Futbol »Lüksemburg » Luxembourg Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷LÜKSEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Lüksemburg¬ZC÷IyR1thfg¬ZD÷s¬ZE÷8MkfBXG4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/luksemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Lüksemburg 010emburg0010000000169000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lüksemburg¬~AA÷ILhHZLlj¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lorentzweiler¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷Lorentzweiler¬WU÷lorentzweiler¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sandweiler¬WV÷us-sandweiler¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷CrEjlL3q¬AD÷1506269700¬ADE÷1506269700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷US Feulen¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USF¬AE÷US Feulen¬WU÷us-feulen¬AG÷1¬WN÷ERP¬AF÷Erpeldange¬WV÷erpeldange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷n163oJm2¬AD÷1506268800¬ADE÷1506268800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cebra¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEB¬AE÷Cebra¬WU÷cebra¬AG÷0¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬WV÷esch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷dpwXfWKb¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alisontia Steinsel¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alisontia Steinsel¬WU÷alisontia-steinsel¬AG÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬WV÷wiltz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hYmTKJvL¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alliance Aischdall¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Alliance Aischdall¬WU÷alliance-aischdall¬AG÷0¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Junglinster¬WV÷jeunesse-junglinster¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷6yhXJwfR¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berdorf Consdorf¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berdorf Consdorf¬WU÷us-berdorf-consdorf¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Schieren¬WV÷jeunesse-schieren¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷nFox0I2e¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bettembourg¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BET¬AE÷Bettembourg¬WU÷bettembourg¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Grevenmacher¬WV÷grevenmacher¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷j7xyfjz5¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blo Weiss Itzig¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷FC Mamer¬WV÷fc-mamer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BWI¬AE÷Blo Weiss Itzig¬WU÷blo-weiss-itzig¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷CKZ7dqd3¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CS Sanem¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷CS Sanem¬WU÷cs-sanem¬AG÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬WV÷racing-luxembourg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷lv616KPR¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diekirch¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷Diekirch¬WU÷diekirch¬AG÷1¬WN÷HES¬AF÷Hesperange¬WV÷hesperange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷YBsY0bmk¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Echternach¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Echternach¬WU÷echternach¬AG÷1¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬WV÷kaerjeng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷bBlPLaPE¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Ehlerange¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHL¬AE÷FC Ehlerange¬WU÷fc-ehlerange¬AG÷1¬WN÷KOE¬AF÷Koeppchen¬WV÷koeppchen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷f3ROh1eS¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lintgen¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Lintgen¬WU÷lintgen¬AG÷0¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬WV÷differdange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷tE2g8teF¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marisca Mersch¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬WV÷progres-niedercorn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷MAR¬AE÷Marisca Mersch¬WU÷fc-marisca-mersch¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷8A7anaYe¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oberkorn¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberkorn¬WU÷oberkorn¬AG÷1¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬WV÷una-strassen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷ObgDz2Zq¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orania Vianden¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Tetange¬WV÷union-tetange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷ORA¬AE÷Orania Vianden¬WU÷fc-orania-vianden¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷jmhT1vYr¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Troisvierges¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Esch¬WV÷jeunesse-esch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬WM÷TRO¬AE÷Racing Troisvierges¬WU÷racing-troisvierges¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷KpZBe3B9¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steinfort¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steinfort¬WU÷steinfort¬AG÷0¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬WV÷benfica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WOdLYu4d¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Remich/Bous¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REM¬AE÷Union Remich/Bous¬WU÷union-remich-bous¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬WV÷mondorf¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷KSqpbdX7¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷US Moutfort/Medingen¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷US Moutfort/Medingen¬WU÷us-moutfort-medingen¬AG÷0¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬WV÷ettelbruck¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷byYFfNQF¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷US Reisdorf¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REI¬AE÷US Reisdorf¬WU÷us-reisdorf¬AG÷0¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬WV÷rumelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷jZCfmuJk¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yellow Boys¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEL¬AE÷Yellow Boys¬WU÷fc-yellow-boys-weiler¬AG÷1¬WN÷MER¬AF÷Mertert/Wasserbillig¬WV÷mertert-wasserbillig¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷txotaxI1¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Colmar-Berg¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷AS Colmar-Berg¬WU÷as-colmar-berg¬AG÷1¬WN÷NOR¬AF÷Norden¬WV÷ff-norden¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷K41c70AL¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blo Weiss Medernach¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWM¬AE÷Blo Weiss Medernach¬WU÷blo-weiss-medernach¬AG÷1¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬WV÷fc-rodange-91¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nZVqhU4H¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Kopstal¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷FC Kopstal¬WU÷fc-kopstal-33¬AG÷0¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬WV÷jeunesse-canach¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷YTz4cPtc¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kischpelt Wilwerwiltz¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIS¬AE÷Kischpelt Wilwerwiltz¬WU÷kischpelt-wilwerwiltz¬AG÷0¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange¬WV÷dudelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷t0NKgstM¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vinesca Ehnen¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIN¬AE÷Vinesca Ehnen¬WU÷vinesca-ehnen¬AG÷0¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬WV÷union-titus-petange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷UcyugAkB¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Luxembourg/Porto¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUX¬AE÷AS Luxembourg/Porto¬WU÷as-luxembourg-porto¬AG÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬WV÷victoria-rosport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷CIUaFc2r¬AD÷1506182400¬ADE÷1506182400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pratzerthal/Redange¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pratzerthal/Redange¬WU÷pratzerthal-redange¬AG÷3¬WN÷USE¬AF÷Useldange¬WV÷jeunesse-useldange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷KKkLMuA8¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Wincrange¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷AS Wincrange¬WU÷as-wincrange¬AG÷1¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬WV÷fola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~
1
1508264940
32
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LÜKSEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Lüksemburg¬ZC÷IyR1thfg¬ZD÷s¬ZE÷8MkfBXG4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/luksemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Lüksemburg 010emburg0010000000169000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lüksemburg¬~AA÷pjsePsrj¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berdorf Consdorf¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berdorf Consdorf¬WU÷us-berdorf-consdorf¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬WV÷esch¬AN÷n¬~AA÷C2IkoP49¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dudelange¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUD¬AE÷Dudelange¬WU÷dudelange¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬WV÷progres-niedercorn¬AN÷n¬~AA÷CQ0xxLRe¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Mamer¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷FC Mamer¬WU÷fc-mamer¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬WV÷fc-rodange-91¬AN÷n¬~AA÷Wr1KVq5M¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fola¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOL¬AE÷Fola¬WU÷fola¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬WV÷union-titus-petange¬AN÷n¬~AA÷OttaO1cd¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hesperange¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HES¬AE÷Hesperange¬WU÷hesperange¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬WV÷mondorf¬AN÷n¬~AA÷Q50OU3KS¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Esch¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Esch¬WU÷jeunesse-esch¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬WV÷una-strassen¬AN÷n¬~AA÷ABJuyus2¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Junglinster¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Junglinster¬WU÷jeunesse-junglinster¬WN÷GRE¬AF÷Grevenmacher¬WV÷grevenmacher¬AN÷n¬~AA÷KSLcq3ZL¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Koeppchen¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬WV÷benfica¬WM÷KOE¬AE÷Koeppchen¬WU÷koeppchen¬AN÷n¬~AA÷bJK1rNlS¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mertert/Wasserbillig¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Mertert/Wasserbillig¬WU÷mertert-wasserbillig¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬WV÷racing-luxembourg¬AN÷n¬~AA÷vD2Uwscq¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Muhlenbach¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUH¬AE÷Muhlenbach¬WU÷blue-boys-muhlenbach¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬WV÷jeunesse-canach¬AN÷n¬~AA÷2RijQNSq¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norden¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norden¬WU÷ff-norden¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬WV÷differdange¬AN÷n¬~AA÷hh2GWPkG¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rumelange¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUM¬AE÷Rumelange¬WU÷rumelange¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬WV÷victoria-rosport¬AN÷n¬~AA÷I31Yx1Ck¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandweiler¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬WV÷kaerjeng¬WM÷SAN¬AE÷Sandweiler¬WU÷us-sandweiler¬AN÷n¬~AA÷UwTpn5k3¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Tetange¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Tetange¬WU÷union-tetange¬WN÷ERP¬AF÷Erpeldange¬WV÷erpeldange¬AN÷n¬~AA÷Q5MgpqKF¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Useldange¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USE¬AE÷Useldange¬WU÷jeunesse-useldange¬WN÷HOS¬AF÷Hostert¬WV÷hostert¬AN÷n¬~AA÷jmUtmozc¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wiltz¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wiltz¬WU÷wiltz¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬WV÷ettelbruck¬AN÷n¬~
1
1508264940
16
YARDIM: Şu anda Futbol/Lüksemburg bölümünde yer alan Luxembourg Cup 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Luxembourg Cup 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Luxembourg Cup 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Luxembourg Cup 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Luxembourg Cup 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.