Rugby Ligi »Avustralya » NRL » 2017

results
19
1487562614
0
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000153000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷xbZgErnU¬AD÷1488445500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v7LL92fo¬AD÷1488524400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷run2Ifbo¬AD÷1488531900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷drj6HEDi¬AD÷1488605400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j5kAGYSc¬AD÷1488614400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UelEFhr4¬AD÷1488621600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A75BECcA¬AD÷1488682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lb4FDWCG¬AD÷1488690000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rL3JCjSM¬AD÷1489050300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dO7NBAsT¬AD÷1489129200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷25pj7Ukp¬AD÷1489136700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdqf6l5j¬AD÷1489204800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UBxxVXsi¬AD÷1489213800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷82ytUicc¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1487562614
144
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan NRL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NRL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NRL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.