Futbol »Swaziland » MTN Premier League » 2017/2018

MTN Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷SWAZİLAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷h4MjKtSG¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬WU÷malanti-chiefs¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷tUInLMCA¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬WU÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KEUwNrrb¬AD÷1505563200¬ADE÷1505563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷b5TsM2c4¬AD÷1505563200¬ADE÷1505563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AG÷2¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷juQZNOSi¬AD÷1505563200¬ADE÷1505563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬WU÷vovovo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬WV÷mbabane-highlanders¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ClRVO4Do¬AD÷1505476800¬ADE÷1505476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Aqmm0Lzo¬AD÷1505476800¬ADE÷1505476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷0AcD6NcH¬AD÷1505044800¬ADE÷1505044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷v1dH5sDN¬AD÷1505044800¬ADE÷1505044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YNeL41ST¬AD÷1505044800¬ADE÷1505044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YmRG73rB¬AD÷1504958400¬ADE÷1504958400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬WV÷tambuti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fcSC8qT4¬AD÷1504958400¬ADE÷1504958400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷2¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nXO4A5bh¬AD÷1504872000¬ADE÷1504872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬WV÷vovovo¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0zT89PDb¬AD÷1504872000¬ADE÷1504872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬WU÷royal-leopards¬AG÷0¬WN÷MAT¬AF÷Matsapha United¬WV÷matsapha-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1506176930
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SWAZİLAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷YXbaZ5TL¬AD÷1506166200¬ADE÷1506166200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Matsapha United¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬WU÷matsapha-united¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AN÷n¬~AA÷QqgwSNLe¬AD÷1506166200¬ADE÷1506166200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AN÷n¬~AA÷hIuWTqiq¬AD÷1506166200¬ADE÷1506166200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vovovo¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬WU÷vovovo¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬WV÷green-mamba¬AN÷n¬~AA÷W8vzT36k¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬WU÷malanti-chiefs¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AN÷n¬~AA÷4zhsRsy2¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬WU÷manzini-wanderers¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AN÷n¬~AA÷ny33YPrS¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AN÷n¬~AA÷6uWPkRD2¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Lions¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬WV÷tambuti¬AN÷n¬~~
1
1506176930
7
YARDIM: Şu anda Futbol/Swaziland bölümünde yer alan MTN Premier League 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MTN Premier League 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MTN Premier League 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MTN Premier League 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MTN Premier League 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.