Rugby Ligi »Avustralya » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/holden-cup/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷2sK9D1Ij¬AD÷1490338200¬ADE÷1490338200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷OjL5Es3p¬AD÷1490330700¬ADE÷1490330700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷I9rwJNfT¬AD÷1490251800¬ADE÷1490251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷46vZJ3uN¬AD÷1489898700¬ADE÷1489898700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷4¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬AN÷n¬~AA÷AquVKqQG¬AD÷1489891500¬ADE÷1489891500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷WhtRLPAA¬AD÷1489823100¬ADE÷1489823100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷4W9UM5e4¬AD÷1489815900¬ADE÷1489815900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AH÷12¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬AN÷n¬~AA÷QuBQNotb¬AD÷1489810500¬ADE÷1489810500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷WIBMORQi¬AD÷1489804200¬ADE÷1489804200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷IF7IP7Bo¬AD÷1489799700¬ADE÷1489799700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷GATZ0OYp¬AD÷1489733400¬ADE÷1489733400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷28¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vo66Ij4I¬AD÷1489295700¬ADE÷1489295700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷AB12JWlC¬AD÷1489286700¬ADE÷1489286700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷4¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~~
19
1490356938
27
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/holden-cup/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷jcDixoei¬AD÷1490404500¬ADE÷1490404500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷UmCey5Ac¬AD÷1490417100¬ADE÷1490417100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷CC10zPP3¬AD÷1490420700¬ADE÷1490420700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷On54ZruA¬AD÷1490496300¬ADE÷1490496300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷I948Y2fG¬AD÷1490505300¬ADE÷1490505300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~AA÷d03CXM9M¬AD÷1490935500¬ADE÷1490935500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AN÷n¬~AA÷EybHWtPS¬AD÷1490943000¬ADE÷1490943000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷GppqS0Xq¬AD÷1491003900¬ADE÷1491003900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷OAmiQv2d¬AD÷1491019200¬ADE÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷QFRZlOvc¬AD÷1491020100¬ADE÷1491020100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷A7qmRKnj¬AD÷1491021900¬ADE÷1491021900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷46Qwlrf3¬AD÷1491090300¬ADE÷1491090300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~AA÷CWPsm299¬AD÷1491104700¬ADE÷1491104700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~
19
1490356938
115
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan Holden Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Holden Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Holden Cup 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Holden Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Holden Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.