Hokey »Kanada » OHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷WvTUSSh4¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/ohl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0000000000153000OHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷fTIXdUgJ¬AD÷1481330100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷GxKTcAvD¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬WV÷owen-sound-attack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷YDUObjP6¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kitchener Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷KAQKaW90¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷QmRG0Cff¬AD÷1481328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷ncSC1hul¬AD÷1481243400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬WU÷barrie-colts¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷6oBF2YPs¬AD÷1481241900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4xPm7EHQ¬AD÷1481241900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬WV÷sarnia-sting¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷AFPq8f2K¬AD÷1481241600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷dCLu9zmE¬AD÷1481241600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷f7scpiAD¬AD÷1481155500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷GGrgoXf7¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nsvknDu1¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬WU÷kitchener-rangers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷8juomgQf¬AD÷1480885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QRktlZAl¬AD÷1480878300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷2¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷StXxkFer¬AD÷1480878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷A1pBgemR¬AD÷1480878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷WAo7fyYK¬AD÷1480878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷EZj2eHIE¬AD÷1480811400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷zqhbdc38¬AD÷1480809900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷Mu4GXDQ7¬AD÷1480809900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8x0CYgB1¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint Firebirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷QDA7ZZee¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nNB3zGtk¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1481339007
292
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷WvTUSSh4¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/ohl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0000000000153000OHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷KAQKaW90¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬AX÷0¬AO÷1481338773¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷rqCFLDWJ¬AD÷1481396400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷YDjfEVOg¬AD÷1481414400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷viijFB9m¬AD÷1481414400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷SGmnGifs¬AD÷1481414400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niagara IceDogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬WU÷niagara-icedogs¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷MZAJKXoQ¬AD÷1481414400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷C4kbDkv0¬AD÷1481414700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷8Wr7BT8C¬AD÷1481416200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrie Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬WU÷barrie-colts¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷Uup3C9g6¬AD÷1481416200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~AA÷jVlSaiRc¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬AN÷n¬~AA÷dfzP0XBi¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷I3yL1Ddo¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷EVAvgLho¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬WV÷peterborough-petes¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬AN÷n¬~AA÷2grBAmOI¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷ULmWbBt4¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~AA÷CpwybVeA¬AD÷1481497500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬WU÷oshawa-generals¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~~
4
1481339007
389
YARDIM: Şu anda Hokey/Kanada bölümünde yer alan OHL 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com OHL 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, OHL 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. OHL 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). OHL 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.