Hokey »ABD » NHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷phYn25qa¬AD÷1508713200¬ADE÷1508713200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jalipC6G¬AD÷1508639400¬ADE÷1508639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IV1j3oUh¬AD÷1508637600¬ADE÷1508637600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8zanohiA¬AD÷1508634000¬ADE÷1508634000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uq0rnYy4¬AD÷1508630400¬ADE÷1508630400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJdzlf7i¬AD÷1508628600¬ADE÷1508628600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jaSLUW6T¬AD÷1508626800¬ADE÷1508626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AevmEMc¬AD÷1508626800¬ADE÷1508626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KEIiPAUj¬AD÷1508626800¬ADE÷1508626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vu3n4REn¬AD÷1508626800¬ADE÷1508626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8vFmQjFp¬AD÷1508626800¬ADE÷1508626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pI3r57at¬AD÷1508605200¬ADE÷1508605200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C8THVCiN¬AD÷1508603400¬ADE÷1508603400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8dCG9miP¬AD÷1508551200¬ADE÷1508551200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6iYXp4EO¬AD÷1508544000¬ADE÷1508544000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gtz9XYMA¬AD÷1508542200¬ADE÷1508542200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fXYCWhxH¬AD÷1508542200¬ADE÷1508542200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S0ZTopaI¬AD÷1508540400¬ADE÷1508540400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJz5YE74¬AD÷1508540400¬ADE÷1508540400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1508745626
230
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷hKlgzjer¬AD÷1508799600¬ADE÷1508799600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷8htCHy2U¬AD÷1508799600¬ADE÷1508799600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷MatAW7f7¬AD÷1508886000¬ADE÷1508886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷0ph1YTPf¬AD÷1508886000¬ADE÷1508886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷vyi5Xmu1¬AD÷1508886000¬ADE÷1508886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷bHHHxLXu¬AD÷1508886000¬ADE÷1508886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷WAmcZ9Al¬AD÷1508887800¬ADE÷1508887800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷x8GLyumn¬AD÷1508887800¬ADE÷1508887800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷KW5Qza2h¬AD÷1508887800¬ADE÷1508887800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Sd9YYxX4¬AD÷1508889600¬ADE÷1508889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷YZ9UZIHb¬AD÷1508889600¬ADE÷1508889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷YZqEVR9D¬AD÷1508893200¬ADE÷1508893200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷nwYefBnE¬AD÷1508896800¬ADE÷1508896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷O2ePxqHt¬AD÷1508976000¬ADE÷1508976000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6m8xYdnB¬AD÷1508976000¬ADE÷1508976000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1508745626
1149
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan NHL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NHL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NHL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NHL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). NHL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.