Hokey »Kanada » QMJHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷AwvCgPPs¬ZD÷p¬ZE÷zsFVIljP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/qmjhl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0020000000169000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷48oRHWp0¬AD÷1508626800¬ADE÷1508626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷rapVGj06¬AD÷1508626800¬ADE÷1508626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷drrJJhGm¬AD÷1508623200¬ADE÷1508623200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬WU÷charlottetown-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷AonNICVg¬AD÷1508623200¬ADE÷1508623200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷EJhEKY0s¬AD÷1508616000¬ADE÷1508616000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷UTRxvN12¬AD÷1508542200¬ADE÷1508542200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷8KQtwsH8¬AD÷1508542200¬ADE÷1508542200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xfVpx1WE¬AD÷1508542200¬ADE÷1508542200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷YmqkXjTk¬AD÷1508540400¬ADE÷1508540400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷SArgWArd¬AD÷1508540400¬ADE÷1508540400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬WV÷rimouski-oceanic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷Qe1dVUc2¬AD÷1508540400¬ADE÷1508540400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷fcpoYWDq¬AD÷1508536800¬ADE÷1508536800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷E32IxD5S¬AD÷1508454000¬ADE÷1508454000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷tj4AvZzG¬AD÷1508450400¬ADE÷1508450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-eagles¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷6¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷6¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷zD3EwgjM¬AD÷1508450400¬ADE÷1508450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬WU÷charlottetown-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1508679397
194
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷AwvCgPPs¬ZD÷p¬ZE÷zsFVIljP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/qmjhl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0020000000169000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷OA1SFAFC¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬WV÷cape-breton-eagles¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷210WEUUI¬AD÷1508695200¬ADE÷1508695200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷G4lEwE7J¬AD÷1508698800¬ADE÷1508698800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷U7hIxYMP¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷zkVpYiVt¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷EuUlXBpm¬AD÷1508882400¬ADE÷1508882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬WV÷moncton-wildcats¬AN÷n¬~AA÷rFYhWVag¬AD÷1508968800¬ADE÷1508968800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬WV÷saint-john-sea-dogs¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷M5XdVkFa¬AD÷1508972400¬ADE÷1508972400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬WV÷rimouski-oceanic¬AN÷n¬~AA÷4UM1U9U5¬AD÷1508972400¬ADE÷1508972400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬WU÷shawinigan-cataractes¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷G4Q5TTqC¬AD÷1509055200¬ADE÷1509055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-eagles¬AN÷n¬~AA÷ARP9SmaI¬AD÷1509055200¬ADE÷1509055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬WV÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷lIODR7EO¬AD÷1509058800¬ADE÷1509058800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷QZ7djiiP¬AD÷1509060600¬ADE÷1509060600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷SrfOoBat¬AD÷1509141600¬ADE÷1509141600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷M5gSpVEn¬AD÷1509141600¬ADE÷1509141600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬WV÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷z9cWqkUh¬AD÷1509147000¬ADE÷1509147000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷IXnyq9qa¬AD÷1509147000¬ADE÷1509147000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷dOourTb5¬AD÷1509147000¬ADE÷1509147000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬WU÷shawinigan-cataractes¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AN÷n¬~AA÷ja0rsmEB¬AD÷1509213600¬ADE÷1509213600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷Ukant7TH¬AD÷1509217200¬ADE÷1509217200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷CEliuRrO¬AD÷1509220800¬ADE÷1509220800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~AA÷QHhevobU¬AD÷1509220800¬ADE÷1509220800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~~
4
1508679397
503
YARDIM: Şu anda Hokey/Kanada bölümünde yer alan QMJHL 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com QMJHL 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, QMJHL 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. QMJHL 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). QMJHL 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.