Rugby Ligi »Avrupa » Challenge Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVRUPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avrupa/challenge-cup/¬ZX÷09Avrupa 006Avrupa0390000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avrupa¬~AA÷reAWOXWp¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷32¬BC÷40¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷vsfZrgOG¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swinton¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ISV¬AE÷Swinton¬WU÷swinton¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷42¬BB÷18¬BD÷24¬AN÷n¬~AA÷M5qvrDwN¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷12¬BC÷22¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷A12InyPi¬AD÷1494682200¬ADE÷1494682200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castleford Tigers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HEL¬AF÷St Helens¬WV÷st-helens¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬WM÷CAS¬AE÷Castleford Tigers¬WU÷castleford-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬BA÷31¬BC÷22¬AN÷n¬~AA÷0jeVqZ8A¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷54¬BB÷24¬BD÷30¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷WGjRpFg4¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬BA÷28¬BC÷34¬WN÷CAT¬AF÷Catalans Dragons¬WV÷catalans-dragons¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dbbEmH9o¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷HUL¬AF÷Hull KR¬WV÷hull-kr¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hQiNoevb¬AD÷1494529200¬ADE÷1494529200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷13¬BC÷11¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷tjtYy6M2¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷23¬AT÷22¬BA÷14¬BC÷8¬BE÷1¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AZ÷0¬AH÷22¬AU÷22¬BB÷16¬BD÷6¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nwprFrFk¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷10¬BC÷20¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷p8tk1RW1¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷24¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷lGqtzpiF¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AG÷28¬BA÷18¬BC÷10¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷50¬BB÷20¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷KtuxyQy9¬AD÷1492947000¬ADE÷1492947000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬AG÷24¬BA÷18¬BC÷6¬WN÷ISV¬AF÷Swinton¬WV÷swinton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷16¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷vo2kDMq2¬AD÷1492946100¬ADE÷1492946100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷18¬BC÷11¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AH÷22¬BB÷16¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷8novGOaq¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leigh Centurions¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Centurions¬WU÷leigh-centurions¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷HUL¬AF÷Hull KR¬WV÷hull-kr¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷23¬BB÷16¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷t0qnE2Ue¬AD÷1492801200¬ADE÷1492801200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷44¬BC÷20¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AH÷28¬BB÷4¬BD÷24¬AN÷n¬~
19
1495899651
64
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVRUPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avrupa/challenge-cup/¬ZX÷09Avrupa 006Avrupa0390000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avrupa¬~AA÷YPt9MJlU¬AD÷1497553200¬ADE÷1497553200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AN÷n¬~AA÷fZs5NaZN¬AD÷1497639600¬ADE÷1497639600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Rovers¬WV÷featherstone-rovers¬AN÷n¬~AA÷xbm0OuKH¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AN÷n¬~AA÷AoIEs3Ku¬AD÷1497794400¬ADE÷1497794400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hull FC¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬WN÷CAS¬AF÷Castleford Tigers¬WV÷castleford-tigers¬AN÷n¬~
19
1495899651
4
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avrupa bölümünde yer alan Challenge Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Challenge Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Challenge Cup 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Challenge Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Challenge Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.