Futbol »Peru » Segunda Division » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷Ieo9XElF¬ZD÷s¬ZE÷4C5vWdeO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000153000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬~AA÷YRmmVbHh¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AD Cantolao¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬WU÷ad-cantolao¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Torino¬WV÷atletico-torino¬AK÷3¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hIuuXKnt¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cienciano¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Gd4ZByHU¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huaral¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷27u4RGGH¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Loreto¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷thieTxn5¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Willy Serrato¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬AG÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬WV÷sport-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷CIniUIWb¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬WU÷alianza-huanuco¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEC¬AF÷Deportivo Coopsol¬WV÷deportivo-coopsol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KrjaSd1B¬AD÷1480107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Tarapoto¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Tarapoto¬WU÷tarapoto¬AG÷0¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷j3brWv2n¬AD÷1480105800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Caimanes¬ER÷30. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Caimanes¬WU÷los-caimanes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4YK1J1It¬AD÷1479776400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Boys¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬WU÷sport-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Loreto¬WV÷sport-loreto¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jkJ9Humg¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷7¬WN÷HUA¬AF÷Huaral¬WV÷union-huaral¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x65VCH1O¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Torino¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Torino¬WU÷atletico-torino¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tvCMEwXB¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Manucci¬WU÷carlos-manucci¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALI¬AF÷Alianza Huanuco¬WV÷alianza-huanuco¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YD8EGa2a¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Coopsol¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEC¬AE÷Deportivo Coopsol¬WU÷deportivo-coopsol¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAN¬AF÷AD Cantolao¬WV÷ad-cantolao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nHCIFJH5¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Rosa¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CIE¬AF÷Cienciano¬WV÷cienciano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷KUAQDcnI¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Ancash¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷WIL¬AF÷Willy Serrato¬WV÷willy-serrato¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷CbK5ILXn¬AD÷1479502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Sport Victoria¬ER÷29. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAS¬AF÷Tarapoto¬WV÷tarapoto¬AH÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sport Victoria¬WU÷sport-victoria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷E3hu20m6¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AD Cantolao¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬WU÷ad-cantolao¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IyaW3MIg¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huaral¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hfiq1K2C¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Loreto¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2PYZNsAP¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Willy Serrato¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Torino¬WV÷atletico-torino¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nHjm0vII¬AD÷1479067200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OEaS423m¬AD÷1479060000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷28. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬WU÷alianza-huanuco¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIE¬AF÷Cienciano¬WV÷cienciano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1481018992
240
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division - Additional match¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷O0rE3Ppe¬ZD÷s¬ZE÷4C5vWdeO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷301¬ZL÷/futbol/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000001000Segunda Divi035 match000¬ZCC÷0¬~AA÷tW7u8XF0¬AD÷1481486400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬WU÷ad-cantolao¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AN÷n¬~
1
1481018992
1
YARDIM: Şu anda Futbol/Peru bölümünde yer alan Segunda Division 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Segunda Division 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Segunda Division 2016 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Segunda Division 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Segunda Division 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.