Futbol »Sri Lanka » Champions League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SRİ LANKA: Champions League¬ZEE÷UXM93mOS¬ZB÷177¬ZY÷Sri Lanka¬ZC÷8hICamKA¬ZD÷p¬ZE÷vJXoZA81¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷177_UXM93mOS¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/sri-lanka/champions-league/¬ZX÷00Sri Lanka 009 Lanka0000000000169000Champions Le016League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sri Lanka¬~AA÷U95dMZFF¬AD÷1508059800¬ADE÷1508059800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moragasmulla¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moragasmulla¬WU÷moragasmulla¬AG÷1¬WN÷POR¬AF÷Java Lane¬WV÷java-lane¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷YsCmOeo3¬AD÷1508059800¬ADE÷1508059800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Young's SC¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Young's SC¬WU÷new-young-s-sc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAU¬AF÷Saunders¬WV÷saunders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fiDqPyWd¬AD÷1508059800¬ADE÷1508059800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRI¬AE÷Police¬WU÷sri-lanka-police¬AG÷0¬WN÷REN¬AF÷Renown¬WV÷renown¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷tzA20hgd¬AD÷1507973400¬ADE÷1507973400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Air Force¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SUP¬AF÷Super Sun¬WV÷super-sun¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷raUR6fGS¬AD÷1507973400¬ADE÷1507973400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colombo¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colombo¬WU÷colombo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬WN÷SOL¬AF÷Solid¬WV÷solid¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷OW40LgVL¬AD÷1507973400¬ADE÷1507973400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace¬WU÷crystal-palace¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SRI¬AF÷Sri Lanka Army¬WV÷sri-lanka-army¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2qBb1Ywj¬AD÷1507973400¬ADE÷1507973400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UP Country Lions¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UP¬AE÷UP Country Lions¬WU÷up-country-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLU¬AF÷Blue Star¬WV÷blue-star¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KKH38Laj¬AD÷1507800600¬ADE÷1507800600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SRI¬AF÷Police¬WV÷sri-lanka-police¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace¬WU÷crystal-palace¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷KdwLGqhA¬AD÷1507800600¬ADE÷1507800600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moragasmulla¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moragasmulla¬WU÷moragasmulla¬AG÷1¬WN÷SAU¬AF÷Saunders¬WV÷saunders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷SMxPF37G¬AD÷1507714200¬ADE÷1507714200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Air Force¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLU¬AF÷Blue Star¬WV÷blue-star¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷t6vHHPx4¬AD÷1507714200¬ADE÷1507714200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Java Lane¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Java Lane¬WU÷java-lane¬AG÷3¬WN÷SOL¬AF÷Solid¬WV÷solid¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷QcIa91pp¬AD÷1507627800¬ADE÷1507627800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renown¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Renown¬WU÷renown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬WV÷navy¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lxRXDsxT¬AD÷1507455000¬ADE÷1507455000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matara City¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matara City¬WU÷matara-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷LAU¬AF÷Negombo Youth¬WV÷negombo-youth¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷bBG77uFd¬AD÷1507455000¬ADE÷1507455000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Young's SC¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Young's SC¬WU÷new-young-s-sc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SRI¬AF÷Sri Lanka Army¬WV÷sri-lanka-army¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1508233372
58
fixtures
1
1508233372
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Sri Lanka bölümünde yer alan Champions League 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Champions League 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Champions League 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Champions League 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Champions League 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.