Hokey »ABD » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷YVVFyvnG¬AD÷1484708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷1¬AV÷1484713400|;1484713612|;1484719946|;1484726138|¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UDRJzXDj¬AD÷1484708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷1¬AV÷1484718644|;1484726150|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jNSFyDbp¬AD÷1484704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1484707082|;1484707094|;1484707586|;1484709566|;1484711136|;1484711154|;1484714769|;1484721135|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GfyBxKW9¬AD÷1484704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷1¬AV÷1484707135|;1484707150|;1484707812|;1484726544|;1484726544|;1484726434|;1484726434|;1484726434|;1484726434|;1484714797|;1484721105|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x4x7w0H3¬AD÷1484701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1484707172|;1484707192|;1484707213|;1484710592|;1484710603|;1484710612|;1484711054|;1484721076|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OEanguUH¬AD÷1484701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1484702831|;1484703735|;1484707573|;1484707840|;1484708188|;1484709547|;1484710066|;1484711100|;1484711424|;1484711791|;1484721088|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pO0rfLEB¬AD÷1484699400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1484702164|;1484704380|;1484704419|;1484705101|;1484705126|;1484709042|;1484709258|;1484714162|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UwZbuMni¬AD÷1484697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1484700899|;1484701028|;1484701252|;1484703762|;1484703782|;1484714138|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rsw3vt2c¬AD÷1484697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬AX÷1¬AV÷1484699616|;1484700380|;1484700751|;1484701352|;1484703992|;1484704014|;1484704036|;1484704235|;1484704971|;1484705634|;1484707071|;1484707110|;1484707716|;1484714147|¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬BF÷0¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2aBwe1a5¬AD÷1484618400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1484620446|;1484624180|;1484624812|;1484626141|;1484633460|¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SYfGGxAj¬AD÷1484611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1484613637|;1484614727|;1484616030|;1484616734|;1484616963|;1484617180|;1484617642|;1484618000|;1484618421|;1484618994|;1484619022|;1484620360|;1484621021|;1484621545|;1484622326|;1484627324|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷8¬AT÷7¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷7¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lrdCHIfp¬AD÷1484600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷1¬AV÷1484602865|;1484603394|;1484607716|;1484623062|¬BX÷-1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Ehzdspa¬AD÷1484600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷1¬AV÷1484602990|;1484605657|;1484606289|;1484609753|;1484610555|;1484610986|;1484611398|;1484623174|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AigWdNUh¬AD÷1484596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷1¬AV÷1484603337|;1484616682|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ia9pMbnT¬AD÷1484589600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1484595101|;1484595730|;1484595754|;1484598156|;1484616672|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v9AtNvXM¬AD÷1484589600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷1¬AV÷1484590750|;1484592347|;1484592613|;1484594951|;1484599715|;1484611706|¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dpLyOKHG¬AD÷1484532000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷1¬AV÷1484538370|;1484541459|;1484543581|;1484547425|¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rsHXO02A¬AD÷1484524800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1484526423|;1484530349|;1484530546|;1484530786|;1484533557|;1484538575|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W0fSc3Fn¬AD÷1484524800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷1¬AV÷1484530019|;1484530792|;1484535100|;1484541464|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1484748038
775
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷WI52aGji¬AD÷1484785800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pM96bz6c¬AD÷1484785800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CMUJzb1M¬AD÷1484787600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vq9AcfL3¬AD÷1484793000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6qUNZHGS¬AD÷1484796600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZ7EdEzA¬AD÷1484870400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnzkVyPq¬AD÷1484870400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷boPBeYkG¬AD÷1484872200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ABPgUevj¬AD÷1484874000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l2OcTFgd¬AD÷1484874000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xxOFfh5M¬AD÷1484877600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xIHuhaWd¬AD÷1484881200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G8GqiJo3¬AD÷1484883000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6c9dlHVL¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CzAhkcGF¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bX5ljw19¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbNJgCKS¬AD÷1484958600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8KEokWSq¬AD÷1484964000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jq4jljrj¬AD÷1484967600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UZ2fmAcd¬AD÷1485028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1484748038
560
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan NHL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NHL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NHL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NHL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). NHL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.