Golf » Sıralamalar

- uyruk -
Avrupa Turu Race to Dubai (16.04.2017)
#AdÜlkePuanTurnuva
1.Garcia Sergioİspanya24405964
2.Fleetwood Tommyİngiltere19105149
3.Rahm Jonİspanya15098293
4.Rose Justinİngiltere11756863
5.Fisher Rossİngiltere9648997
6.Wiesberger BerndAvusturya9326918
7.Schwartzel CharlGüney Afrika8815205
8.Pieters ThomasBelçika8367805
9.McIlroy RoryKuzey İrlanda7166154
10.Zanotti FabrizioParaguay6791846
11.Tanihara HidetoJaponya5993254
12.Cabrera-Bello Rafaİspanya5867509
13.Lipsky DavidABD5669247
14.Wang Jeung-HunGüney Kore5334949
15.Molinari Edoardoİtalya49906810
16.Kaymer MartinAlmanya4778876
17.Brazel SamAvustralya4453158
18.Larrazabal Pabloİspanya4334219
19.Hatton Tyrrellİngiltere4272245
20.Dunne Paulİrlanda42342211
21.Westwood Leeİngiltere4040376
22.Noren Alexanderİsveç3942526
23.Kjeldsen SorenDanimarka3919343
24.Burmester DeanGüney Afrika3911348
25.Stone BrandonGüney Afrika3724537
26.Fitzpatrick Matthewİngiltere3441245
27.Stenson Henrikİsveç3395364
28.Waring Paulİngiltere33342010
29.Smith Jordanİngiltere32739612
30.Rumford BrettAvustralya3091027
31.Willett Dannyİngiltere2928447
32.Chawrasia ShivHindistan2893097
33.Jensen LasseDanimarka28451310
34.Uihlein PeterABD27482910
35.Storm Graemeİngiltere27319410
36.Van Zyl JacoGüney Afrika2703759
37.Luiten JoostHollanda2647307
38.Dodt AndrewAvustralya2634987
39.Aiken ThomasGüney Afrika2621288
40.Lorenzo-Vera MichaelFransa2571646
41.Campillo Jorgeİspanya2549709
42.Grace BrandenGüney Afrika2479925
43.Lagergren Joakimİsveç2453397
44.Levy AlexanderFransa2320086
45.Fichardt DarrenGüney Afrika2295648
46.Morrison Jamesİngiltere2254708
47.Jaidee ThongchaiTayland2157377
48.Wood Chrisİngiltere2101306
49.Korhonen MikkoFinlandiya2060458
50.Na KevinABD2048023
51.Aphibarnrat KiradechTayland2033207
52.Jamieson Scottİskoçya2016389
53.Bourdy GregoryFransa2015819
54.Coetzee GeorgeGüney Afrika19444810
55.Pigem Carlosİspanya1944468
56.An Byeong-HunGüney Kore1923524
57.Frittelli DylanGüney Afrika19139910
58.Bjork Alexanderİsveç1900619
59.Molinari Francescoİtalya1896323
60.Hanson Chrisİngiltere18925111
61.Sullivan Andyİngiltere1858417
62.Sterne RichardGüney Afrika1816624
63.Varner Harold IIIABD1756311
64.Manassero Matteoİtalya1751387
65.Khongwatmai PhacharaTayland1711033
66.Elvira Nachoİspanya1647769
67.Lahiri AnirbanHindistan1645343
68.Olesen ThorbjornDanimarka1575826
69.Scrivener JasonAvustralya1439818
70.Paisley Chrisİngiltere14199310
71.Detry ThomasBelçika1403289
72.Li Hao-TongÇin1342196
73.Gallacher Stephenİskoçya1305618
74.Havret GregoryFransa12682010
75.Drysdale Davidİskoçya12223611
76.Kieffer MaximilianAlmanya1212249
77.Hebert BenjaminFransa1208268
78.Brooks Danielİngiltere12025612
79.Fisher Trevor Jr.Güney Afrika1156935
80.Dubuisson VictorFransa1155004
81.Hend ScottAvustralya1149979
82.Reed PatrickABD1147904
83.Manley StuartGaller1116475
84.Knox Russellİskoçya1105633
85.Hanson Peterİsveç1087824
86.Meesawat PromTayland1076976
87.Langasque RomainFransa1068479
88.Ormsby WadeAvustralya1055409
89.Bjerregaard LucasDanimarka1039198
90.Paratore Renatoİtalya10209910
91.Im DanielABD10063610
92.Peterson PaulABD1003129
93.Stalter JoelFransa1002619
94.Fox RyanYeni Zelanda971738
95.Fahrbring Jensİsveç966209
96.Angles Pepİspanya9559910
97.Kimsey Nathanİngiltere9080910
98.Porteous HaydnGüney Afrika9044711
99.Carlsson Magnus Aİsveç837147
100.Gouveia RicardoPortekiz826239
YARDIM: Şu anda Golf bölümünde Avrupa Turu sıralamaları sayfasındasınız. CanliSkor.com Avrupa Turu sıralamalarını ve diğer golf sıralamaları ve klasmanlarını sunar. (örneğin Golf Dünya Sıralaması). Avrupa Turu sıralamalarının yanında, CanliSkor.com sayfalarında 200'den fazla golf turnuvasını canlı takip edebilirsiniz - canlı puan durumu, sonuçlar ve oyuncu kartları.