Futbol »Zambiya » Super League » 2017

results
1
1490920315
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZAMBİYA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambiya¬ZC÷vPv1GfH6¬ZD÷s¬ZE÷pzo4Isu6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/zambiya/super-league/¬ZX÷00Zambiya 007ambiya0000000000157000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambiya¬~AA÷2kG0vuRe¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City of Lusaka¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIT¬AE÷City of Lusaka¬WU÷city-of-lusaka¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬WV÷green-eagles¬AN÷n¬~AA÷tzSit1dq¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬WU÷green-buffaloes-fc¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬WV÷mufulira-wanderers¬AN÷n¬~AA÷W0tMoNYL¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabwe¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬WU÷kabwe¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬WV÷nkwazi¬AN÷n¬~AA÷KQQeuLBk¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬WV÷forest-rangers¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬WU÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~AA÷zZnDmq49¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬WU÷lusaka-dynamos¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷tCm9lPl3¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers¬WV÷nchanga-rangers¬AN÷n¬~AA÷lxiHn3JF¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkana¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬WU÷nkana¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬WV÷nakambala-leopards¬AN÷n¬~AA÷AiuQpslS¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Nakonde¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Nakonde¬WU÷real-nakonde¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬WV÷buildcon¬AN÷n¬~AA÷GhK4wat2¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zanaco¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬WU÷zanaco¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬WV÷red-arrows¬AN÷n¬~AA÷lKcojxQ7¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬WN÷KON¬AF÷Konkola¬WV÷konkola-blades¬AN÷n¬~AA÷4E0aat3L¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buildcon¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬WU÷buildcon¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬AN÷n¬~AA÷Kv6UgKQr¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Rangers¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬WU÷forest-rangers¬WN÷REA¬AF÷Real Nakonde¬WV÷real-nakonde¬AN÷n¬~AA÷ATbsiIA1¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬WU÷green-eagles¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~AA÷by03b0IR¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Konkola¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KON¬AE÷Konkola¬WU÷konkola-blades¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬WV÷green-buffaloes-fc¬AN÷n¬~AA÷23eZhvtk¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mufulira¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬WU÷mufulira-wanderers¬WN÷CIT¬AF÷City of Lusaka¬WV÷city-of-lusaka¬AN÷n¬~AA÷jPyUEL28¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬WU÷nakambala-leopards¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬WV÷zesco-utd¬AN÷n¬~AA÷QN1e0MmF¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬WU÷nchanga-rangers¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬WV÷nkana¬AN÷n¬~AA÷8n7j12Y8¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkwazi¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬WV÷lusaka-dynamos¬AN÷n¬~AA÷Ue8n2rJ2¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Power Dynamos¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬WU÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷tffwhbee¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Arrows¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬WU÷red-arrows¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~
1
1490920315
20
YARDIM: Şu anda Futbol/Zambiya bölümünde yer alan Super League 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Super League 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Super League 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Super League 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Super League 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.