Futsal »Japonya » F.League » 2016/2017

results
SA÷11¬~ZA÷JAPONYA: F.League¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷j5cIpa9G¬ZD÷p¬ZE÷6ZC5wA0E¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷2¬ZL÷/futsal/japonya/f-league/¬ZX÷12Japonya 007aponya0130000000153000F.League 008League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷IDphY3A4¬AD÷1487480400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deucao Kobe¬ER÷33. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEU¬AE÷Deucao Kobe¬WU÷deucao-kobe¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Fuchu Athletic¬WV÷fuchu-athletic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KSRlZqeb¬AD÷1487480400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷33. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬WU÷nagoya¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAR¬AF÷Bardral Urayasu¬WV÷bardral-urayasu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q5SpzQuh¬AD÷1487478600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shriker Osaka¬ER÷33. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSA¬AE÷Shriker Osaka¬WU÷shriker-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷11¬BA÷6¬BC÷5¬WN÷VOS¬AF÷Voscuore Sendai¬WV÷voscuore-sendai¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nFTty6Qo¬AD÷1487476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vasagey Oita¬ER÷33. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAS¬AE÷Vasagey Oita¬WU÷vasagey-oita¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷PES¬AF÷Pescadola Machida¬WV÷pescadola-machida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AcpbCMmo¬AD÷1487413800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agleymina Hamamatsu¬ER÷33. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGL¬AE÷Agleymina Hamamatsu¬WU÷agleymina-hamamatsu¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHO¬AF÷Shonan¬WV÷shonan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷YXMUTlJI¬AD÷1487327400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷33. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬WU÷fugador-sumida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷COM¬AF÷Espolada Hokkaido¬WV÷espolada-hokkaido¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vBNQUU3C¬AD÷1486882800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷32. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OSA¬AF÷Shriker Osaka¬WV÷shriker-osaka¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬WU÷pescadola-machida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷Q7JMVAl6¬AD÷1486879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bardral Urayasu¬ER÷32. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Bardral Urayasu¬WU÷bardral-urayasu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FUG¬AF÷Fugador Sumida¬WV÷fugador-sumida¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rqUHWjZa¬AD÷1486875600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Espolada Hokkaido¬ER÷32. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Espolada Hokkaido¬WU÷espolada-hokkaido¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AGL¬AF÷Agleymina Hamamatsu¬WV÷agleymina-hamamatsu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4hVDXWJg¬AD÷1486873800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuchu Athletic¬ER÷32. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAS¬AF÷Vasagey Oita¬WV÷vasagey-oita¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BER¬AE÷Fuchu Athletic¬WU÷fuchu-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷dSV9YC4m¬AD÷1486803600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shonan¬ER÷32. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHO¬AE÷Shonan¬WU÷shonan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷DEU¬AF÷Deucao Kobe¬WV÷deucao-kobe¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IyX5Zhks¬AD÷1486792800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Voscuore Sendai¬ER÷32. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOS¬AE÷Voscuore Sendai¬WU÷voscuore-sendai¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAG¬AF÷Nagoya¬WV÷nagoya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷12¬BB÷4¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷CffwvZtQ¬AD÷1486285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agleymina Hamamatsu¬ER÷31. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGL¬AE÷Agleymina Hamamatsu¬WU÷agleymina-hamamatsu¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAR¬AF÷Bardral Urayasu¬WV÷bardral-urayasu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bijZvFRJ¬AD÷1486193400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷31. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬WU÷fugador-sumida¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PES¬AF÷Pescadola Machida¬WV÷pescadola-machida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pl2iGVlJ¬AD÷1486189800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shriker Osaka¬ER÷31. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSA¬AE÷Shriker Osaka¬WU÷shriker-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷SHO¬AF÷Shonan¬WV÷shonan¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷6c3mHBZC¬AD÷1486180800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deucao Kobe¬ER÷31. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEU¬AE÷Deucao Kobe¬WU÷deucao-kobe¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VAS¬AF÷Vasagey Oita¬WV÷vasagey-oita¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~
11
1487891454
198
fixtures
SA÷11¬~ZA÷JAPONYA: F.League - Playofflar¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷YDKUqJOM¬ZD÷p¬ZE÷6ZC5wA0E¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷11¬ZL÷/futsal/japonya/f-league/¬ZX÷12Japonya 007aponya0130000000208000F.League - P021offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷IFTGiA4N¬AD÷1487923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nagoya¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬WU÷nagoya¬WN÷BER¬AF÷Fuchu Athletic¬WV÷fuchu-athletic¬AN÷n¬~AA÷CxTKjUJT¬AD÷1487932200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬WU÷pescadola-machida¬WN÷FUG¬AF÷Fugador Sumida¬WV÷fugador-sumida¬AN÷n¬~~
11
1487891454
2
YARDIM: Şu anda Futsal/Japonya bölümünde yer alan F.League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com F.League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, F.League 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. F.League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. F.League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.