Rugby Ligi »Avustralya » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷6yUMiqij¬AD÷1493532000¬ADE÷1493532000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷22¬BA÷4¬BC÷18¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷22¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OCvIhPyp¬AD÷1493524800¬ADE÷1493524800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷12¬BC÷2¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AH÷13¬BB÷4¬BD÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKmjc5TS¬AD÷1493458200¬ADE÷1493458200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷16¬BA÷14¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fclnboEM¬AD÷1493451000¬ADE÷1493451000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1493467897|¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷4¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G6kraRbG¬AD÷1493442000¬ADE÷1493442000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷6¬BC÷32¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷8¬BB÷8¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bVfw07qA¬AD÷1493373000¬ADE÷1493373000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1493390848|¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KvdZ0mU3¬AD÷1493366400¬ADE÷1493366400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷6¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷46¬BB÷30¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QHdV1TEc¬AD÷1493286600¬ADE÷1493286600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷9. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷22¬BC÷10¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CEhR29ai¬AD÷1493110800¬ADE÷1493110800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷1¬AV÷1493132638|¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷8¬BC÷12¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷14¬BB÷8¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A9ErvQMj¬AD÷1493100000¬ADE÷1493100000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷13¬AT÷12¬BA÷0¬BC÷12¬BE÷1¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AZ÷0¬AH÷12¬AU÷12¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WIFvu67p¬AD÷1492927200¬ADE÷1492927200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QJiBdYxI¬AD÷1492853400¬ADE÷1492853400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷12¬BA÷10¬BC÷2¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nTh7cENB¬AD÷1492846200¬ADE÷1492846200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷10¬BC÷14¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4432bf85¬AD÷1492837200¬ADE÷1492837200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1493577734
72
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷pSSQj36d¬AD÷1494496200¬ADE÷1494496200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YsM8Fnqc¬AD÷1494576000¬ADE÷1494576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OAqlhY3M¬AD÷1494582600¬ADE÷1494582600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYKCE6b3¬AD÷1494651600¬ADE÷1494651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fcAHDQD9¬AD÷1494660600¬ADE÷1494660600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80ELCpTF¬AD÷1494669000¬ADE÷1494669000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NDPB4rM¬AD÷1494734400¬ADE÷1494734400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tECTAOcS¬AD÷1494741600¬ADE÷1494741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷10. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WhWm6r6q¬AD÷1495101000¬ADE÷1495101000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AqVi52Lk¬AD÷1495180800¬ADE÷1495180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tnvgihJS¬AD÷1495187400¬ADE÷1495187400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷46Ue4Mzd¬AD÷1495265400¬ADE÷1495265400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I9Ya3tj2¬AD÷1495272600¬ADE÷1495272600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷11. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1493577734
120
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan NRL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NRL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NRL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.