Futbol »Hırvatistan » Kupa » 2017/2018

results
1
1501071988
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷HIRVATİSTAN: Kupa¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Hırvatistan¬ZC÷6DojVhip¬ZD÷p¬ZE÷lpwq5RLu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/h-rvatistan/kupa/¬ZX÷00Hırvatistan 011tistan0020000000169000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Hırvatistan¬~AA÷IuFrBGgC¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crikvenica¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRI¬AE÷Crikvenica¬WU÷nk-crikvenica¬WN÷BJE¬AF÷Bjelovar¬WV÷bjelovar¬AN÷n¬~AA÷vkGvCdv6¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Croatia Zmijavci¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Croatia Zmijavci¬WU÷croatia-zmijavci¬WN÷FER¬AF÷Fericanci¬WV÷fericanci¬AN÷n¬~AA÷EV6iDoJr¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fruskogorac Ilok¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRU¬AE÷Fruskogorac Ilok¬WU÷fruskogorac-ilok¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷25I793I7¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garic Garesnica¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garic Garesnica¬WU÷garic-garesnica¬WN÷NK¬AF÷Sesvete¬WV÷sesvete¬AN÷n¬~AA÷A9ONFvus¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorica¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOS¬AF÷Moslavina¬WV÷moslavina¬WM÷GOR¬AE÷Gorica¬WU÷hnk-gorica¬AN÷n¬~AA÷pSGzDxPa¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Imbriovec¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Karlovac¬WV÷karlovac¬WM÷IMB¬AE÷Imbriovec¬WU÷borac-imbriovec¬AN÷n¬~AA÷r1efX6AE¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lekenik¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEK¬AE÷Lekenik¬WU÷nk-lekenik¬WN÷ORI¬AF÷Oriolik¬WV÷oriolik¬AN÷n¬~AA÷WOCWDI9g¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬WU÷nehaj-senj¬WN÷BAT¬AF÷Batrina¬WV÷batrina¬AN÷n¬~AA÷4AdjYne8¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Bedem Ivankovo¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NK¬AE÷NK Bedem Ivankovo¬WU÷nk-bedem-ivankovo¬WN÷MED¬AF÷Medjimurje¬WV÷medjimurje¬AN÷n¬~AA÷Ac00BPme¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Krizevci¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRI¬AE÷NK Krizevci¬WU÷nk-krizevci¬WN÷CRO¬AF÷Croatia Dakovo¬WV÷croatia-dakovo¬AN÷n¬~AA÷xrVq9fOO¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novigrad¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novigrad¬WU÷novigrad¬WN÷BLA¬AF÷Blato¬WV÷zmaj-blato¬AN÷n¬~AA÷l0NREbfm¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rudes¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUD¬AE÷Rudes¬WU÷rudes¬WN÷DRP¬AF÷Dragovoljac Policnik¬WV÷dragovoljac-policnik¬AN÷n¬~AA÷biWuAz9I¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavonija Pozega¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavonija Pozega¬WU÷nk-slavonija-pozega¬WN÷FAZ¬AF÷Fazana¬WV÷nk-mladost-fazana¬AN÷n¬~AA÷4Ka4Aq31¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Straza Hum na Sutli¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straza Hum na Sutli¬WU÷nk-straza-hum-na-sutli¬WN÷NED¬AF÷Nedelisce¬WV÷nk-nedelisce¬AN÷n¬~AA÷W61dC5Yl¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virovitica¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virovitica¬WU÷virovitica¬WN÷VRB¬AF÷Vrbovec¬WV÷vrbovec¬AN÷n¬~AA÷CMKPHRAR¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagora¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagora¬WU÷zagora¬WN÷NED¬AF÷Nedeljanec¬WV÷nedeljanec¬AN÷n¬~
1
1501071988
16
YARDIM: Şu anda Futbol/Hırvatistan bölümünde yer alan Hırvatstan kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Hırvatstan kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Hırvatstan kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Hırvatstan kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Hırvatstan kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.