Futbol »İskoçya » FA Kupası » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷İSKOÇYA: FA Kupası¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷İskoçya¬ZC÷4dgLPukQ¬ZD÷p¬ZE÷6sXN5nS5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iskocya/fa-kupas/¬ZX÷00İskoçya 007skoçya0070000000169000FA Kupası 009Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İskoçya¬~AA÷UapuqXAG¬AD÷1506105900¬ADE÷1506105900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬WU÷spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷n¬~
1
1506144884
1
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSKOÇYA: FA Kupası¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷İskoçya¬ZC÷4dgLPukQ¬ZD÷p¬ZE÷6sXN5nS5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iskocya/fa-kupas/¬ZX÷00İskoçya 007skoçya0070000000169000FA Kupası 009Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İskoçya¬~AA÷GdtypDeA¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banks O' Dee¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banks O' Dee¬WU÷banks-o-dee¬WN÷HUN¬AF÷Huntly¬WV÷huntly¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷bkgcahec¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIR¬AF÷Girvan¬WV÷girvan¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬WU÷brora-rangers¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷AgzJfU9S¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Civil Service Stroll¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civil Service Stroll¬WU÷civil-service-stroll¬WN÷STR¬AF÷Strathspey Thistle¬WV÷strathspey-thistle¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷pnkg0Yui¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬WU÷clachnacuddin¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬WV÷fort-william¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷K4s6cWP9¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colville Park¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colville Park¬WU÷colville-park¬WN÷CUM¬AF÷Cumbernauld Colts¬WV÷cumbernauld-colts¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷lvnAdjuG¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬WU÷deveronvale¬WN÷HAW¬AF÷Hawick Royal Albert¬WV÷hawick-royal-albert¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Wr1Byk3j¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh University¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh University¬WU÷edinburgh-university¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬WV÷lossiemouth¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷YXjWpgt4¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edusport Academy¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Edusport Academy¬WU÷edusport-academy¬WN÷ROT¬AF÷Rothes¬WV÷rothes¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷n¬~AA÷SUpEeAfM¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬WU÷formartine-utd¬WN÷TUR¬AF÷Turriff Utd¬WV÷turriff-united¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2DrmsBuT¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fraserburgh¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Fraserburgh¬WU÷fraserburgh¬WN÷FOR¬AF÷Forres Mechanics¬WV÷forres-mechanics¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷OMqqriQM¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬WU÷gala-fairydean-rovers¬WN÷KEI¬AF÷Keith¬WV÷keith¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷GjHgAlb4¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glenafton¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glenafton¬WU÷glenafton¬WN÷THR¬AF÷Threave Rovers¬WV÷threave-rovers¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷hh27xVmp¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lothian Thistle¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INV¬AF÷Inverurie Loco Works¬WV÷inverurie-loco-works¬WM÷LOT¬AE÷Lothian Thistle¬WU÷lothian-thistle¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷tEr2bCA3¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nairn County¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬WU÷nairn-county¬WN÷WHI¬AF÷Whitehill Welfare¬WV÷whitehill-welfare¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷fshSoZQc¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Selkirk¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEL¬AE÷Selkirk¬WU÷selkirk¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬WV÷gretna-2008¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Q7mOnFBi¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wick Academy¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wick Academy¬WU÷wick-academy¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬WV÷stirling-university¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷pnRpjlIq¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BSC Glasgow¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BSC¬AE÷BSC Glasgow¬WU÷bsc-glasgow¬WN÷DAL¬AF÷Dalbeattie Star¬WV÷dalbeattie-star¬AM÷1nci ayak. Beraberlikte tekrar oynanacak. ¬AN÷y¬MW÷417¬~~
1
1506144884
17
YARDIM: Şu anda Futbol/İskoçya bölümünde yer alan FA Cup maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FA Cup livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FA Cup puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FA Cup maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FA Cup maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.