Futbol »İngiltere » Carabao Cup » 2017/2018

results
1
1498466681
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İNGİLTERE: Carabao Cup¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷lbvjABFe¬ZD÷p¬ZE÷CbncQnzr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ingiltere/carabao-cup/¬ZX÷00İngiltere 009iltere0150000000169000Carabao Cup 011ao Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~AA÷YFoMbqDa¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Accrington¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACC¬AE÷Accrington¬WU÷accrington¬WN÷PRE¬AF÷Preston¬WV÷preston¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷UTadrOSI¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barnsley¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barnsley¬WU÷barnsley¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬WV÷morecambe¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4dVuF4ct¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIR¬AE÷Birmingham¬WU÷birmingham¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Town¬WV÷crawley-town¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷fB7qoQr0¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bradford¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bradford¬WU÷bradford¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷YyNdBMd5¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬WU÷bristol-city¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬WV÷plymouth¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷QTUOEe3c¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬WU÷bristol-rovers¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge Utd¬WV÷cambridge-utd¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2BR0AtCB¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff¬WU÷cardiff¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth¬WV÷portsmouth¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷no4ymnEm¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry¬WU÷coventry¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬WV÷blackburn¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷bJUqEOCn¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬WU÷exeter¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬WV÷charlton¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷GvyRc3S5¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬WU÷fleetwood¬WN÷CAR¬AF÷Carlisle¬WV÷carlisle¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷ULRuBD2M¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Green¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Green¬WU÷forest-green¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes¬WV÷milton-keynes¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷jw1hq4DC¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby¬WU÷grimsby¬WN÷DER¬AF÷Derby¬WV÷derby¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷8UHF4Buj¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luton¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton¬WU÷luton¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬WV÷ipswich¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Y16mppb6¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬WU÷mansfield¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬WV÷rochdale¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷CpHpAXHS¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬WU÷millwall¬WN÷STE¬AF÷Stevenage¬WV÷stevenage¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷foOhC2sa¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newport¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newport¬WU÷newport¬WN÷SOU¬AF÷Southend¬WV÷southend¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷nwWKFyli¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWI¬AF÷Swindon¬WV÷swindon¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬WU÷norwich¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷0l8un6Tg¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬WU÷nottingham¬WN÷SHR¬AF÷Shrewsbury¬WV÷shrewsbury¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷MavZiYep¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬WU÷oxford-utd¬WN÷CHE¬AF÷Cheltenham¬WV÷cheltenham¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷r5PTDFI3¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough¬WU÷peterborough¬WN÷BAR¬AF÷Barnet¬WV÷barnet¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷CMYmDrSh¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬WU÷qpr¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬WV÷northampton¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷t2Q490RH¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rotherham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬WV÷lincoln-city¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬WU÷rotherham¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷O4vZescI¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬WU÷scunthorpe¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬WV÷notts-county¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷fPnIaPcg¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Wed¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Chesterfield¬WV÷chesterfield¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Wed¬WU÷sheffield-wed¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷naqA1oTt¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIG¬AE÷Wigan¬WU÷wigan¬WN÷BLA¬AF÷Blackpool¬WV÷blackpool¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷YZswihBj¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wimbledon¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon¬WU÷wimbledon¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬WV÷brentford¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Eg3C5iQq¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolves¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolves¬WU÷wolves¬WN÷YEO¬AF÷Yeovil¬WV÷yeovil¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷MeOXCZX9¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬WU÷wycombe¬WN÷FUL¬AF÷Fulham¬WV÷fulham¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2ewwe1CO¬AD÷1502218800¬ADE÷1502218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬WV÷gillingham¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷GINyCgmG¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colchester¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colchester¬WU÷colchester¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬WV÷aston-villa¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷rXmv775J¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬WV÷bolton¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2mqEJpkP¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬WU÷leeds¬WN÷POR¬AF÷Port Vale¬WV÷port-vale¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷tI6s6RKP¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬WV÷burton¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷UsuVdNsC¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Utd¬WU÷sheffield-utd¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬WV÷walsall¬AN÷y¬MW÷417¬~
1
1498466681
35
YARDIM: Şu anda Futbol/İngiltere bölümünde yer alan Carabao Cup 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Carabao Cup 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Carabao Cup 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Carabao Cup 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Carabao Cup 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.