Arjantin kupası skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol »Arjantin » Copa Argentina » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷G0jpqd6m¬AD÷1539453600¬ADE÷1539453600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬JA÷OzeATMyd¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷2RgESti2¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nac5N0vc¬AD÷1538937000¬ADE÷1538937000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷pIJrXFig¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷vuJnWZ6a¬WV÷sarmiento-resistencia¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷z7n9tyHh¬AD÷1538613000¬ADE÷1538613000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rosario¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷buG3iHoI¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷GGA8jy1O¬WV÷almagro¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8pGCsH1n¬AD÷1538602200¬ADE÷1538602200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷QRHegwH5¬WU÷estudiantes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KlHahcWB¬WV÷san-lorenzo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷EcoDueWb¬AD÷1538519400¬ADE÷1538519400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷f79CkeGU¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷WSpIAvnt¬WV÷atl-rafaela¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0bT2cJ5e¬AD÷1538093400¬ADE÷1538093400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷dGetF06h¬WU÷boca-juniors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷z7fpEKLb¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷M7Ubbajk¬AD÷1538007000¬ADE÷1538007000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬JA÷ljhYGMyt¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷2gdxGtin¬WV÷brown-adrogue¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zPBYc65S¬AD÷1536793800¬ADE÷1536793800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷GdzlHGeC¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷AJZiGzBI¬WV÷platense¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lOP2Sdze¬AD÷1536624600¬ADE÷1536624600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷EVCsfYrm¬WU÷independiente¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷MeCoghbg¬WV÷brown-adrogue¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hdWgUI5r¬AD÷1536534600¬ADE÷1536534600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷GfX60z6J¬WV÷union-santa-fe¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷2iqPyiTI¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷dYCUbnjM¬AD÷1536516600¬ADE÷1536516600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷dfKnJxRa¬WU÷argentinos-jrs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷x6ypIdt6¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷pGfmdyiU¬AD÷1536423300¬ADE÷1536423300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷KvEKhS0s¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷xG8PinGm¬WV÷atletico-tucuman¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GdvMlmic¬AD÷1536365400¬ADE÷1536365400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷n3HSa3F8¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷GxMWbNUE¬WV÷colon¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷QTS9DxM4¬AD÷1536354000¬ADE÷1536354000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷ATS255pm¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷4jS64Pag¬WV÷san-martin-tucuman¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1539978451
58
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷WzJuNaJi¬AD÷1541023200¬ADE÷1541023200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷rkcaJqrF¬WU÷san-lorenzo¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷fRPS1HCs¬WV÷temperley¬AN÷n¬~
1
1539978451
1
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Arjantin kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Arjantin kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Arjantin kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Arjantin kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Arjantin kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.