Hokey »ABD » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL - Playofflar¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000212000ECHL - Playo017offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷WbHVoNHt¬AD÷1493075100¬ADE÷1493075100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷YUN¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷6ncı ayak. South Carolina Stingrays seriyi kazandı 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷zs1Jhu0M¬AD÷1493074800¬ADE÷1493074800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬AV÷1493102526|¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬WV÷brampton-beast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AM÷6ncı ayak. Brampton Beast seriyi kazandı 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷llsfnwwj¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬AM÷5nci ayak. Orlando Solar Bears 3-2 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷dpHJwpiP¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo Wings¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷6ncı ayak. Seri berabere 3-3.¬AN÷n¬~AA÷Y3oAxpaQ¬AD÷1492909800¬ADE÷1492909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷5nci ayak. Colorado Eagles seriyi kazandı 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷MHRvGngP¬AD÷1492909500¬ADE÷1492909500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷5nci ayak. Allen Americans seriyi kazandı 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷dMC2J4hl¬AD÷1492907400¬ADE÷1492907400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷5nci ayak. Brampton Beast 3-2 ileride. 2 kez uzatma oynandı. ¬AN÷n¬~AA÷U9yjzUa5¬AD÷1492905900¬ADE÷1492905900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷5nci ayak. Fort Wayne Komets seriyi kazandı 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷hUFJv6AD¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷5nci ayak. Manchester Monarchs 3-2 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷Q5ltHgxd¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷4ncü ayak. Orlando Solar Bears 3-1 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷j573L8Ts¬AD÷1492823400¬ADE÷1492823400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Idaho¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AM÷4ncü ayak. Colorado Eagles 3-1 ileride.¬AN÷n¬~AA÷vTvzwyaF¬AD÷1492823100¬ADE÷1492823100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷5¬AM÷4ncü ayak. Allen Americans 3-1 ileride.¬AN÷n¬~AA÷d4kVwHq9¬AD÷1492819500¬ADE÷1492819500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷4ncü ayak. Fort Wayne Komets 3-1 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷KYSoruH5¬AD÷1492817700¬ADE÷1492817700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷5nci ayak. Toledo Walleye 3-2 ileride.¬AN÷n¬~AA÷Mi8O5poO¬AD÷1492815600¬ADE÷1492815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷YUN¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AM÷5nci ayak. South Carolina Stingrays 3-2 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷rsayIZMk¬AD÷1492730100¬ADE÷1492730100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷4ncü ayak. Seri berabere 2-2.¬AN÷n¬~AA÷UweXIF7q¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷4ncü ayak. Manchester Monarchs 3-1 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷WrDpSJpc¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷3ncü ayak. Orlando Solar Bears 2-1 ileride. ¬AN÷n¬~
4
1493158711
1015
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL - Playofflar¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000212000ECHL - Playo017offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷OE3DhvLG¬AD÷1493161200¬ADE÷1493161200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AM÷6ncı ayak. Manchester Monarchs 3-2 ileride. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷rNbI535d¬AD÷1493163000¬ADE÷1493163000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬WU÷florida-everblades¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬WV÷orlando-solar-bears¬AM÷6ncı ayak. Orlando Solar Bears 3-2 ileride. ¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷M7A97Pzp¬AD÷1493163300¬ADE÷1493163300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AM÷7nci ayak. Seri berabere 3-3.¬AN÷n¬~AA÷f7BbXbi8¬AD÷1493420700¬ADE÷1493420700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷6sF2WI6E¬AD÷1493510700¬ADE÷1493510700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷l647VxMK¬AD÷1493852700¬ADE÷1493852700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AM÷3ncü ayak.¬AN÷n¬~AA÷Sd3BUdyR¬AD÷1493939100¬ADE÷1493939100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AM÷4ncü ayak.¬AN÷n¬~~
4
1493158711
7
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan ECHL 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com ECHL 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, ECHL 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. ECHL 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). ECHL 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.