Rugby Ligi »Avrupa » Challenge Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVRUPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avrupa/challenge-cup/¬ZX÷09Avrupa 006Avrupa0390000000157000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avrupa¬~AA÷rJEJZvB0¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷THA¬AF÷Thatto Heath¬WV÷thatto-heath¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷Iy7WWxeJ¬AD÷1486828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Chargers¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷FRY¬AF÷Fryston¬WV÷fryston¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷24¬BD÷16¬WM÷SOU¬AE÷London Chargers¬WU÷london-chargers¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷ldFFzLef¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Lions¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Lions¬WU÷featherstone-lions¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WES¬AF÷Wests Warriors¬WV÷wests-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷M9DNYbQ6¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haydock¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Haydock¬WU÷haydock¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬WN÷THO¬AF÷Thornhill Trojans¬WV÷thornhill-trojans¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷WveEeMXJ¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kells¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kells¬WU÷kells¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷6¬BC÷8¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷16¬AU÷14¬BB÷4¬BD÷10¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷rFbIftmQ¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pilkington Recs¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷PIL¬AE÷Pilkington Recs¬WU÷pilkington-recs¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷SID¬AF÷Siddal¬WV÷siddal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷34¬AN÷n¬~AA÷ldyoj0es¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan St Patricks¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬WM÷WIG¬AE÷Wigan St Patricks¬WU÷wigan-st-patricks¬AG÷18¬AN÷n¬~AA÷vo8SXIuD¬AD÷1486819800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Myton Warriors¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MYT¬AE÷Myton Warriors¬WU÷myton-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷YOR¬AF÷York Acorn¬WV÷york-acorn¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷jcJ96P1C¬AD÷1485622800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Warriors¬WU÷wests-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷GRE¬AF÷Great Britain Police¬WV÷great-britain-police¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷fVP08oXa¬AD÷1485613800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Lions¬WU÷featherstone-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬WN÷DIS¬AF÷Distington¬WV÷distington¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷C6K575n6¬AD÷1485613800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wath Brow Hornets¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Wath Brow Hornets¬WU÷wath-brow-hornets¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷OtnIG9PJ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Egremont Rangers¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷EGR¬AE÷Egremont Rangers¬WU÷egremont-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬WN÷BRI¬AF÷British Army¬WV÷british-army¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷GvRd9RHg¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fryston¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRY¬AE÷Fryston¬WU÷fryston¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷NOR¬AF÷Normanton Knights¬WV÷normanton-knights¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷8ENlBmms¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull University¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull University¬WU÷hull-university¬AG÷12¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷zL9RgnI6¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Navy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Navy¬WU÷royal-navy¬AG÷34¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬AN÷n¬~AA÷2XpMFTvQ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siddal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬WU÷siddal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬WN÷MIL¬AF÷Milford Marlins¬WV÷milford-marlins¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷dzbzhQnJ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thornhill Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOC¬AF÷Lock Lane¬WV÷lock-lane¬AH÷18¬WM÷THO¬AE÷Thornhill Trojans¬WU÷thornhill-trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬AN÷n¬~AA÷IqaWh6XC¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Bowling¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Bowling¬WU÷west-bowling¬AG÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kells¬WV÷kells¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷MHRhA72m¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬WN÷HUL¬AF÷Hull Dockers¬WV÷hull-dockers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷Sf6Je8mf¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aberdeen¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷ABE¬AE÷Aberdeen¬WU÷aberdeen¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷PIL¬AF÷Pilkington Recs¬WV÷pilkington-recs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷22¬BD÷40¬AN÷n¬~AA÷MH5NfS20¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Air Force¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷YOR¬AF÷York Acorn¬WV÷york-acorn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷20¬WM÷ROY¬AE÷Royal Air Force¬WU÷royal-air-force¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷l47FdlYm¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thatto Heath¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷THA¬AE÷Thatto Heath¬WU÷thatto-heath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷16¬WN÷SKI¬AF÷Skirlaugh¬WV÷skirlaugh¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷WSCAcUIs¬AD÷1485608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leigh Miners¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Miners¬WU÷leigh-miners¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷WIG¬AF÷Wigan St Patricks¬WV÷wigan-st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷f3ksFdlF¬AD÷1485608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Chargers¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷London Chargers¬WU÷london-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷116¬BA÷40¬BC÷76¬WN÷BLU¬AF÷Northern Bulls¬WV÷blue-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
19
1487988511
24
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVRUPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avrupa/challenge-cup/¬ZX÷09Avrupa 006Avrupa0390000000157000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avrupa¬~AA÷W4bDmpOm¬AD÷1488027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siddal¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬WU÷siddal¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AN÷n¬~AA÷bsc0684O¬AD÷1488031200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Hull¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬WN÷WHI¬AF÷Whitehaven¬WV÷whitehaven¬AN÷n¬~AA÷x8lYrMxJ¬AD÷1488033000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Warriors¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Warriors¬WU÷wests-warriors¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AN÷n¬~AA÷4fEYfSVD¬AD÷1488034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fryston¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRY¬AE÷Fryston¬WU÷fryston¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AN÷n¬~AA÷0M7sg60Q¬AD÷1488042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬WU÷newcastle¬WN÷WOR¬AF÷Workington Town¬WV÷workington-town¬AN÷n¬~AA÷AecHn4wf¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrow¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AN÷n¬~AA÷IcIxfnoK¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AN÷n¬~AA÷jiQjWrgD¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hemel¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AN÷n¬~AA÷2Vg9lQ8s¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Doncaster¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AN÷n¬~AA÷bHkUq2NC¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunslet Rlfc¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet Rlfc¬WU÷hunslet-rlfc¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AN÷n¬~AA÷4fjQpr86¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Wales Ironmen¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Wales Ironmen¬WU÷south-wales-ironmen¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AN÷n¬~AA÷hKnMoOh0¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷York City¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AN÷n¬~~
19
1487988511
12
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avrupa bölümünde yer alan Challenge Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Challenge Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Challenge Cup 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Challenge Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Challenge Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.