Futbol »Swaziland » MTN Premier League » 2016/2017

MTN Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷SWAZİLAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷s¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000157000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷bHPXl6IU¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷KQQTkn3O¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷x2yPjSmI¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AG÷1¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷tzQBm2y9¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷dnt4ejZn¬AD÷1492947000¬ADE÷1492947000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6HXNL9W0¬AD÷1492693200¬ADE÷1492693200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AH÷0¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷Ao8NtB8Q¬AD÷1492437600¬ADE÷1492437600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷hADIsigK¬AD÷1492435800¬ADE÷1492435800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬WU÷royal-leopards¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷EJEErXwE¬AD÷1492434000¬ADE÷1492434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷0GQWJm1D¬AD÷1492430400¬ADE÷1492430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷ltNSKTo7¬AD÷1492428600¬ADE÷1492428600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ruxo2uEQ¬AD÷1490535000¬ADE÷1490535000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷K0TCcaMs¬AD÷1490527800¬ADE÷1490527800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ENSGdJyl¬AD÷1490520600¬ADE÷1490520600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1493026159
118
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SWAZİLAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷s¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000157000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷Ak6wAklt¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬WV÷tambuti¬AN÷n¬~AA÷lleAXZ21¬AD÷1493299800¬ADE÷1493299800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AN÷n¬~
1
1493026159
2
YARDIM: Şu anda Futbol/Swaziland bölümünde yer alan MTN Premier League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MTN Premier League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MTN Premier League 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MTN Premier League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MTN Premier League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.