Futbol »İskoçya » Challenge Kupası » 2017/2018

results
1
1500684813
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSKOÇYA: Challenge Kupası¬ZEE÷KKyYcus9¬ZB÷199¬ZY÷İskoçya¬ZC÷MXFcprms¬ZD÷p¬ZE÷rkR3pqSI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_KKyYcus9¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iskocya/challenge-kupas/¬ZX÷00İskoçya 007skoçya0090000000169000Challenge Ku016Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İskoçya¬~AA÷GprItAkM¬AD÷1502821800¬ADE÷1502821800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilmarnock U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berwick¬WV÷berwick¬WM÷KIL¬AE÷Kilmarnock U20¬WU÷kilmarnock¬AN÷n¬~AA÷A16tsv12¬AD÷1502821800¬ADE÷1502821800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ross County U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Ross County U20¬WU÷ross-county¬WN÷FOR¬AF÷Forfar¬WV÷forfar¬AN÷n¬~AA÷b3xhz8Sk¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aberdeen U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABE¬AE÷Aberdeen U20¬WU÷aberdeen¬WN÷JOH¬AF÷St. Johnstone U20¬WV÷st-johnstone¬AN÷n¬~AA÷bkcJL8Dd¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬WU÷albion-rovers¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬WV÷spartans¬AN÷n¬~AA÷KbbFMlbj¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clyde¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLY¬AE÷Clyde¬WU÷clyde¬WN÷STR¬AF÷Stranraer¬WV÷stranraer¬AN÷n¬~AA÷lh5ptbG8¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundee Utd¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUU¬AE÷Dundee Utd¬WU÷dundee-utd¬WN÷COW¬AF÷Cowdenbeath¬WV÷cowdenbeath¬AN÷n¬~AA÷lGqTXZNl¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunfermline¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunfermline¬WU÷dunfermline¬WN÷ARB¬AF÷Arbroath¬WV÷arbroath¬AN÷n¬~AA÷dI8hvxoL¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Fife¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Fife¬WU÷east-fife¬WN÷PET¬AF÷Peterhead¬WV÷peterhead¬AN÷n¬~AA÷rF4luIVE¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬WU÷formartine-utd¬WN÷HEA¬AF÷Hearts U20¬WV÷hearts¬AN÷n¬~AA÷xvejSAzT¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton U20¬WU÷hamilton¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh City¬WV÷edinburgh-city¬AN÷n¬~AA÷S6rXWgwe¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hibernian U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELG¬AF÷Elgin¬WV÷elgin¬WM÷HIB¬AE÷Hibernian U20¬WU÷hibernian¬AN÷n¬~AA÷0IJlylDq¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Morton¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Morton¬WU÷morton¬WN÷LIV¬AF÷Livingston¬WV÷livingston¬AN÷n¬~AA÷8KvArWK9¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Partick U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Partick U20¬WU÷partick¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬WV÷stirling-university¬AN÷n¬~AA÷nBwEsjzG¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queen of South¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queen of South¬WU÷queen-of-south¬WN÷AIR¬AF÷Airdrieonians¬WV÷airdrieonians¬AN÷n¬~AA÷tjpPYF8r¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raith¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raith¬WU÷raith¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬WV÷brora-rangers¬AN÷n¬~AA÷vsbcwd0R¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stenhousemuir¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stenhousemuir¬WU÷stenhousemuir¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬WV÷cove-rangers¬AN÷n¬~AA÷WGz0Yoc2¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬WU÷stirling¬WN÷MON¬AF÷Montrose¬WV÷montrose¬AN÷n¬~AA÷Qek5qC53¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Mirren¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷East Kilbride¬WV÷east-kilbride¬WM÷MIR¬AE÷St. Mirren¬WU÷st-mirren¬AN÷n¬~AA÷AVXyWDh1¬AD÷1502823600¬ADE÷1502823600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buckie Thistle¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckie Thistle¬WU÷buckie-thistle¬WN÷BRE¬AF÷Brechin¬WV÷brechin¬AN÷n¬~AA÷hQydZRsd¬AD÷1502908200¬ADE÷1502908200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundee FC U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundee FC U20¬WU÷dundee-fc¬WN÷ALL¬AF÷Alloa¬WV÷alloa¬AN÷n¬~AA÷Cho1phjc¬AD÷1502908200¬ADE÷1502908200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motherwell U20¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motherwell U20¬WU÷motherwell¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬WV÷queen-s-park¬AN÷n¬~AA÷rHenTjLM¬AD÷1502909100¬ADE÷1502909100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Annan¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annan¬WU÷annan¬WN÷CEL¬AF÷Celtic U20¬WV÷celtic¬AN÷n¬~AA÷vmsINUrp¬AD÷1502909100¬ADE÷1502909100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dumbarton¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUM¬AE÷Dumbarton¬WU÷dumbarton¬WN÷RAN¬AF÷Rangers U20¬WV÷rangers¬AN÷n¬~AA÷fysMuU4S¬AD÷1502909100¬ADE÷1502909100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Stirlingshire¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Stirlingshire¬WU÷east-stirlingshire¬WN÷AYR¬AF÷Ayr¬WV÷ayr¬AN÷n¬~
1
1500684813
24
YARDIM: Şu anda Futbol/İskoçya bölümünde yer alan Challenge Kupası 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Challenge Kupası 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Challenge Kupası 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Challenge Kupası 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Challenge Kupası 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.