Rugby »İngiltere » Aviva Premiership » 2017/2018

Aviva Premiership
Loading ...
results
8
1503283682
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷İNGİLTERE: Aviva Premiership¬ZEE÷za7D2lO5¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷8dCrzcVa¬ZD÷t¬ZE÷EaKfOMoc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_za7D2lO5¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/ingiltere/aviva-premiership/¬ZX÷08İngiltere 009iltere0010000000169000Aviva Premie017ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~AA÷ClFEXIeS¬AD÷1504291500¬ADE÷1504291500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gloucester¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬WU÷gloucester¬WN÷EXE¬AF÷Exeter Chiefs¬WV÷exeter-chiefs¬AN÷n¬~AA÷IVisTx4q¬AD÷1504291500¬ADE÷1504291500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬WU÷newcastle-falcons¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Warriors¬WV÷worcester-warriors¬AN÷n¬~AA÷WYeoSdJk¬AD÷1504357200¬ADE÷1504357200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saracens¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Saracens¬WU÷saracens¬WN÷NOR¬AF÷Northampton Saints¬WV÷northampton-saints¬AN÷n¬~AA÷QeekRGYe¬AD÷1504360800¬ADE÷1504360800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasps¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Sale Sharks¬WV÷sale-sharks¬WM÷LON¬AE÷Wasps¬WU÷wasps¬AN÷n¬~AA÷4nfgQzl2¬AD÷1504367100¬ADE÷1504367100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Irish¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Irish¬WU÷london-irish¬WN÷HAR¬AF÷Harlequins F.C.¬WV÷harlequins-f-c¬AN÷n¬~AA÷t4wxkKQ2¬AD÷1504447200¬ADE÷1504447200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester Tigers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Tigers¬WU÷leicester-tigers¬WN÷BAT¬AF÷Bath¬WV÷bath¬AN÷n¬~AA÷Kfxtlvt9¬AD÷1504896300¬ADE÷1504896300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sale Sharks¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬WV÷newcastle-falcons¬WM÷SAL¬AE÷Sale Sharks¬WU÷sale-sharks¬AN÷n¬~AA÷EHypmbeF¬AD÷1504962000¬ADE÷1504962000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bath¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷Bath¬WU÷bath¬WN÷SAR¬AF÷Saracens¬WV÷saracens¬AN÷n¬~AA÷QiulnIAL¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter Chiefs¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter Chiefs¬WU÷exeter-chiefs¬WN÷LON¬AF÷London Irish¬WV÷london-irish¬AN÷n¬~AA÷8GUhoxQR¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Harlequins F.C.¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Harlequins F.C.¬WU÷harlequins-f-c¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬WV÷gloucester¬AN÷n¬~AA÷APGKtdYr¬AD÷1504971000¬ADE÷1504971000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northampton Saints¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northampton Saints¬WU÷northampton-saints¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Tigers¬WV÷leicester-tigers¬AN÷n¬~AA÷vaLOuGmk¬AD÷1505052000¬ADE÷1505052000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Warriors¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Warriors¬WU÷worcester-warriors¬WN÷LON¬AF÷Wasps¬WV÷wasps¬AN÷n¬~AA÷IkKSvz3e¬AD÷1505501100¬ADE÷1505501100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northampton Saints¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northampton Saints¬WU÷northampton-saints¬WN÷BAT¬AF÷Bath¬WV÷bath¬AN÷n¬~AA÷0E9XwfI1¬AD÷1505501100¬ADE÷1505501100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Warriors¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Warriors¬WU÷worcester-warriors¬WN÷EXE¬AF÷Exeter Chiefs¬WV÷exeter-chiefs¬AN÷n¬~AA÷EHDywEX7¬AD÷1505502000¬ADE÷1505502000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sale Sharks¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Sale Sharks¬WU÷sale-sharks¬WN÷LON¬AF÷London Irish¬WV÷london-irish¬AN÷n¬~
8
1503283682
132
YARDIM: Şu anda Rugby/İngiltere bölümünde yer alan Aviva Premiership 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Aviva Premiership 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları ve maç detayları hizmetlerini sunar. Aviva Premiership 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Aviva Premiership 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.