Futbol »Swaziland » MTN Premier League » 2016/2017

MTN Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷SWAZİLAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷s¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷AmHqaXHq¬AD÷1495717200¬ADE÷1495717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YNgGGamH¬AD÷1495717200¬ADE÷1495717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷hC6lbiXk¬AD÷1495710000¬ADE÷1495710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷n7e8ILI4¬AD÷1495710000¬ADE÷1495710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬WU÷young-buffaloes¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬WV÷green-mamba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷4r63J13b¬AD÷1494075600¬ADE÷1494075600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QcfCHuYA¬AD÷1494075600¬ADE÷1494075600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬WV÷manzini-sea-birds¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷IR3iM3Ju¬AD÷1493816400¬ADE÷1493816400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷dI2eLNYo¬AD÷1493816400¬ADE÷1493816400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷ju2aKslh¬AD÷1493816400¬ADE÷1493816400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷xYoqIi7O¬AD÷1493643600¬ADE÷1493643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬WV÷green-mamba¬AH÷1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷rBnuJXiI¬AD÷1493643600¬ADE÷1493643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷GOpmHBMU¬AD÷1493643600¬ADE÷1493643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷0¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lleAXZ21¬AD÷1493299800¬ADE÷1493299800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷bHPXl6IU¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷KQQTkn3O¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷x2yPjSmI¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AG÷1¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷tzQBm2y9¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Ak6wAklt¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬WV÷tambuti¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷dnt4ejZn¬AD÷1492947000¬ADE÷1492947000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1500827487
132
fixtures
1
1500827487
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Swaziland bölümünde yer alan MTN Premier League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MTN Premier League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MTN Premier League 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MTN Premier League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MTN Premier League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.