Hentbol »Türkiye » Süper Lig » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷7¬~ZA÷TÜRKİYE: Süper Lig¬ZEE÷IsPDeep1¬ZB÷191¬ZY÷Türkiye¬ZC÷Q1rUe3aA¬ZD÷p¬ZE÷I3LRau7N¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷191_IsPDeep1¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/turkiye/super-lig/¬ZX÷04Türkiye 007ürkiye0340000000157000Süper Lig 009er Lig000¬ZCC÷0¬ZAF÷Türkiye¬~AA÷OhK6gE6E¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beşiktaş¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BES¬AE÷Beşiktaş¬WU÷besiktas¬WN÷MIL¬AF÷Milli Piyango¬WV÷milli-piyango¬AN÷n¬~AA÷6H9BhYLK¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Goztepe¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOZ¬AE÷Goztepe¬WU÷goztepe¬WN÷TRA¬AF÷Trabzonspor¬WV÷trabzonspor¬AN÷n¬~AA÷GjaonWbl¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Merzifon¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AMA¬AF÷Amasya¬WV÷amasya¬WM÷MER¬AE÷Merzifon¬WU÷merzifon-belediye¬AN÷n¬~AA÷dnSKVAE7¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nilufer Bld.¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Nilufer Bld.¬WU÷nilufer-bld¬WN÷ANT¬AF÷Antalyaspor¬WV÷antalyaspor¬AN÷n¬~AA÷KKDFihyR¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yozgat Bozokspor SK¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOZ¬AE÷Yozgat Bozokspor SK¬WU÷yozgat-bozokspor-sk¬WN÷BEY¬AF÷Beykoz Belediyespor¬WV÷beykoz-belediyespor¬AN÷n¬~AA÷x00smCqr¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagnos¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAG¬AE÷Zagnos¬WU÷zagnos¬WN÷SEL¬AF÷Selcuklu BLD Spor Kulubu¬WV÷selcuklu-bld-spor-kulubu¬AN÷n¬~AA÷p2L2ffi8¬AD÷1493560800¬ADE÷1493560800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aziziye Belediyesi¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AZI¬AE÷Aziziye Belediyesi¬WU÷aziziye-belediyesi¬WN÷ANK¬AF÷Ankaraspor¬WV÷ankaraspor¬AN÷n¬~
7
1493304454
167
7
Süper Lig 2016/2017 fikstürüne, yarınki karşılaşmalara ve mevcut sezonun Süper Lig 2016/2017 maç fikstürüne göz atın. CanliSkor.com Süper Lig 2016/2017 fikstür, canlı skorlar ve maç sonuçları ile birlikte puan durumu, takım karşılaştırması ve oran karşılaştırması gibi hizmetler sunar. Süper Lig 2016/2017 yanında CanliSkor.com üzerinde ayrıca 30'dan fazla spor dalından 5000'den fazla turnuvayı takip edebilirsiniz.