Hokey »Kanada » QMJHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷djvC0QGi¬ZD÷p¬ZE÷neJ7lMv2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/qmjhl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0020000000153000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷tI0BfWoh¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Crd7eCWo¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quebec Remparts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷Yic3dhHu¬AD÷1487804400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saint John Sea Dogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AZ÷0¬AG÷7¬AT÷7¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷8¬AU÷7¬BH÷1¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷61qai0KU¬AD÷1487613600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax Mooseheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬WU÷halifax-mooseheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬WV÷moncton-wildcats¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷EgRigMkI¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8GQeht5O¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Shawinigan Cataractes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬WU÷shawinigan-cataractes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷z3Smf2zC¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Victoriaville Tigres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷IRXrerL5¬AD÷1487534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pEZzc4jg¬AD÷1487462400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬WV÷cape-breton-eagles¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷vyZvdO5a¬AD÷1487462400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬WV÷rimouski-oceanic¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷WAVWcpym¬AD÷1487458800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬WV÷moncton-wildcats¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷lntSbQLt¬AD÷1487458800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax Mooseheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬WU÷halifax-mooseheads¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷KW5IvNzP¬AD÷1487451600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷tt7Eu3LI¬AD÷1487451600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷nwf036DP¬AD÷1487451600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shawinigan Cataractes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬WU÷shawinigan-cataractes¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷C0FcqoMg¬AD÷1487377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bHH9tq6C¬AD÷1487377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pED5sPj6¬AD÷1487377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gatineau Olympiques¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬WU÷gatineau-olympiques¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷fPKhpR6m¬AD÷1487377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬WV÷rimouski-oceanic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷jiE1r5y0¬AD÷1487377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬WV÷cape-breton-eagles¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷GYLlo7is¬AD÷1487376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoriaville Tigres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷bgZMkmqQ¬AD÷1487372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷5¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nJVIjTTJ¬AD÷1487372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moncton Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷11¬BB÷2¬BD÷6¬BF÷3¬AN÷n¬~~
4
1487841680
605
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷djvC0QGi¬ZD÷p¬ZE÷neJ7lMv2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/qmjhl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0020000000153000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷K8aFgj1b¬AD÷1487890800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷2XlKhAG4¬AD÷1487890800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷GzgOiUVA¬AD÷1487894400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷AchSjloH¬AD÷1487977200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AN÷n¬~AA÷lliWk80N¬AD÷1487977200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Halifax Mooseheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬WU÷halifax-mooseheads¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷Ua8TlSFT¬AD÷1487980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoriaville Tigres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~AA÷pCrw9V0o¬AD÷1487982600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AN÷n¬~AA÷tvxn79Vc¬AD÷1487982600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬WU÷drummondville-voltigeurs¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷W8fepnOp¬AD÷1487982600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷n¬~AA÷bFns8kGi¬AD÷1487982600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷KUzj6Tp4¬AD÷1488052800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷l4uf5m0A¬AD÷1488056400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gatineau Olympiques¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬WU÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷Sfvb47FG¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AN÷n¬~AA÷8hhSnupq¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷EkezoJEe¬AD÷1488135600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷KSeWoaak¬AD÷1488135600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷htfvpwU1¬AD÷1488139200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AN÷n¬~
4
1487841680
97
YARDIM: Şu anda Hokey/Kanada bölümünde yer alan QMJHL 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com QMJHL 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, QMJHL 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. QMJHL 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). QMJHL 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.