Futbol »Afrika » CAF Konfederasyon Kupası » 2018

CAF Konfederasyon Kupası
Loading ...
results
1
1516508710
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Elemeler¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷f7w3GAFO¬ZD÷p¬ZE÷8dIvP9S9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/futbol/afrika/caf-konfederasyon-kupas/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0020000000148000CAF Konfeder035emeler000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷KpwlUUI7¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Africa Sports (Ivo)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷Africa Sports (Ivo)¬JA÷ddJwZXMb¬WU÷africa-sports¬WN÷NOU¬AF÷Nouadhibou (Mau)¬JB÷x8zyYix5¬WV÷nouadhibou¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dlsbvFtF¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Akwa United (Nga)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKW¬AE÷Akwa United (Nga)¬JA÷b1Rw4DNO¬WU÷akwa-united¬WN÷HAW¬AF÷Hawks (Gam)¬JB÷C4FLSd0P¬WV÷hawks¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷EPigueR8¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ittihad (Lib)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAH¬AF÷Sahel (Nig)¬JB÷pbNZ4g8I¬WV÷sahel¬WM÷ITT¬AE÷Al Ittihad (Lib)¬JA÷2ZXU5ZhC¬WU÷al-ittihad¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷IsfWPFRL¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷APR (Rwa)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APR¬AE÷APR (Rwa)¬JA÷nP2XdvAs¬WU÷apr¬WN÷ANS¬AF÷Anse Reunion (Sey)¬JB÷Gb7ydbPm¬WV÷anse-reunion¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zut2wZeL¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asante Kotoko (Gha)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko (Gha)¬JA÷ED1mOG8t¬WU÷asante-kotoko¬WN÷CAR¬AF÷CARA Brazzaville (Con)¬JB÷WldhNzOn¬WV÷cara-brazzaville¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷4Ep6xgBR¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ben Guerdane (Tun)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Ben Guerdane (Tun)¬JA÷AuedMfwg¬WU÷ben-guerdane¬WN÷HIL¬AF÷Al-Hilal (Ssu)¬JB÷42f0LEha¬WV÷al-hilal¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷tfvpVA31¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berkane (Mar)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berkane (Mar)¬JA÷OrLVzfhn¬WU÷berkane¬WN÷PET¬AF÷Mbour Petite Cote (Sen)¬JB÷I5KZZD7h¬WV÷mbour-petite-cote¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Sh1JSHs3¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Costa do Sol (Moz)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷Costa do Sol (Moz)¬JA÷tSsCg53k¬WU÷costa¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC (Bot)¬JB÷Mwa9hPIe¬WV÷jwaneng-galaxy¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷6NWXXCJr¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Djoliba (Mli)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DJO¬AE÷Djoliba (Mli)¬JA÷Gxb4KY75¬WU÷djoliba¬WN÷BEL¬AF÷Belouizdad (Alg)¬JB÷b1m9JhNB¬WV÷belouizdad¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷nXvtWjle¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬JA÷pIkLGj7U¬WU÷el-masry¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JB÷AuHRyzwt¬WV÷green-buffaloes-fc¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷lQp2Kgkq¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopards (Ken)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leopards (Ken)¬JA÷llalgd96¬WU÷leopards¬WN÷FOS¬AF÷Fosa Juniors (Mad)¬JB÷rBbhhGOC¬WV÷fosa-juniors¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷SGq6JD4k¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangasport (Gab)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangasport (Gab)¬JA÷M1cdizvJ¬WU÷mangasport¬WN÷MAN¬AF÷AS Maniema (Drc)¬JB÷bJtuGJGJ¬WV÷as-maniema¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷nJa7HiZ1¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Star (Cmr)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Star (Cmr)¬JA÷8hWE9Hgm¬WU÷new-star¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Niefang (Gnq)¬JB÷jHLJ8y9g¬WV÷deportivo-niefang¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷WpbzPZtS¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ngazi Sport (Com)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NGA¬AE÷Ngazi Sport (Com)¬JA÷fk6ueIvf¬WU÷ngazi-sport¬WN÷POR¬AF÷Port Louis (Mau)¬JB÷xEepfxf0¬WV÷port-louis¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷8S03IXJe¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympique Star (Bur)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETO¬AF÷Etoile Filante (Bur)¬JB÷fkSAAcvs¬WV÷etoile-filante¬WM÷OLY¬AE÷Olympique Star (Bur)¬JA÷xAuqFwWP¬WU÷olympique-star¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zJ4RQeCF¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Onze Createurs (Mli)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONZ¬AE÷Onze Createurs (Mli)¬JA÷SzjaFnQ8¬WU÷onze-createurs¬WN÷ELW¬AF÷Elwa United (Lib)¬JB÷Aau4E6uF¬WV÷elwa-united¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷l22FTcSd¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petro (Ang)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petro (Ang)¬JA÷pddtaRuS¬WU÷petro¬WN÷MAS¬AF÷Masters Security (Mal)¬JB÷2yq8folq¬WV÷masters-security¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷lnMxXWYl¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Simba (Tan)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Simba (Tan)¬JA÷xhnDICxI¬WU÷simba¬WN÷GEN¬AF÷Gendarmerie (Dji)¬JB÷6RjHHWiO¬WV÷gendarmerie¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷0MmktyC2¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tanda (Ivo)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAN¬AE÷Tanda (Ivo)¬JA÷U7KN7eOa¬WU÷as-tanda¬WN÷LA¬AF÷La Mancha (Con)¬JB÷OrZQ6Fw6¬WV÷la-mancha¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dS5NRyc9¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Buffaloes (Swa)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes (Swa)¬JA÷0UcDiqY1¬WU÷young-buffaloes¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City (Rsa)¬JB÷EXoeGSA2¬WV÷cape-town-city¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷d2MWhEe8¬AD÷1518184800¬ADE÷1518184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zimamoto (Zan)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimamoto (Zan)¬JA÷GbZvXBiB¬WU÷zimamoto¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha (Eth)¬JB÷ALYrWV6H¬WV÷welayta-dicha¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷2Rabps95¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Hilal (Ssu)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal (Ssu)¬JA÷O4EAhJJl¬WU÷al-hilal¬WN÷GUE¬AF÷Ben Guerdane (Tun)¬JB÷6T3FiwZf¬WV÷ben-guerdane¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Sj0Fpj3l¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anse Reunion (Sey)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Anse Reunion (Sey)¬JA÷lQCLqkyH¬WU÷anse-reunion¬WN÷APR¬AF÷APR (Rwa)¬JB÷4zWkSM5q¬WV÷apr¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dWmSslm7¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Maniema (Drc)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷AS Maniema (Drc)¬JA÷WnBlmOs9¬WU÷as-maniema¬WN÷MAN¬AF÷Mangasport (Gab)¬JB÷vDAhnrcF¬WV÷mangasport¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷pjk3q1OB¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belouizdad (Alg)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belouizdad (Alg)¬JA÷KW7Jjcl1¬WU÷belouizdad¬WN÷DJO¬AF÷Djoliba (Mli)¬JB÷Eg7NkH37¬WV÷djoliba¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷rJOrjCuR¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City (Rsa)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City (Rsa)¬JA÷z365mXyh¬WU÷cape-town-city¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes (Swa)¬JB÷IReAniib¬WV÷young-buffaloes¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jidfoNga¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CARA Brazzaville (Con)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷CARA Brazzaville (Con)¬JA÷hMNvbudR¬WU÷cara-brazzaville¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷pEF6ga4r¬WV÷asante-kotoko¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷OxtE5iuE¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Niefang (Gnq)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Niefang (Gnq)¬JA÷xljTutzq¬WU÷deportivo-niefang¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷WAkXv0kk¬WV÷new-star¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷l01BoWmr¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elwa United (Lib)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ONZ¬AF÷Onze Createurs (Mli)¬JB÷AZDHpVLA¬WV÷onze-createurs¬WM÷ELW¬AE÷Elwa United (Lib)¬JA÷GCEDoB64¬WU÷elwa-united¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷AZiWt82D¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Filante (Bur)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Filante (Bur)¬JA÷I39do2CL¬WU÷etoile-filante¬WN÷OLY¬AF÷Olympique Star (Bur)¬JB÷0Sb1pMRR¬WV÷olympique-star¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷E7bNrUX0¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fosa Juniors (Mad)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEO¬AF÷Leopards (Ken)¬JB÷hdCpl4S2¬WV÷leopards¬WM÷FOS¬AE÷Fosa Juniors (Mad)¬JA÷jiY1PKk2¬WU÷fosa-juniors¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Otl7rLwI¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gendarmerie (Dji)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷Gendarmerie (Dji)¬JA÷hp6RlyJD¬WU÷gendarmerie¬WN÷SIM¬AF÷Simba (Tan)¬JB÷tGDacTMD¬WV÷simba¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷hGhBsugO¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Buffaloes FC (Zam)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JA÷K6C3dmxK¬WU÷green-buffaloes-fc¬WN÷MAS¬AF÷El Masry (Egy)¬JB÷ETB7e7iQ¬WV÷el-masry¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dUdjn3vg¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawks (Gam)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawks (Gam)¬JA÷W6ZVa1RE¬WU÷hawks¬WN÷AKW¬AF÷Akwa United (Nga)¬JB÷EVOzaLtL¬WV÷akwa-united¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷UFKvihQK¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jwaneng Galaxy FC (Bot)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC (Bot)¬JA÷8dEJPTqo¬WU÷jwaneng-galaxy¬WN÷COS¬AF÷Costa do Sol (Moz)¬JB÷dC71lDMo¬WV÷costa¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷023slP9t¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Mancha (Con)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LA¬AE÷La Mancha (Con)¬JA÷A1lyvK4e¬WU÷la-mancha¬WN÷TAN¬AF÷Tanda (Ivo)¬JB÷SxqtwvK1¬WV÷as-tanda¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zgLzhYAE¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Masters Security (Mal)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷Masters Security (Mal)¬JA÷OOxmVkMN¬WU÷masters-security¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷6mSiU9yU¬WV÷petro¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷W6iFta8U¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbour Petite Cote (Sen)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Mbour Petite Cote (Sen)¬JA÷jk3ZjRas¬WU÷mbour-petite-cote¬WN÷BER¬AF÷Berkane (Mar)¬JB÷YDhvjoFm¬WV÷berkane¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dUIL1rvt¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nouadhibou (Mau)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AFR¬AF÷Africa Sports (Ivo)¬JB÷tvdnlPq0¬WV÷africa-sports¬WM÷NOU¬AE÷Nouadhibou (Mau)¬JA÷C4irk5Ug¬WU÷nouadhibou¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zHaJqAIf¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Louis (Mau)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Louis (Mau)¬JA÷rRUgRtLk¬WU÷port-louis¬WN÷NGA¬AF÷Ngazi Sport (Com)¬JB÷xlUcQ0zd¬WV÷ngazi-sport¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷IwbnmqPn¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sahel (Nig)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAH¬AE÷Sahel (Nig)¬JA÷6TspxbZ7¬WU÷sahel¬WN÷ITT¬AF÷Al Ittihad (Lib)¬JB÷KWVR0sC8¬WV÷al-ittihad¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷AXMP02gn¬AD÷1518789600¬ADE÷1518789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Welayta Dicha (Eth)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha (Eth)¬JA÷KUfjmqa6¬WU÷welayta-dicha¬WN÷ZIM¬AF÷Zimamoto (Zan)¬JB÷2gpen3EC¬WV÷zimamoto¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~
1
1516508710
42
YARDIM: Şu anda Futbol/Afrika bölümünde yer alan CAF Konfederasyon Kupası 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com CAF Konfederasyon Kupası 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CAF Konfederasyon Kupası 2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. CAF Konfederasyon Kupası 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). CAF Konfederasyon Kupası 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.