Futbol »Peru » Segunda Division » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷zB2m7z2A¬ZD÷s¬ZE÷0C0uWiZn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000169000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷EXTM1sbc¬AD÷1492979400¬ADE÷1492979400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Manucci¬WU÷carlos-manucci¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷zsVI2Nri¬AD÷1492979400¬ADE÷1492979400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huaral¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬AG÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬WV÷sport-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AaNVaLS9¬AD÷1492979400¬ADE÷1492979400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Loreto¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIL¬AF÷Willy Serrato¬WV÷willy-serrato¬AH÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷0lGrcJCS¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rDLwbacM¬AD÷1492970400¬ADE÷1492970400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Victoria¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Victoria¬WU÷sport-victoria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬WV÷cesar-vallejo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4MMZburG¬AD÷1492893000¬ADE÷1492893000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Coopsol¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷DEC¬AE÷Deportivo Coopsol¬WU÷deportivo-coopsol¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~
1
1493387927
6
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷zB2m7z2A¬ZD÷s¬ZE÷0C0uWiZn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000169000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷z1c4EKs3¬AD÷1493488800¬ADE÷1493488800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cienciano¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2c2AhwLq¬AD÷1493497800¬ADE÷1493497800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Coopsol¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEC¬AE÷Deportivo Coopsol¬WU÷deportivo-coopsol¬WN÷DEF¬AF÷Defensor La Bocana¬WV÷defensor-la-bocana¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4z28Dvc9¬AD÷1493497800¬ADE÷1493497800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Ancash¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷f5KHjHkd¬AD÷1493514000¬ADE÷1493514000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Boys¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬WU÷sport-boys¬WN÷SPO¬AF÷Sport Loreto¬WV÷sport-loreto¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷dK1Eiczj¬AD÷1493584200¬ADE÷1493584200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬WU÷cesar-vallejo¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷rR0CCbCF¬AD÷1493584200¬ADE÷1493584200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Rosa¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬WN÷HUA¬AF÷Hualgayoc¬WV÷hualgayoc¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷dAb0F0Sd¬AD÷1493586000¬ADE÷1493586000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willy Serrato¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷xSIpfjdl¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬WN÷WIL¬AF÷Willy Serrato¬WV÷willy-serrato¬AN÷n¬~AA÷OOEteWtr¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Manucci¬WU÷carlos-manucci¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬WV÷sport-boys¬AN÷n¬~AA÷AuHhhUQ0¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensor La Bocana¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor La Bocana¬WU÷defensor-la-bocana¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬WV÷cesar-vallejo¬AN÷n¬~AA÷jiYkilt7¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hualgayoc¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Hualgayoc¬WU÷hualgayoc¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AN÷n¬~AA÷WlIlgABf¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Loreto¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬WN÷HUA¬AF÷Huaral¬WV÷union-huaral¬AN÷n¬~AA÷UsXgj8eD¬AD÷1494100800¬ADE÷1494100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Caimanes¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Caimanes¬WU÷los-caimanes¬WN÷CIE¬AF÷Cienciano¬WV÷cienciano¬AN÷n¬~AA÷roLyFiYD¬AD÷1494100800¬ADE÷1494100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Victoria¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Victoria¬WU÷sport-victoria¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AN÷n¬~AA÷tM0C8kBs¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬WU÷cesar-vallejo¬WN÷DEC¬AF÷Deportivo Coopsol¬WV÷deportivo-coopsol¬AN÷n¬~AA÷dlPuEBmK¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cienciano¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensor La Bocana¬WV÷defensor-la-bocana¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬AN÷n¬~AA÷Ae5G79Qm¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huaral¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬AN÷n¬~AA÷vDEpDV2Q¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Rosa¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬AN÷n¬~AA÷ln4K6Tuf¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Ancash¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AN÷n¬~AA÷WAgP5me0¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Boys¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬WU÷sport-boys¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬AN÷n¬~AA÷rocT47A6¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willy Serrato¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬WN÷HUA¬AF÷Hualgayoc¬WV÷hualgayoc¬AN÷n¬~
1
1493387927
98
YARDIM: Şu anda Futbol/Peru bölümünde yer alan Segunda Division 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Segunda Division 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Segunda Division 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Segunda Division 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Segunda Division 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.