Rugby Ligi »Avustralya » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷xIPOoWtj¬AD÷1498280400¬ADE÷1498280400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I9AgFb6B¬AD÷1498211400¬ADE÷1498211400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lz6kGvi5¬AD÷1498204800¬ADE÷1498204800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷8¬BC÷13¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷14¬BB÷2¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Aq7oHKya¬AD÷1497765600¬ADE÷1497765600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SKHtI0Mh¬AD÷1497691800¬ADE÷1497691800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷4¬BC÷20¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UZbwJt7n¬AD÷1497684600¬ADE÷1497684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷23¬AT÷22¬BA÷6¬BC÷16¬BE÷1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AZ÷0¬AH÷22¬AU÷22¬BB÷10¬BD÷12¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zDaZJMit¬AD÷1497606600¬ADE÷1497606600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷10¬BC÷26¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷20¬BB÷20¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bmx6ykND¬AD÷1497247200¬ADE÷1497247200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷16¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷reQKnCRq¬AD÷1497160800¬ADE÷1497160800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷16¬BD÷24¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K26PSdJD¬AD÷1497087000¬ADE÷1497087000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷14¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tC7LTx47¬AD÷1497079800¬ADE÷1497079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷20¬BB÷4¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nk8HUIl1¬AD÷1497070800¬ADE÷1497070800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷12¬BA÷4¬BC÷8¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷24¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo4DVbZf¬AD÷1497001800¬ADE÷1497001800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jNE8WvKl¬AD÷1496995200¬ADE÷1496995200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷14¬BB÷8¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1498293483
114
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷lhTSpjdd¬AD÷1498289400¬ADE÷1498289400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1498293007¬BX÷¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AG÷16¬BA÷16¬BC÷0¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zoHrOC59.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷jc7B9ZYd¬AD÷1498296600¬ADE÷1498296600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zoHrOC59.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d09cEILH¬AD÷1498363200¬ADE÷1498363200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zoHrOC59.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vPb2DxyO¬AD÷1498370400¬ADE÷1498370400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zoHrOC59.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hS26CdjU¬AD÷1498729800¬ADE÷1498729800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UmvCXuMu¬AD÷1498809600¬ADE÷1498809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zoHrOC59.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8vwGWayn¬AD÷1498816200¬ADE÷1498816200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zoHrOC59.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ljfDVJjh¬AD÷1498885200¬ADE÷1498885200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷StgHUw6b¬AD÷1498894200¬ADE÷1498894200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M3hLTcL4¬AD÷1498901400¬ADE÷1498901400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Um6F8gl3¬AD÷1498968000¬ADE÷1498968000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z7dPSHzB¬AD÷1498975200¬ADE÷1498975200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IVoURyjH¬AD÷1499421000¬ADE÷1499421000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dMpYQe5N¬AD÷1499499000¬ADE÷1499499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QekxQFKT¬AD÷1499506200¬ADE÷1499506200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1498293483
78
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan NRL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NRL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NRL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.