Futbol »İngiltere » Checkatrade Trophy » 2017/2018

Checkatrade Trophy
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷İNGİLTERE: Checkatrade Trophy¬ZEE÷4STIHq2f¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷0vakgqUt¬ZD÷p¬ZE÷dAxXVY8B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_4STIHq2f¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ingiltere/checkatrade-trophy/¬ZX÷00İngiltere 009iltere0210000000169000Checkatrade 018Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~AA÷4jpXFium¬AD÷1502909100¬ADE÷1502909100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Portsmouth¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portsmouth¬WU÷portsmouth¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷FUL¬AF÷Fulham U23¬WV÷fulham¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷A9j3rYK7¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheltenham¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheltenham¬WU÷cheltenham¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SWA¬AF÷Swansea U23¬WV÷swansea¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷dvjAzpNT¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Luton¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton¬WU÷luton¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham U23¬WV÷tottenham¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fy7KyEp9¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notts County¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notts County¬WU÷notts-county¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everton U23¬WV÷everton¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nZ1NQ8g5¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swindon¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swindon¬WU÷swindon¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WES¬AF÷West Ham U23¬WV÷west-ham¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IFossUwn¬AD÷1502820000¬ADE÷1502820000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Plymouth¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth¬WU÷plymouth¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea U23¬WV÷chelsea¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷x0zfLh0S¬AD÷1502820000¬ADE÷1502820000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rotherham¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬WU÷rotherham¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷Manchester City U23¬WV÷manchester-city¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1503489061
7
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İNGİLTERE: Checkatrade Trophy¬ZEE÷4STIHq2f¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷0vakgqUt¬ZD÷p¬ZE÷dAxXVY8B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_4STIHq2f¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ingiltere/checkatrade-trophy/¬ZX÷00İngiltere 009iltere0210000000169000Checkatrade 018Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~AA÷rwVH00Io¬AD÷1504029600¬ADE÷1504029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬WU÷blackpool¬WN÷WIG¬AF÷Wigan¬WV÷wigan¬AN÷n¬~AA÷b9yjMYpM¬AD÷1504029600¬ADE÷1504029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chesterfield¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chesterfield¬WU÷chesterfield¬WN÷BRA¬AF÷Bradford¬WV÷bradford¬AN÷n¬~AA÷SUUdAm9O¬AD÷1504031400¬ADE÷1504031400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colchester¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colchester¬WU÷colchester¬WN÷REA¬AF÷Reading U23¬WV÷reading¬AN÷n¬~AA÷UDeBAynA¬AD÷1504031400¬ADE÷1504031400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle U23¬WV÷newcastle¬AN÷n¬~AA÷d6naqE51¬AD÷1504031400¬ADE÷1504031400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Green¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Green¬WU÷forest-green¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬WV÷newport¬AN÷n¬~AA÷jNd7BHW3¬AD÷1504031400¬ADE÷1504031400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬WN÷POR¬AF÷Port Vale¬WV÷port-vale¬AN÷n¬~AA÷xQJpfG1T¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackburn¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackburn¬WU÷blackburn¬WN÷STO¬AF÷Stoke U23¬WV÷stoke¬AN÷n¬~AA÷jouf2Dgj¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry¬WU÷coventry¬WN÷SHR¬AF÷Shrewsbury¬WV÷shrewsbury¬AN÷n¬~AA÷QaoTGXPt¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crawley Town¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬WV÷charlton¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Town¬WU÷crawley-town¬AN÷n¬~AA÷vPnwrAOu¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬WU÷exeter¬WN÷YEO¬AF÷Yeovil¬WV÷yeovil¬AN÷n¬~AA÷v7VhdoRa¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬WU÷fleetwood¬WN÷LEI¬AF÷Leicester U23¬WV÷leicester¬AN÷n¬~AA÷lvWhBTgI¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gillingham FC¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Gillingham FC¬WU÷gillingham¬WN÷SOU¬AF÷Southend¬WV÷southend¬AN÷n¬~AA÷4At4Tkhk¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby Town¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby Town¬WU÷grimsby-town¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷Gp8GxfV2¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬WV÷lincoln-city¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬WU÷mansfield¬AN÷n¬~AA÷fZHzi57A¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes¬WU÷milton-keynes¬WN÷BRI¬AF÷Brighton U23¬WV÷brighton¬AN÷n¬~AA÷0GWlcRBg¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Morecambe¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Morecambe¬WU÷morecambe¬WN÷CAR¬AF÷Carlisle¬WV÷carlisle¬AN÷n¬~AA÷QNeJrsFj¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northampton¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northampton¬WU÷northampton¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge Utd¬WV÷cambridge-utd¬AN÷n¬~AA÷2uu27Qii¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough¬WU÷peterborough¬WN÷SOU¬AF÷Southampton U23¬WV÷southampton¬AN÷n¬~AA÷r1u8S97e¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬WU÷scunthorpe¬WN÷SUN¬AF÷Sunderland U23¬WV÷sunderland¬AN÷n¬~AA÷n9IWioh4¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stevenage¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stevenage¬WU÷stevenage¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Utd¬WV÷oxford-utd¬AN÷n¬~AA÷8r3JRlva¬AD÷1504032300¬ADE÷1504032300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬WU÷wycombe¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Rovers¬WV÷bristol-rovers¬AN÷n¬~AA÷v3e5yQ7N¬AD÷1504033200¬ADE÷1504033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barnet¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barnet¬WU÷barnet¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬WV÷wimbledon¬AN÷n¬~AA÷MTTLaKXi¬AD÷1505844000¬ADE÷1505844000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Accrington¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACC¬AE÷Accrington¬WU÷accrington¬WN÷MID¬AF÷Middlesbrough U23¬WV÷middlesbrough¬AN÷n¬~AA÷bZKtednN¬AD÷1505846700¬ADE÷1505846700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bury¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Bury¬WU÷bury¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬WV÷rochdale¬AN÷n¬~AA÷Uyvb1X8d¬AD÷1505846700¬ADE÷1505846700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Walsall¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Walsall¬WU÷walsall¬WN÷WBA¬AF÷West Brom U23¬WV÷west-brom¬AN÷n¬~
1
1503489061
89
YARDIM: Şu anda Futbol/İngiltere bölümünde yer alan Checkatrade Trophy 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Checkatrade Trophy 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Checkatrade Trophy 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Checkatrade Trophy 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Checkatrade Trophy 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.