Rugby Ligi »Avrupa » Challenge Cup » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷AVRUPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷IJueu4Xp¬ZD÷p¬ZE÷UqnEg0A1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avrupa/challenge-cup/¬ZX÷09Avrupa 006Avrupa0390000000153000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷vFcPhBcP¬AD÷1472306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Final¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Wolves¬WV÷warrington-wolves¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷xWh1L5aF¬AD÷1469885400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬BA÷24¬BC÷32¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷f73dMop9¬AD÷1469818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷HUL¬AF÷Hull FC¬WV÷hull-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷2¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷Aq7pLh09¬AD÷1466872200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CAS¬AF÷Castleford Tigers¬WV÷castleford-tigers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷22¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷SKHuMYp3¬AD÷1466857800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷CAT¬AF÷Catalans Dragons¬WV÷catalans-dragons¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷MJAlKCFF¬AD÷1466794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷10¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷EFYH2ppr¬AD÷1466708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬AG÷16¬BA÷8¬BC÷8¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷t8DMRofH¬AD÷1462721400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Helens¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷St Helens¬WU÷st-helens¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷HUL¬AF÷Hull FC¬WV÷hull-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷47¬BB÷25¬BD÷22¬AN÷n¬~AA÷vqgcLqXp¬AD÷1462716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬AV÷1462755849|¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷54¬BB÷36¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷h0dvpT9o¬AD÷1462716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷18¬BD÷10¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷EFpmr7vb¬AD÷1462712400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakefield Trinity¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAK¬AE÷Wakefield Trinity¬WU÷wakefield-trinity¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷22¬BC÷18¬WN÷TOU¬AF÷Toulouse¬WV÷toulouse¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷xz7VPPOT¬AD÷1462629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oldham¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Wolves¬WV÷warrington-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷22¬BD÷48¬AN÷n¬~AA÷fBHQQ59N¬AD÷1462627800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castleford Tigers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Castleford Tigers¬WU÷castleford-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷18¬BC÷14¬WN÷SAL¬AF÷Salford Red Devils¬WV÷salford-red-devils¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~
19
1480732082
74
fixtures
19
1480732082
0
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avrupa bölümünde yer alan Challenge Cup 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Challenge Cup 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Challenge Cup 2016 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Challenge Cup 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Challenge Cup 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.