Golf » Sıralamalar

- uyruk -
Avrupa Turu Race to Dubai (16.07.2017)
#AdÜlkePuanTurnuva
1.Fleetwood Tommyİngiltere363443114
2.Garcia Sergioİspanya27016286
3.Rahm Jonİspanya26538866
4.Cabrera-Bello Rafaİspanya166592113
5.Noren Alexanderİsveç158078611
6.Rose Justinİngiltere15294046
7.Fisher Rossİngiltere139068412
8.Wiesberger BerndAvusturya136514615
9.Uihlein PeterABD113187416
10.Tanihara HidetoJaponya10446378
11.Pieters ThomasBelçika10264549
12.Molinari Francescoİtalya9325536
13.Schwartzel CharlGüney Afrika8904756
14.Fox RyanYeni Zelanda82555617
15.Levy AlexanderFransa81000413
16.Stenson Henrikİsveç7815869
17.Zanotti FabrizioParaguay77577412
18.Larrazabal Pabloİspanya76992716
19.Shinkwin Callumİngiltere76889113
20.Dodt AndrewAvustralya74817114
21.Ramsay Richieİskoçya72629715
22.McIlroy RoryKuzey İrlanda7255697
23.Frittelli DylanGüney Afrika68448118
24.Bjork Alexanderİsveç67555518
25.Dunne Paulİrlanda65449117
26.Fitzpatrick Matthewİngiltere65179811
27.Westwood Leeİngiltere64738411
28.Lipsky DavidABD64392614
29.Lorenzo-Vera MichaelFransa62768711
30.Southgate Matthewİngiltere61724218
31.Olesen ThorbjornDanimarka61161712
32.Wang Jeung-HunGüney Kore57891216
33.Pavon MatthieuFransa56796719
34.Kjeldsen SorenDanimarka5672457
35.Li Hao-TongÇin55790014
36.Kaymer MartinAlmanya54850611
37.Burmester DeanGüney Afrika54455514
38.Sullivan Andyİngiltere54213213
39.Storm Graemeİngiltere54120818
40.Smith Jordanİngiltere53163320
41.Colsaerts NicolasBelçika51969515
42.Brazel SamAvustralya51816716
43.Wood Chrisİngiltere50236012
44.Molinari Edoardoİtalya50206317
45.Grace BrandenGüney Afrika4850158
46.Hatton Tyrrellİngiltere48431610
47.Paratore Renatoİtalya47547018
48.Stone BrandonGüney Afrika47347214
49.Drysdale Davidİskoçya47224619
50.Luiten JoostHollanda47050314
51.Waring Paulİngiltere45027716
52.Campillo Jorgeİspanya42778916
53.Wall Anthonyİngiltere41482515
54.Van Zyl JacoGüney Afrika41416616
55.Aiken ThomasGüney Afrika39937813
56.Jamieson Scottİskoçya39339816
57.Hebert BenjaminFransa38324416
58.Im DanielABD37906318
59.Romero AndresArjantin3675804
60.Coetzee GeorgeGüney Afrika36756418
61.Lowry Shaneİrlanda3433476
62.Otaegui Adrianİspanya33856719
63.Korhonen MikkoFinlandiya33856015
64.Chawrasia ShivHindistan33766212
65.Jensen LasseDanimarka33603718
66.Rumford BrettAvustralya33321515
67.Aphibarnrat KiradechTayland33007514
68.Detry ThomasBelçika32997317
69.Bourdy GregoryFransa31103716
70.Willett Dannyİngiltere31066111
71.Dredge BradleyGaller30826712
72.Kieffer MaximilianAlmanya30757017
73.Sterne RichardGüney Afrika29717810
74.Reed PatrickABD2970746
75.Hend ScottAvustralya29646215
76.Lagergren Joakimİsveç29408214
77.Hanson Peterİsveç29226211
78.An Byeong-HunGüney Kore2879887
79.Gallacher Stephenİskoçya28590416
80.Poulter Ianİngiltere2792368
81.Manassero Matteoİtalya27551315
82.Fisher Oliverİngiltere27138917
83.Morrison Jamesİngiltere27118616
84.Jaidee ThongchaiTayland26992414
85.Na KevinABD2696534
86.Scrivener JasonAvustralya26660016
87.Pepperell Eddieİngiltere26391813
88.Fichardt DarrenGüney Afrika26147514
89.Bland Richardİngiltere26076414
90.Elvira Nachoİspanya26041617
91.Horsey Davidİngiltere25758214
92.Harrington Padraigİrlanda2574873
93.Havret GregoryFransa25185918
94.Peterson PaulABD25000417
95.Hanson Chrisİngiltere24895119
96.Johnston Andrewİngiltere2462155
97.Rock Robertİngiltere22950317
98.Khongwatmai PhacharaTayland2259398
99.Quesne JulienFransa22525516
100.Slattery Leeİngiltere22430817
YARDIM: Şu anda Golf bölümünde Avrupa Turu sıralamaları sayfasındasınız. CanliSkor.com Avrupa Turu sıralamalarını ve diğer golf sıralamaları ve klasmanlarını sunar. (örneğin Golf Dünya Sıralaması). Avrupa Turu sıralamalarının yanında, CanliSkor.com sayfalarında 200'den fazla golf turnuvasını canlı takip edebilirsiniz - canlı puan durumu, sonuçlar ve oyuncu kartları.