Hokey »Kanada » WHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷xWlN9Ote¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/whl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0010000000157000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷EZWsMvYN¬AD÷1489968300¬ADE÷1489968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬WV÷vancouver-giants¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8dWoLbmU¬AD÷1489968300¬ADE÷1489968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tri-City Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷zqYwNKIH¬AD÷1489968000¬ADE÷1489968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Iopf6yx9¬AD÷1489960800¬ADE÷1489960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oil Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~ZA÷KANADA: WHL - Playofflar¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷p0lmArd1¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/kanada/whl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0010000000212000WHL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷Iot4AGnp¬AD÷1490572800¬ADE÷1490572800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷2nci ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷EROiHnLd¬AD÷1490572800¬ADE÷1490572800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷2nci ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷C8u89z2j¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷2nci ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷hINeG6z3¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷2nci ayak. Kelowna Rockets 2-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷AgbB8fHd¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬WV÷tri-city-americans¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷2nci ayak. Seattle Thunderbirds 2-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷GxfxFdvT¬AD÷1490491800¬ADE÷1490491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AM÷2nci ayak. Medicine Hat Tigers 2-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷OOKUeHXj¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷b1aXFxPM¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷2nci ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷KA0TGI9G¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬WU÷regina-pats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷2nci ayak. Regina Pats 2-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷jV8CK0Ai¬AD÷1490409300¬ADE÷1490409300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷UL7GJKPc¬AD÷1490409300¬ADE÷1490409300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬WV÷tri-city-americans¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Qm1PHbfA¬AD÷1490407500¬ADE÷1490407500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷CpcLIvu4¬AD÷1490407200¬ADE÷1490407200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷pYLQdcIp¬AD÷1490405400¬ADE÷1490405400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷4z8dEPmI¬AD÷1490403600¬ADE÷1490403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jX3hF5YB¬AD÷1490403600¬ADE÷1490403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬WU÷regina-pats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~~
4
1490603754
876
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL - Playofflar¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷p0lmArd1¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/kanada/whl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0010000000212000WHL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷r7G8D4KL¬AD÷1490747400¬ADE÷1490747400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AM÷3ncü ayak. Medicine Hat Tigers 2-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷MiSaFQk9¬AD÷1490749200¬ADE÷1490749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬WU÷calgary-hitmen¬AM÷3ncü ayak. Regina Pats 2-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷0rR3Ep5F¬AD÷1490749200¬ADE÷1490749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AM÷3ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷CrMq5tS1¬AD÷1490752800¬ADE÷1490752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AM÷3ncü ayak. Kelowna Rockets 2-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷Ek7v8rrq¬AD÷1490753100¬ADE÷1490753100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬WU÷victoria-royals¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AM÷3ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷MD3zS3ZE¬AD÷1490833800¬ADE÷1490833800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AM÷4ncü ayak. Medicine Hat Tigers 2-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷dAKCCOZR¬AD÷1490835600¬ADE÷1490835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AM÷3ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷vkEVSqK8¬AD÷1490835600¬ADE÷1490835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AM÷4ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷QonJJuse¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AM÷4ncü ayak. Kelowna Rockets 2-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷EBrFKLRl¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬AM÷3ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷ht6r72ck¬AD÷1490839500¬ADE÷1490839500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬WV÷seattle-thunderbirds¬AM÷3ncü ayak. Seattle Thunderbirds 2-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷Uw7rQs4R¬AD÷1490839500¬ADE÷1490839500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬WU÷victoria-royals¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AM÷4ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷QoARTP42¬AD÷1490922000¬ADE÷1490922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬AM÷4ncü ayak. Regina Pats 2-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷042vRNlL¬AD÷1490922000¬ADE÷1490922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AM÷4ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~AA÷YiNu6MCe¬AD÷1490925600¬ADE÷1490925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬AM÷4ncü ayak. Seri berabere 1-1.¬AN÷n¬~
4
1490603754
19
YARDIM: Şu anda Hokey/Kanada bölümünde yer alan WHL 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com WHL 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, WHL 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. WHL 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). WHL 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.