kore/kupas/¬ZX÷00Güney Kore 010y Kore0060000000157000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Kore¬~AA÷h0dLBlRD¬AD÷1489899600¬ADE÷1489899600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheongju Jikji¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Cheongju Jikji¬WU÷cheongju-jikji¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷6¬BC÷2¬WN÷JES¬AF÷Jesus Hospital¬WV÷jesus-hospital¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l83giaO1¬AD÷1489899600¬ADE÷1489899600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬WU÷gyeongju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BUS¬AF÷Busan Pukyongdae¬WV÷busan-pukyongdae¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷pzXsbVdE¬AD÷1489816800¬ADE÷1489816800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Icheon Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ICH¬AE÷Icheon Citizen¬WU÷icheon-citizen¬AG÷0¬WN÷PAJ¬AF÷Paju Citizen¬WV÷paju-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Qg4ZmoZ6¬AD÷1489816800¬ADE÷1489816800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan University¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YON¬AF÷Yonsei¬WV÷yonsei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan University¬WU÷ulsan-university¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷0MDm5n4s¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Pai¬WV÷daejeon-pai-jae-dae¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Sb2cjJw8¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chungbuk University¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEN¬AE÷Chungbuk University¬WU÷chungbuk-university¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi Central¬WV÷gyeonggi-central¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rsyc92K0¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangwon Songho¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAN¬AE÷Gangwon Songho¬WU÷gangwon-songho¬AG÷0¬WN÷AJO¬AF÷Ajou¬WV÷ajou¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷4vGQk74f¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬WU÷hwaseong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷DON¬AF÷Donggook¬WV÷donggook¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6qYwaBs8¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Incheon University¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INC¬AE÷Incheon University¬WU÷incheon-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi¬WV÷gyeonggi-university¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷z5BMjmkl¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Korea University¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YUH¬AF÷Yuhan Chemical¬WV÷yuhan-chemical¬AH÷0¬WM÷KOR¬AE÷Korea University¬WU÷korea-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬AN÷n¬~AA÷rVEUlRJ0¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pyeongtaek Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PYE¬AE÷Pyeongtaek Citizen¬WU÷pyeongtaek-citizen¬AG÷0¬WN÷HON¬AF÷Honam University¬WV÷honam-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WjePA8tK¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Soongsil¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOO¬AE÷Soongsil¬WU÷soongsil¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬WV÷yong-in¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷vc8wm5lD¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷SMC¬AF÷SMCE¬WV÷smce¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷vcWockCK¬AD÷1489813200¬ADE÷1489813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Yeungnam University¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GAN¬AF÷Gangwon¬WV÷gangwon¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬WM÷YEU¬AE÷Yeungnam University¬WU÷yeungnam-university¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬AN÷n¬~AA÷dECIiTZs¬AD÷1489809600¬ADE÷1489809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joongang University¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOO¬AE÷Joongang University¬WU÷joongang-university¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAN¬AF÷Hanyang University¬WV÷hanyang-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jXZkd9RQ¬AD÷1489806000¬ADE÷1489806000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hongik¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HON¬AE÷Hongik¬WU÷hongik¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chosun University¬WV÷chosun-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bDRL9SeQ¬AD÷1489806000¬ADE÷1489806000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sunmoon Uni.¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUN¬AE÷Sunmoon Uni.¬WU÷sunmoon-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju University¬WV÷gwangju-university¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷ptAI2Vwd¬AD÷1489294800¬ADE÷1489294800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pyeongtaek Citizen¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PYE¬AE÷Pyeongtaek Citizen¬WU÷pyeongtaek-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷SEJ¬AF÷Sejong Industrial¬WV÷sejong-industrial¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2HKD3BOk¬AD÷1489219200¬ADE÷1489219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goyang Citizen¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOY¬AE÷Goyang Citizen¬WU÷goyang-citizen¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KWA¬AF÷Kwandong¬WV÷kwandong¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IRgxNaPA¬AD÷1489212000¬ADE÷1489212000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan FC¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUS¬AE÷Busan FC¬WU÷busan-fc¬AG÷2¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju University¬WV÷gwangju-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷z34XNuA4¬AD÷1489212000¬ADE÷1489212000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul United FC¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Pai¬WV÷daejeon-pai-jae-dae¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷SEO¬AE÷Seoul United FC¬WU÷seoul-united-fc¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷OQL94i9q¬AD÷1489212000¬ADE÷1489212000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SMCE¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SMC¬AE÷SMCE¬WU÷smce¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷DAN¬AF÷Dankook University¬WV÷dankook-university¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷dIhtMJvH¬AD÷1489212000¬ADE÷1489212000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yuhan Chemical¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YUH¬AE÷Yuhan Chemical¬WU÷yuhan-chemical¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷FUJ¬AF÷Fuji Xerox Korea¬WV÷fuji-xerox-korea¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷r9ufAMu5¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Busan Pukyongdae¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUS¬AE÷Busan Pukyongdae¬WU÷busan-pukyongdae¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷HYN¬AF÷Hynix¬WV÷hynix¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷zqtjB2Qb¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chungbuk University¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEN¬AE÷Chungbuk University¬WU÷chungbuk-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷JEJ¬AF÷Jeju City Hall¬WV÷jeju-city-hall¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷U51PP1uh¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Uijeongbu¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FCU¬AE÷FC Uijeongbu¬WU÷fc-uijeongbu¬AG÷2¬WN÷JOO¬AF÷Joongang University¬WV÷joongang-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷4OT280AH¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeonggi¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GYE¬AE÷Gyeonggi¬WU÷gyeonggi-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju EM Korea FC¬WV÷jeonju-em-korea-fc¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EcJx2bmo¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hankook Tire¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Hankook Tire¬WU÷hankook-tire¬AG÷0¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬WV÷incheon-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Mavb9teB¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honam University¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HON¬AE÷Honam University¬WU÷honam-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi¬WV÷gyeonggi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷OS0TOLfb¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jesus Hospital¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JES¬AE÷Jesus Hospital¬WU÷jesus-hospital¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷KYU¬AF÷Kyungshin Cable¬WV÷kyungshin-cable¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷ClXA6vuU¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mokpo Christian Hospital¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo Christian Hospital¬WU÷mokpo-christian-hospital¬AG÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi Central¬WV÷gyeonggi-central¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷jF2LQsQo¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pyeongchang¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAN¬AF÷Hanyang University¬WV÷hanyang-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬WM÷PYE¬AE÷Pyeongchang¬WU÷pyeongchang¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷IRX67KPN¬AD÷1489208400¬ADE÷1489208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siheung Citizen¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIH¬AE÷Siheung Citizen¬WU÷siheung-citizen¬AG÷0¬WN÷SOO¬AF÷Soongsil¬WV÷soongsil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷dhsnCrBh¬AD÷1489201200¬ADE÷1489201200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hongik¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HON¬AE÷Hongik¬WU÷hongik¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷NEX¬AF÷Nexen¬WV÷nexen¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1490498489
34
fixtures
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY KORE: Kupası¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Güney Kore¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-kore/kupas/¬ZX÷00Güney Kore 010y Kore0060000000157000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Kore¬~AA÷6ToFxgA9¬AD÷1490760000¬ADE÷1490760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬WU÷gyeongju-citizen¬WN÷AJO¬AF÷Ajou¬WV÷ajou¬AN÷n¬~AA÷jaAmcQj0¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬WU÷mokpo-city¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬WV÷changwon¬AN÷n¬~AA÷2ZDidp66¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeungnam University¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YEU¬AE÷Yeungnam University¬WU÷yeungnam-university¬WN÷HON¬AF÷Hongik¬WV÷hongik¬AN÷n¬~AA÷C4erJ7DJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬WU÷chuncheon¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬WV÷korea-university¬AN÷n¬~AA÷4E4IyDPF¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonju Citizen¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JEO¬AE÷Jeonju Citizen¬WU÷jeonju-citizen¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi Central¬WV÷gyeonggi-central¬AN÷n¬~AA÷Ol20fOzJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pocheon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬WU÷pocheon¬WN÷SEO¬AF÷Seoul E.¬WV÷seoul-e-land¬AN÷n¬~AA÷pb3de4LC¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬WV÷cheongju-jikji¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬WU÷yangpyeong¬AN÷n¬~AA÷QThRZjfS¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬WU÷daejeon-korail¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬WV÷yangju-citizen¬AN÷n¬~AA÷AuyJC5jm¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬WU÷gyeongju-khnp¬WN÷SUN¬AF÷Sunmoon Uni.¬WV÷sunmoon-university¬AN÷n¬~AA÷YFm7vFuc¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yonsei¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YON¬AE÷Yonsei¬WU÷yonsei¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬WV÷yong-in¬AN÷n¬~AA÷ILpgVA2q¬AD÷1490774400¬ADE÷1490774400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Busan¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬WU÷busan¬WN÷GIM¬AF÷Gimpo C.¬WV÷gimpo-citizen¬AN÷n¬~AA÷dxXEDoys¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asan Mugunghwa¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asan Mugunghwa¬WU÷asan-mugunghwa¬WN÷HAN¬AF÷Hanyang University¬WV÷hanyang-university¬AN÷n¬~AA÷dCqcUUHk¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimhae¬WV÷gimhae¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬WU÷busan-kyotong¬AN÷n¬~AA÷jefnIRSP¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬WU÷cheonan-city¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon¬WV÷daejeon¬AN÷n¬~AA÷C6nBwZf3¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬WU÷gangneung¬WN÷ANS¬AF÷Ansan Greeners¬WV÷ansan-greeners¬AN÷n¬~AA÷dxBqb6yf¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬WV÷cheongju-city¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬WU÷paju-citizen¬AN÷n¬~AA÷42zNBP5g¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seongnam¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬WN÷SUW¬AF÷Suwon City¬WV÷suwon-city¬AN÷n¬~AA÷rgZQAqLa¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bucheon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷Bucheon¬WU÷bucheon¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬WV÷incheon-university¬AN÷n¬~AA÷nwfNzXvM¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongnam¬WV÷gyeongnam¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬WU÷hwaseong¬AN÷n¬~AA÷AF5N93z6¬AD÷1490785200¬ADE÷1490785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anyang¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬WU÷anyang¬WN÷HON¬AF÷Honam University¬WV÷honam-university¬AN÷n¬~
1
1490498489
20
YARDIM: Şu anda Futbol/Güney Kore bölümünde yer alan Kupası 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kupası 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupası 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupası 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupası 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.