Hokey »Kanada » OHL » 2017/2018

results
4
1498535078
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Gzg4Jz94¬ZD÷p¬ZE÷tI4LYZDJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/ohl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0000000000169000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷M9VCl6Tk¬AD÷1506035100¬ADE÷1506035100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷jqzHmQrd¬AD÷1506035100¬ADE÷1506035100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬WU÷windsor-spitfires¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷UZYKnpb2¬AD÷1506036600¬ADE÷1506036600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬WU÷barrie-colts¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AN÷n¬~AA÷Y7a1ex22¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷pr35fdH8¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷v529gGWE¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷Ie1DhznL¬AD÷1506121500¬ADE÷1506121500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷zXeIif1R¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬WV÷sarnia-sting¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬AN÷n¬~AA÷xtrpmE9r¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷W2slnYOl¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷p6ohohve¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷SUzcpCg1¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷6LZ0qW87¬AD÷1506207900¬ADE÷1506207900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷YRNr8Fo8¬AD÷1506207900¬ADE÷1506207900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~AA÷CIMn7Z0E¬AD÷1506208020¬ADE÷1506208020¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷hGzHk7Vt¬AD÷1506209400¬ADE÷1506209400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷6JvLlRpm¬AD÷1506276000¬ADE÷1506276000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬WV÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷0tvPmo0g¬AD÷1506276300¬ADE÷1506276300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬WU÷windsor-spitfires¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AN÷n¬~AA÷vXxTn5Fa¬AD÷1506276420¬ADE÷1506276420¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷d8XXoPU5¬AD÷1506294000¬ADE÷1506294000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷zaWyoqpC¬AD÷1506553200¬ADE÷1506553200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬WV÷sudbury-wolves¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~
4
1498535078
679
YARDIM: Şu anda Hokey/Kanada bölümünde yer alan OHL 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com OHL 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, OHL 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. OHL 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). OHL 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.