Hentbol »Dünya » Club Friendly Women » 2016

Club Friendly Women
Loading ...
results
SA÷7¬~ZA÷DÜNYA: Club Friendly Women¬ZEE÷bmPiS2Xg¬ZB÷8¬ZY÷Dünya¬ZC÷xpzwV5pj¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_bmPiS2Xg¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/dunya/club-friendly-women/¬ZX÷04Dünya 005......0110000000157000Club Friendl019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dünya¬~AA÷h0UKA6VK¬AD÷1483092000¬ADE÷1483092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cluj K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Cluj K¬WU÷cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau K¬WV÷zalau¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷bwVGBnGE¬AD÷1483084800¬ADE÷1483084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baia Mare K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEL¬AE÷Baia Mare K¬WU÷baia-mare¬AG÷28¬BA÷13¬BC÷15¬WN÷CSM¬AF÷Craiova K¬WV÷craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷18¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷n3RCCS08¬AD÷1483084800¬ADE÷1483084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brasov K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Brasov K¬WU÷brasov¬AG÷31¬BA÷12¬BC÷19¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita K¬WV÷csm-bistrita¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷19¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷hxdPWngg¬AD÷1483030800¬ADE÷1483030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea K¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷13¬WN÷COR¬AF÷Brasov K¬WV÷brasov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷15¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷z11KXSwm¬AD÷1483027200¬ADE÷1483027200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Braila K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila K¬WU÷dunarea-braila¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman K¬WV÷csm-roman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷27¬BB÷15¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷vVFlwkGP¬AD÷1483020000¬ADE÷1483020000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Slobozia K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia K¬WU÷unirea-slobozia¬AG÷24¬BA÷9¬BC÷15¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Bucuresti K¬WV÷dinamo-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷tE0j9QEn¬AD÷1483005600¬ADE÷1483005600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zalau K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau K¬WU÷zalau¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷17¬BC÷13¬WN÷CSM¬AF÷Craiova K¬WV÷craiova¬AH÷28¬BB÷13¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷ni1nA6at¬AD÷1482998400¬ADE÷1482998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubius Galati K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman K¬WV÷csm-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬WM÷CSU¬AE÷Danubius Galati K¬WU÷csu-danubius-galati¬AG÷19¬BA÷13¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷tMAQIKJO¬AD÷1482944400¬ADE÷1482944400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea K¬WU÷ramnicu-valcea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷17¬BC÷15¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita K¬WV÷csm-bistrita¬AH÷29¬BB÷10¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷2VBMJ04I¬AD÷1482940800¬ADE÷1482940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucuresti K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucuresti K¬WU÷dinamo-bucuresti¬AG÷26¬BA÷11¬BC÷15¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman K¬WV÷csm-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷14¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷Ye7IKtkC¬AD÷1482937200¬ADE÷1482937200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brasov K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAG¬AF÷Magura Cisnadiei K¬WV÷magura-cisnadiei¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬WM÷COR¬AE÷Brasov K¬WU÷brasov¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬AN÷n¬~AA÷f58ELMZ5¬AD÷1482933600¬ADE÷1482933600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Braila K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila K¬WU÷dunarea-braila¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷17¬BC÷14¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Slobozia K¬WV÷unirea-slobozia¬AH÷29¬BB÷12¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷IXdcxT4N¬AD÷1482484500¬ADE÷1482484500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zalau K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau K¬WU÷zalau¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷20¬WN÷CLU¬AF÷Cluj K¬WV÷cluj¬AH÷26¬BB÷11¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷vsbgw9kH¬AD÷1482478200¬ADE÷1482478200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea K¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷31¬BA÷16¬BC÷15¬WN÷KIC¬AF÷Kisvardai KC K¬WV÷kisvardai-kc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷15¬BD÷17¬AN÷n¬~
7
1490406947
83
fixtures
7
1490406947
0
YARDIM: Şu anda Hentbol/Dünya bölümünde yer alan Club Friendly Women 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Club Friendly Women 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Club Friendly Women 2016 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Club Friendly Women 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla hentbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Club Friendly Women 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.