Amerikan Futbolu »ABD » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷6mAKXBuE¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷j5JSUN4R¬WV÷carolina-panthers¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷drKOV3kL¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rDXmGqAt¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷SQAfQsDr¬WU÷baltimore-ravens¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷Ak0aP1Sl¬WV÷cincinnati-bengals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n5jzSt9h¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷QoxTmxB6¬WU÷denver-broncos¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷K8yXndQC¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷676yQKw5¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷bkXM9JXP¬WU÷los-angeles-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷20¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷jsPl5wts¬WV÷oakland-raiders¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QekvR0Ob¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷IgfznGuJ¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷KbYIAaIJ¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y1Q0Dsfa¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷Aopbp34E¬WU÷miami-dolphins¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷13¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷48q2qNJK¬WV÷buffalo-bills¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷9¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pb5uPvgB¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷UXNh4cem¬WU÷seattle-seahawks¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷CdDc3HAg¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vumST2vt¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷d6pCiKBs¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷18¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷jTqGjvRm¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷24¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hriWSMgn¬AD÷1514755500¬ADE÷1514755500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷UJrKkbtf¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬BA÷0¬BC÷12¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷newPlIe0¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0lShF3Pn¬AD÷1514743200¬ADE÷1514743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷lta3OLse¬WU÷detroit-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷8¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷IF37Nuc1¬WV÷green-bay-packers¬AH÷11¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vuRdENvg¬AD÷1514743200¬ADE÷1514743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷bBtfoqk8¬WV÷houston-texans¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷d62BMaC7¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pxU4C195¬AD÷1514743200¬ADE÷1514743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷rar6rsZQ¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷9¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷OhQYw1sr¬WV÷chicago-bears¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S0J9BLOB¬AD÷1514743200¬ADE÷1514743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷2qPxwLdl¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷2¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷d6OtxuCf¬WV÷new-york-jets¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6iIDAuvI¬AD÷1514743200¬ADE÷1514743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷A9SpyaR0¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷15¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷hYHkzJt7¬WV÷washington-redskins¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zRMH9agO¬AD÷1514743200¬ADE÷1514743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷WOGgZxdD¬WU÷philadelphia-eagles¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷bV4ybMYD¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EHLL8J8U¬AD÷1514743200¬ADE÷1514743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷xM3uctlK¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷Kpgpd03Q¬WV÷cleveland-browns¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NFL - Playofflar¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷AFJfxRul¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000225000NFL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷6mn9cp09¬AD÷1515966000¬ADE÷1515966000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷O6VhqyB5¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷WWUdreQB¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v1pHeOUL¬AD÷1515953100¬ADE÷1515953100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷6kN9ugAU¬WU÷pittsburgh-steelers¬AG÷42¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷21¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷rBbF0xtt¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷45¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h4lLfrpS¬AD÷1515892500¬ADE÷1515892500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷M1cJaden¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷vwhObGAh¬WV÷tennessee-titans¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pvoDd4FF¬AD÷1515879300¬ADE÷1515879300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷ANT0sFuI¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷15¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷hnJ5tZfO¬WV÷atlanta-falcons¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zRhgJKuG¬AD÷1515361200¬ADE÷1515361200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷UHeSPHyC¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷88fWOyiI¬WV÷carolina-panthers¬AH÷26¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lUdcIveM¬AD÷1515348300¬ADE÷1515348300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷2VgzOe6O¬WU÷jacksonville-jaguars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷E5cvNFLU¬WV÷buffalo-bills¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4gkK0Q9¬AD÷1515287700¬ADE÷1515287700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷Ct1NQcM5¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷7¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷Yk2JRw7a¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Whn2HbAS¬AD÷1515274500¬ADE÷1515274500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷KnAnRRXo¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷12¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷tdBrS7Iu¬WU÷kansas-city-chiefs¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1516410105
328
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL - Playofflar¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷AFJfxRul¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000225000NFL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷fmPkRZtC¬AD÷1516565100¬ADE÷1516565100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷OUu09Qrb¬WU÷new-england-patriots¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷z5q48pb4¬WV÷jacksonville-jaguars¬AL÷{"1":[{"BN":"Fox Sports (Tur)","BU":"https:\/\/www.fox.com.tr\/"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GdQoSFR5¬AD÷1516578000¬ADE÷1516578000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷2FiiBnEo¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷t6jeA6Ti¬WV÷minnesota-vikings¬AL÷{"1":[{"BN":"Fox Sports (Tur)","BU":"https:\/\/www.fox.com.tr\/"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷xtzLP4A0¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000304000NFL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷Sb6UgJXf¬AD÷1517169600¬ADE÷1517169600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NFC¬AF÷NFC¬JB÷WKltH7nI¬WV÷nfc¬WM÷AFC¬AE÷AFC¬JA÷hUkxImXB¬WU÷afc¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1516410105
3
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.