Rugby Ligi »Avustralya » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷69XwfYDf¬AD÷1504427400¬ADE÷1504427400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZznhCr7¬AD÷1504418400¬ADE÷1504418400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8YHxFZkK¬AD÷1504411200¬ADE÷1504411200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷18¬BD÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eHtEg5Q¬AD÷1504344600¬ADE÷1504344600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷20¬BC÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷44389DDs¬AD÷1504337400¬ADE÷1504337400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0WsghT0¬AD÷1504328400¬ADE÷1504328400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL - Playofflar¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷Am7Mp2y4¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000225000NRL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷zT7CNXX2¬AD÷1506845700¬ADE÷1506845700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86oTfQrJ¬AD÷1506159600¬ADE÷1506159600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷8¬BD÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dWsPe6TC¬AD÷1506074100¬ADE÷1506074100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷8¬BC÷22¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0ncNzsQD¬AD÷1505554800¬ADE÷1505554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CW3uCcmD¬AD÷1505469300¬ADE÷1505469300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8c4veDf¬AD÷1505023800¬ADE÷1505023800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷8¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷15¬AU÷14¬BB÷2¬BD÷12¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xp8auybl¬AD÷1504950000¬ADE÷1504950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ot4etHrr¬AD÷1504937400¬ADE÷1504937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷4¬BC÷14¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷61HTpczR¬AD÷1504864500¬ADE÷1504864500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1508633577
201
fixtures
19
1508633577
0
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan NRL 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NRL 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NRL 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRL 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRL 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.