Hokey »ABD » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷ziOGlAte¬AD÷1480731000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Idaho¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷MmKCkjRl¬AD÷1480730700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rapid City Rush¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬WU÷rapid-city-rush¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷vPU7jWBr¬AD÷1480727100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xGrteC3R¬AD÷1480726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷MIS¬AF÷Missouri Mavericks¬WV÷missouri-mavericks¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷8tvxdhlL¬AD÷1480725300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬WU÷indy-fuel¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷UkuYdYYE¬AD÷1480725300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wheeling Nailers¬AX÷0¬AV÷1480743616|¬BX÷-1¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬WU÷wheeling-nailers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬WV÷utah-grizzlies¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷nRkTcEJ8¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷l6xaxVS4¬AD÷1480724100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬AX÷0¬AV÷1480743630|¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷zinPbf42¬AD÷1480723500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmira Jackals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELM¬AE÷Elmira Jackals¬WU÷elmira-jackals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷5¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷MmbszBR1¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷rcawyiCe¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YUN¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QL4YyXdk¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷A3aXnhY2¬AD÷1480608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷fBBPy784¬AD÷1480558200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷GKCLxmgb¬AD÷1480554300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷8f9Dv9Oo¬AD÷1480550700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Gladiators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬WU÷atlanta-gladiators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷YUN¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷no8HwTwh¬AD÷1480550700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Elmira Jackals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELM¬AE÷Elmira Jackals¬WU÷elmira-jackals¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷6kVUFPoo¬AD÷1480550400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬WV÷wheeling-nailers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1480779599
256
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷UDNKmUe1¬AD÷1480806000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷Yct3Ai3E¬AD÷1480809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷84MOnlB7¬AD÷1480809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬WU÷florida-everblades¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬WV÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷f7saBXm8¬AD÷1480809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YUN¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷SKu79BIK¬AD÷1480809900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬WU÷wheeling-nailers¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷tOqB8VXQ¬AD÷1480810500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷n5Mw4ktr¬AD÷1480810500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AN÷n¬~AA÷QeLs39el¬AD÷1480811700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬WU÷cincinnati-cyclones¬WN÷MIS¬AF÷Missouri Mavericks¬WV÷missouri-mavericks¬AN÷n¬~AA÷fVPo2TAf¬AD÷1480813500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷YLOk1mQ0¬AD÷1480817100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷GpEf07u7¬AD÷1480817400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AN÷n¬~AA÷Sdy3ykrB¬AD÷1480878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AN÷n¬~AA÷tO5tOAXD¬AD÷1480881600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬AN÷n¬~AA÷ImT96r2t¬AD÷1480888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷zPNE52Hn¬AD÷1481038500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AN÷n¬~
4
1480779599
714
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan ECHL 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com ECHL 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, ECHL 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. ECHL 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). ECHL 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.