Rugby Ligi »Avustralya » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/holden-cup/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷IBeygUy0¬AD÷1492919100¬ADE÷1492919100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷20¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷vLdXgAMg¬AD÷1492917300¬ADE÷1492917300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷dd7Sfj7m¬AD÷1492842900¬ADE÷1492842900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷rg3OeWis¬AD÷1492836600¬ADE÷1492836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷jcueDbNE¬AD÷1492828800¬ADE÷1492828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AG÷32¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷C6tiEv88¬AD÷1492760100¬ADE÷1492760100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷16¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷CEzGkeV7¬AD÷1492753500¬ADE÷1492753500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷YNyCjyG1¬AD÷1492400700¬ADE÷1492400700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷v1x8iH0e¬AD÷1492314300¬ADE÷1492314300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷30¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷QcY3hcok¬AD÷1492240500¬ADE÷1492240500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷6¬AN÷n¬~AA÷rZragwWr¬AD÷1492233300¬ADE÷1492233300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷tQdXcJNR¬AD÷1492217100¬ADE÷1492217100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷CjhTba8L¬AD÷1492153800¬ADE÷1492153800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷20¬AN÷n¬~AA÷YagPaugF¬AD÷1492148700¬ADE÷1492148700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷jy4K0Lw9¬AD÷1492141500¬ADE÷1492141500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷24¬AN÷n¬~
19
1493053096
62
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/holden-cup/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷no0uhli6¬AD÷1493090100¬ADE÷1493090100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~AA÷Qyaqi86C¬AD÷1493277000¬ADE÷1493277000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷80lljSLI¬AD÷1493358300¬ADE÷1493358300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷KzhhknyP¬AD÷1493364900¬ADE÷1493364900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷zmS19kMt¬AD÷1493433000¬ADE÷1493433000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷YwtzEVDP¬AD÷1493433600¬ADE÷1493433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷hOM689ym¬AD÷1493450100¬ADE÷1493450100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷WELA7Tjg¬AD÷1493516700¬ADE÷1493516700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~AA÷QyLE6m6a¬AD÷1493523900¬ADE÷1493523900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷UmCey5Ac¬AD÷1494045000¬ADE÷1494045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷4. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~AA÷vuPI57L5¬AD÷1494567900¬ADE÷1494567900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷M3EN4RzC¬AD÷1494574500¬ADE÷1494574500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷0fDR3ojI¬AD÷1494636300¬ADE÷1494636300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷fVRU255O¬AD÷1494642600¬ADE÷1494642600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YLQY1PKU¬AD÷1494650700¬ADE÷1494650700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~
19
1493053096
80
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan Holden Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Holden Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Holden Cup 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Holden Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Holden Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.