Hokey »ABD » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷h6kRNAOn¬AD÷1481074200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1481076963|;1481079293|;1481079369|;1481084257|;1481088790|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tOPucHwD¬AD÷1481074200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬AX÷1¬AV÷1481080130|;1481082946|;1481083022|;1481093338|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷As0MOj9t¬AD÷1481072400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬AX÷1¬AV÷1481074537|;1481075234|;1481080701|;1481080718|;1481080729|;1481080740|;1481080957|;1481088744|¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n1QybcO6¬AD÷1481072400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1481075259|;1481080661|;1481088768|;1481081784|;1481083638|;1481088768|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YcMXbw90¬AD÷1481072400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷1¬AV÷1481074567|;1481074956|;1481074970|;1481075788|;1481079244|;1481080639|;1481093325|¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jZWSaJgf¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷1¬AV÷1481071019|;1481071683|;1481075295|;1481075319|;1481080102|;1481080113|;1481080147|;1481088701|¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CrYO0avl¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷1¬AV÷1481071048|;1481074499|;1481074513|;1481075497|;1481078618|;1481093312|¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b5XhtJvE¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1481071571|;1481073742|;1481073752|;1481074291|;1481075191|;1481078336|;1481085292|¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p2qBHZ1D¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1481072533|;1481072556|;1481075523|;1481079554|;1481080551|;1481085204|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6Bp7IFn7¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1480987167|;1480988760|;1480993467|;1480993493|;1480993508|;1480993526|;1480993589|;1481001651|¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n9U5KyIf¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1480984708|;1481004755|;1481004755|;1481004755|;1481004755|;1481008784|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4IYK1uPs¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1480984117|;1480984683|;1480985495|;1480987125|;1480988843|;1480988879|;1480988907|;1480990137|;1480994613|;1480994614|;1480994614|;1480994613|;1480995255|;1481001638|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QaT9JeX0¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬AX÷1¬AV÷1480984735|;1480988731|;1480990090|;1480993211|;1480994074|;1481001625|¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kpcl711K¬AD÷1480905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1480906843|;1480912428|;1480912466|;1480912509|;1480912578|;1480912661|;1480912681|;1480914455|;1480916152|;1480916178|;1480916214|;1480921391|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷5¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6sgp8snE¬AD÷1480905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1480907196|;1480911366|;1480916308|;1480921377|¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hv52qb9D¬AD÷1480896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1480903876|;1480906020|;1480906037|;1480915490|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hnV1LH2l¬AD÷1480892400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬AX÷1¬AV÷1480914929|;1480898635|;1480898657|;1480898677|;1480899267|;1480902686|;1480914929|¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vqRcMcmr¬AD÷1480892400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1480894729|;1480895116|;1480898856|;1480901894|;1480901913|;1480901936|;1480902736|;1480914716|¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y1lVQwuR¬AD÷1480888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷1¬AV÷1480898754|;1480915473|¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1481148881
495
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷KEOqdygJ¬AD÷1481157000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WdlVMUwg¬AD÷1481158800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0WhZLlga¬AD÷1481167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5Wi4Ypt¬AD÷1481167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MosrKSNB¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vNiwL885¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YeVe3h0n¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KWaoJnwI¬AD÷1481243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgY31WUb¬AD÷1481243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SIUa2CFh¬AD÷1481243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MHN80jp5¬AD÷1481245200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EgakI6hO¬AD÷1481247000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08MCaAaB¬AD÷1481248800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hpbgHQ7U¬AD÷1481254200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hKUaxAwt¬AD÷1481328000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QXS7zl8h¬AD÷1481329800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WAT3yUhn¬AD÷1481329800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UsRGbUEH¬AD÷1481331600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vyXBZ7Nb¬AD÷1481333400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MaMGYRx5¬AD÷1481338800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0jLKXohB¬AD÷1481392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1481148881
840
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan NHL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NHL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NHL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NHL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). NHL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.