Futbol »Özbekistan » Uzbekistan Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÖZBEKİSTAN: Uzbekistan Cup¬ZEE÷009uJxSJ¬ZB÷202¬ZY÷Özbekistan¬ZC÷x0vafbCU¬ZD÷p¬ZE÷WWdKYC6H¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷202_009uJxSJ¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ozbekistan/uzbekistan-cup/¬ZX÷00Özbekistan 010kistan0010000000157000Uzbekistan C014an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Özbekistan¬~AA÷YgY6sJXG¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khotira 79¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KHO¬AE÷Khotira 79¬WU÷khotira-79¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shortan Guzor¬WV÷shortan-guzor¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4Oq4Ncto¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv BFK¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv BFK¬WU÷lokomotiv-bfk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nasaf Qarshi¬WV÷nasaf-qarshi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷fkfUTa3H¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uz Dong Ju¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷UDJ¬AE÷Uz Dong Ju¬WU÷uz-dong-ju-andijon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUX¬AF÷Buxoro¬WV÷buxoro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EgRfpLmb¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yozavon Lochinglari¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOZ¬AE÷Yozavon Lochinglari¬WU÷yozavon-lochinglari¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷OBO¬AF÷Obod¬WV÷obod-tashkent¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6TNnnsJo¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaamin¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAA¬AE÷Zaamin¬WU÷zaamin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAM¬AF÷Din. Samarkand¬WV÷din-samarkand¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Gr72F0lO¬AD÷1489932000¬ADE÷1489932000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qarshi-Barsa¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷NEF¬AE÷Qarshi-Barsa¬WU÷qarshi-barsa¬AG÷1¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Jarkurgan¬WV÷neftchi-jarkurgan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷fZ56EK3U¬AD÷1489917600¬ADE÷1489917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istiklol Fergana¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷IST¬AE÷Istiklol Fergana¬WU÷istiklol-fergana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷YAN¬AF÷FK Yangiyer¬WV÷fk-yangiyer¬AH÷4¬AN÷n¬~
1
1490413737
7
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÖZBEKİSTAN: Uzbekistan Cup¬ZEE÷009uJxSJ¬ZB÷202¬ZY÷Özbekistan¬ZC÷x0vafbCU¬ZD÷p¬ZE÷WWdKYC6H¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷202_009uJxSJ¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ozbekistan/uzbekistan-cup/¬ZX÷00Özbekistan 010kistan0010000000157000Uzbekistan C014an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Özbekistan¬~AA÷hpQbqu34¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Andijan¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Andijan¬WU÷andijan¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Fargona¬WV÷neftchi-fargona¬AN÷n¬~AA÷z3hvtfnb¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Istiklol Fergana¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IST¬AE÷Istiklol Fergana¬WU÷istiklol-fergana¬WN÷MAS¬AF÷Mashal Muborak¬WV÷mashal-muborak¬AN÷n¬~AA÷zmvTVLY4¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Naryn Khakkulabad¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAR¬AE÷Naryn Khakkulabad¬WU÷naryn¬WN÷FKK¬AF÷Kyzyl¬WV÷kyzyl¬AN÷n¬~AA÷YugYSJIN¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Osiyo Tashkent¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSI¬AE÷Osiyo Tashkent¬WU÷osiyo-tashkent¬WN÷BEK¬AF÷Met. Bekobod¬WV÷met-bekobod¬AN÷n¬~AA÷pKMjo1Yi¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sementchi Kuvasoy¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEM¬AE÷Sementchi Kuvasoy¬WU÷sementchi-kuvasoy¬WN÷OLI¬AF÷Olmaliq¬WV÷olmaliq-fk¬AN÷n¬~AA÷z9F3raIA¬AD÷1490439600¬ADE÷1490439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navbahor Namangan¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷XOR¬AF÷Xorazm Urganch¬WV÷xorazm-urganch¬WM÷NAV¬AE÷Navbahor Namangan¬WU÷navbahor-namangan¬AN÷n¬~AA÷6TmzszXi¬AD÷1490439600¬ADE÷1490439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neftchi Jarkurgan¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KPV¬AF÷Kokand 1912¬WV÷kokand-1912¬WM÷NEF¬AE÷Neftchi Jarkurgan¬WU÷neftchi-jarkurgan¬AN÷n¬~AA÷EwwXUulB¬AD÷1490529600¬ADE÷1490529600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sogdiana¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORO¬AF÷Orol Nukus¬WV÷orol-nukus¬WM÷SOG¬AE÷Sogdiana¬WU÷sogdiana¬AN÷n¬~AA÷S2hxSwYT¬AD÷1491814800¬ADE÷1491814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nurafshon Bukhara¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUR¬AE÷Nurafshon Bukhara¬WU÷nurafshon¬WN÷PAK¬AF÷Pakhtakor¬WV÷pakhtakor¬AN÷n¬~~
1
1490413737
9
YARDIM: Şu anda Futbol/Özbekistan bölümünde yer alan Uzbekistan Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Uzbekistan Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Uzbekistan Cup 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Uzbekistan Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Uzbekistan Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.