Avustralya Futbolu »Avustralya » AFL » 2018

results
18
1512951159
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷G4zSBbDK¬AD÷1521707100¬ADE÷1521707100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷fFqUezgp¬WU÷richmond-tigers¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷8ImYff8j¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8dYRSjlC¬AD÷1521795000¬ADE÷1521795000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷lfWfpbeO¬WU÷essendon-bombers¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷SpVbqIAU¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U7vWAISQ¬AD÷1521876900¬ADE÷1521876900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷ANRGJwoi¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷lEQKIc0c¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2JXVRA3I¬AD÷1521876900¬ADE÷1521876900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷4KL341tt¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷rBK73Len¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fgUNTWY5¬AD÷1521879900¬ADE÷1521879900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷hSxnnKQB¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷6VtjovtI¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08hKCgG4¬AD÷1521879900¬ADE÷1521879900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷EihtQ9r4¬WV÷collingwood-magpies¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷z1gxRkTc¬WU÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZ06ZVu8¬AD÷1521940200¬ADE÷1521940200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷KdmrlpjM¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷bmnnm45S¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaiOBDVA¬AD÷1521948000¬ADE÷1521948000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷dGsoPTcA¬WU÷melbourne-demons¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷f10lOmDG¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5n7cHBg¬AD÷1521958800¬ADE÷1521958800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷ETgGSHMh¬WV÷sydney-swans¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷zweCTc7n¬WU÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nmRc6xyr¬AD÷1522317000¬ADE÷1522317000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷ImVOHHF3¬WU÷adelaide-crows¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷dvUSGyV9¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tAWZQUIO¬AD÷1522383600¬ADE÷1522383600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷QZ9C2uBh¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷vwEG1aQb¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IRFIkEeP¬AD÷1522460700¬ADE÷1522460700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷YaDK0Ju5¬WU÷carlton-blues¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷CjCOaweB¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nPjSAXpH¬AD÷1522470900¬ADE÷1522470900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷lOahN7SM¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷SEbdMRsT¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2HUSMIME¬AD÷1522481100¬ADE÷1522481100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷WWvwkyaq¬WU÷brisbane-lions¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷pzqsleEk¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YeoBdyRa¬AD÷1522487400¬ADE÷1522487400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷fuBDRyxa¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷YV9HQei5¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1512951159
198
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com AFL 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.