Hokey »Kanada » OHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷WvTUSSh4¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/ohl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0000000000157000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷WhUlsViR¬AD÷1490137200¬ADE÷1490137200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬WV÷sudbury-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷WCKlrQfB¬AD÷1489962600¬ADE÷1489962600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬WV÷owen-sound-attack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷hMLpq6u5¬AD÷1489961100¬ADE÷1489961100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬WV÷peterborough-petes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷OnHtpnQb¬AD÷1489946820¬ADE÷1489946820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬WV÷london-knights¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pdIxoSAh¬AD÷1489946400¬ADE÷1489946400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷2XSXo8en¬AD÷1489946400¬ADE÷1489946400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷jcPTnltt¬AD÷1489946400¬ADE÷1489946400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷EylOR4AU¬AD÷1489879800¬ADE÷1489879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬WU÷barrie-colts¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷zokKSpeO¬AD÷1489879800¬ADE÷1489879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷I9fFTQuI¬AD÷1489878300¬ADE÷1489878300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷vJeBU6QB¬AD÷1489878000¬ADE÷1489878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬BE÷0¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷pdd7VnB5¬AD÷1489878000¬ADE÷1489878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint Firebirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬WV÷london-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷Whh3WSea¬AD÷1489878000¬ADE÷1489878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬WV÷sudbury-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷lU2bX8tg¬AD÷1489860000¬ADE÷1489860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷Aw4fYlRn¬AD÷1489793400¬ADE÷1489793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬WV÷sarnia-sting¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷2D4jZUBt¬AD÷1489793400¬ADE÷1489793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kitchener Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬WU÷kitchener-rangers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷04IOwB3P¬AD÷1489793400¬ADE÷1489793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bavtFRQO¬AD÷1489792020¬ADE÷1489792020¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬WV÷saginaw-spirit¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷pdzxG7BI¬AD÷1489791600¬ADE÷1489791600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷jZzYGmdC¬AD÷1489791600¬ADE÷1489791600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CrxUHTt6¬AD÷1489791600¬ADE÷1489791600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~
4
1490300199
680
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL - Playofflar¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷IaNfTn8A¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/kanada/ohl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0000000000212000OHL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷ANwGsCfj¬AD÷1490310000¬ADE÷1490310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬WV÷sarnia-sting¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zHT9t3l8¬AD÷1490310300¬ADE÷1490310300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷OQsKtW9d¬AD÷1490310420¬ADE÷1490310420¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soo Greyhounds¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷E7SDuN3E¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Oz5AuR0d¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷bapRHJB7¬AD÷1490398200¬ADE÷1490398200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷K8oNIad1¬AD÷1490398200¬ADE÷1490398200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Quqg4Awc¬AD÷1490398500¬ADE÷1490398500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬WU÷oshawa-generals¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬WV÷sudbury-wolves¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷SE8lZKtr¬AD÷1490483100¬ADE÷1490483100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷QVL25Fnc¬AD÷1490483100¬ADE÷1490483100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷4MK64Z13¬AD÷1490483220¬ADE÷1490483220¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soo Greyhounds¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷8URHvsJK¬AD÷1490484600¬ADE÷1490484600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷657hYvdl¬AD÷1490551200¬ADE÷1490551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷MXVLw1YQ¬AD÷1490551200¬ADE÷1490551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷vqmc3Uh3¬AD÷1490551200¬ADE÷1490551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Y5n12l89¬AD÷1490565900¬ADE÷1490565900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬WU÷oshawa-generals¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬WV÷sudbury-wolves¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jwJE2DWF¬AD÷1490655600¬ADE÷1490655600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AM÷3ncü ayak.¬AN÷n¬~AA÷0tMeXbBf¬AD÷1490655600¬ADE÷1490655600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬WV÷owen-sound-attack¬AM÷3ncü ayak.¬AN÷n¬~AA÷CnKA3gH9¬AD÷1490655900¬ADE÷1490655900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AM÷3ncü ayak.¬AN÷n¬~
4
1490300199
32
YARDIM: Şu anda Hokey/Kanada bölümünde yer alan OHL 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com OHL 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, OHL 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. OHL 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). OHL 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.